Witam i chciałbym coś uświadomić
Autor Wiadomość
BeMisz Offline
Administrator
*******

Warszawa
brak

Liczba postów: 1,421
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 4
#21
RE: Witam i chciałbym coś uświadomić
ja wyślę maila ... a jak się nawet nie odezwie, to znajdę kolesia...

co do weryfikacji i zdjęć... to dłuższa rozmowa i będzie trzeba o tym wątek stworzyć ... więc tutaj bez off topa proszę Red_icon_wink

EDIT:
proszę autora wątku o odpowiednie sprecyzowanie użytkownika (może być na priv) ... wypowiedzi innych (nawet jeśli mają rację) będę uznawał za hipotezę - wybaczcie, ale muszę mieć pewność
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2013-04-03, 10:26 PM przez BeMisz.)
2013-04-03, 10:22 PM
Strona WWW Szukaj
BeMisz Offline
Administrator
*******

Warszawa
brak

Liczba postów: 1,421
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 4
#22
RE: Witam i chciałbym coś uświadomić
aby nie umknęło:

(2013-04-03, 10:22 PM)BeMisz napisał(a): EDIT:
proszę autora wątku o odpowiednie sprecyzowanie użytkownika (może być na priv) ... wypowiedzi innych (nawet jeśli mają rację) będę uznawał za hipotezę - wybaczcie, ale muszę mieć pewność
2013-04-03, 10:27 PM
Strona WWW Szukaj
brak_konta
Unregistered




 
#23
RE: Witam i chciałbym coś uświadomić
2013-04-03, 10:46 PM
skate331 Offline
Użytkownik
***

Wawa/Dęblin


Liczba postów: 110
Dołączył: Apr 2012
Reputacja: 0
#24
RE: Witam i chciałbym coś uświadomić
Chłopaki już przestańcie gadać że każdemu coś nie pasowało , co do tematu Ja mieszkam w wawie ale jeźdżę do Dęblina do Staruszków w lubelskim albo do rodzinki do Lublina więc mogę się z Typem umówić :p i wytłumaczyć ręcznie ,że tak się nie robi Red_icon_cheesygrin
2013-04-03, 11:18 PM
Szukaj
MaciekR1 Offline
Młody
**

Chełm
RN09 + świr w siodle

Liczba postów: 84
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 0
#25
RE: Witam i chciałbym coś uświadomić
a mi on tam wisi, leszcz i tyle, pucował się z siana i chciał pokazać wyższość, a to oznacza jedno - ma małego i jeszcze żadna mu nie dała.
2013-04-03, 11:28 PM
Szukaj
skate331 Offline
Użytkownik
***

Wawa/Dęblin


Liczba postów: 110
Dołączył: Apr 2012
Reputacja: 0
#26
RE: Witam i chciałbym coś uświadomić
Buahahahahahaha Maciek musze się z Tobą napić za to kiedyś ma małego i jeszcze zadna mu nie dała Red_icon_cheesygrin
2013-04-03, 11:38 PM
Szukaj
Pewus Offline
Konkretny
****

Powiat Chrzanowski
RN20 US

Liczba postów: 633
Dołączył: Nov 2012
Reputacja: 3
#27
RE: Witam i chciałbym coś uświadomić
haha przypomniała mi się sytuacja z tego roku jak mój kolega wrzucił na FB fotkę niebieskiej r1 rn19 i podpis "muszę się pochwalić". I wszystko do siebie pasowało bo wrzucił fotke moto, które otaczała zimowa aura a ponad to - podwórko na którym stała było niemal identyczne jak jego. Od razu do niego zadzwoniłem, żeby mu w żartach powiedzieć, że go nienawidzę bo też planuje sobię kupić ten model, a on mnie uprzedził... podobno sporo ludzi do niego dzwoniła i pisała - laski, napalone na wiosenna przejażdżkę, znajomi, z którymi nie rozmawiał od lat. Jednak udało mi się go zdemaskować nie dużym nakładem sił, jako że średnio co 3 dni wchodziłem na allegro oglądając te modele i zauważyłem tam dokładnie to samo moto ale z trochę inną historią i ceną niż on mi podał Red_icon_cheesygrin. Qrwa ale się smiałem... potem jak mu to powiedziałem, to prosił mnie, żebym nikomu nie mówił bo dobrze się bawi robiąc ludzi w ch... Red_icon_wink
2013-04-04, 04:22 AM
Szukaj
Kamilo Offline
Litr to jest to:D
***

Siedlce
R1 - BRAK

Liczba postów: 411
Dołączył: Nov 2012
Reputacja: 0
#28
RE: Witam i chciałbym coś uświadomić
To musi mieć naprawdę małego i brakuje mu czegoś skoro tak się dowartościowujeRed_icon_cheesygrin niech go psy jebią hehe
Najpiękniejsza Muzyka To Ryk Silnika Red_icon_smoke
...Jestem na Ziemi...tylko przejazdem...
2013-04-04, 07:27 AM
Szukaj
ŁukaszMazur Offline
Banned

Bydgoszcz
Yamaha YZF-R1

Liczba postów: 6
Dołączył: Apr 2013
#29
RE: Witam i chciałbym coś uświadomić
http://tablica.pl/oferta/yamaha-yzf-r1-r...b907d;r:;s:
to dla tych co chcieli zobaczyć R1.

Dobra szkoda słów do kolesia...
Może wskoczył na Wasze forum jakiś koleszka co chciał zaszpanować i widać mu się to udało. I nie dziwie się Wam że się nabraliście bo jakby ktoś mi takie zdj pokazał (oczywiście innego motoru) też bym się nabrał bo bym se pomyślał, że o spoko koleś, fajna maszyna i gitara.
No ja nie mogę. Aż nie mogę w to uwierzyć, że moja R1 padła ofiarą takiego przekrętu.
No nic. Róbcie co chcecie. Myślę, że chociaż przeprosi jak wejdzie na forum.
(2013-04-03, 10:27 PM)BeMisz napisał(a): aby nie umknęło:

(2013-04-03, 10:22 PM)BeMisz napisał(a): EDIT:
proszę autora wątku o odpowiednie sprecyzowanie użytkownika (może być na priv) ... wypowiedzi innych (nawet jeśli mają rację) będę uznawał za hipotezę - wybaczcie, ale muszę mieć pewność

Myślę właśnie, iż to użytkownik '' Erłaniacz '' i nie myślę tego na podstawie opisów innych osób tylko tego iż jeszcze 2 dni temu przeglądałem to forum i faktycznie w dziale '' Nasze Dzidy '' był post dokładnie z moimi zdjęciami jakie są na aukcji na portalu Tablica.pl
Pamiętam też jego zdj. Czarna R1 RN19 widokiem z tyłu.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2013-04-04, 07:35 AM przez ŁukaszMazur.)
2013-04-04, 07:30 AM
Strona WWW Szukaj
skate331 Offline
Użytkownik
***

Wawa/Dęblin


Liczba postów: 110
Dołączył: Apr 2012
Reputacja: 0
#30
RE: Witam i chciałbym coś uświadomić
Kurcze ładniutka , kiedyś sobie taką sprawię Red_icon_cheesygrin
2013-04-04, 07:37 AM
Szukaj
brak_konta
Unregistered




 
#31
RE: Witam i chciałbym coś uświadomić
2013-04-04, 07:38 AM
ŁukaszMazur Offline
Banned

Bydgoszcz
Yamaha YZF-R1

Liczba postów: 6
Dołączył: Apr 2013
#32
RE: Witam i chciałbym coś uświadomić
2013-04-04, 07:42 AM
Strona WWW Szukaj
brak_konta
Unregistered




 
#33
RE: Witam i chciałbym coś uświadomić
2013-04-04, 07:52 AM
BaCa Offline
Wariat
*****

Polkowice
Kein

Liczba postów: 1,639
Dołączył: Nov 2012
Reputacja: 6
#34
RE: Witam i chciałbym coś uświadomić
Może to jakiś dzieciak po prostu którego nikt nie lubi i poleciał trochę za bardzo. Niech się wypowie sam najpierw bo już go chcą do gazu zaprowadzićRed_icon_cheesygrin
2013-04-04, 08:00 AM
Szukaj
brak_konta
Unregistered




 
#35
RE: Witam i chciałbym coś uświadomić
2013-04-04, 08:05 AM
Misiek Offline
Moto-Team-Słupsk
***

Słupsk
RN22

Liczba postów: 115
Dołączył: Feb 2013
Reputacja: 0
#36
RE: Witam i chciałbym coś uświadomić
no to wychodzi na to że koleś miał niezły ubaw z nami, też mi sie wydawało coś nie tak, ale pomyślałem że rozwydrzonych bachorów z zawodem "syn" przecież nie brakuje u nas i pozniej juz nie wchodziłem w dyskusje. Co do weryfikacji nowych uzytkowników forum to mysle, ze nie ma idealnego sposobu aby uniknąć takiej sytuacji. Sam jestem administaratorem słupskiego forum motocyklowego i wiele razy spotkałem sie z podobnymi sytuacjami i wiem, ze zjebów nie brakuje.
2013-04-04, 08:30 AM
Strona WWW Szukaj
wilku7 Offline
Ostatni Sprawiedliwy
****

Mińsk Mazowiecki
ZX10R

Liczba postów: 833
Dołączył: May 2012
Reputacja: 3
#37
RE: Witam i chciałbym coś uświadomić
Niedowartościowane dziecko, którego nikt nie lubi, a matka mu na szyji kiełbase wieszała żeby chociaż psy chciały z nim bawić... Chciał, żeby ktoś go lubiał i myślał, że jest naprawdę fajny tak jak forumowicze bo ma R1... Naprawdę szkoda mi dzieci z downem... Przekażę dla niego 1% swojego podatku... Wy też to zróbcie... Pomóżcie małemu Erłaniaczowi... Red_icon_smile.

A tak bez owijania w bawełnę to gościu jest żałosny... I jak nie ma się czym dowartościować to niech wraca do piaskownicy!
HJC RPHA 10 BEN SPIES + ALPINESTARS SMX PLUS + SHIMA VRS-1 + TSCHUL 737
2013-04-04, 08:43 AM
Szukaj
brak_konta
Unregistered




 
#38
RE: Witam i chciałbym coś uświadomić
2013-04-04, 08:53 AM
Allah84 Offline
Użytkownik
***




Liczba postów: 377
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 0
#39
RE: Witam i chciałbym coś uświadomić
no i sie ladnie wyjasnilo ;d juz z kumplem gadalem i kojazyl Twoj sprzet w zeszlym roku jeszcze latales ? no ale nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszło ;d mamy nowego forumowicza i do tego mieszka po sasiedzku ;d pozdro od ekipy z Nakła ;]

p.s. niejezdzcie juz tak po nim bo mi w sumie go osobiscie zal ;/ moze jego marzenie miec taka erke a wbijajac na forum i sciemniajac ze takowa posiada w jakims tam procencie zrealizowal je ;]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2013-04-04, 09:00 AM przez Allah84.)
2013-04-04, 08:58 AM
Szukaj
brak_konta
Unregistered




 
#40
RE: Witam i chciałbym coś uświadomić
2013-04-04, 09:05 AM


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->