buty Dainese TORQUE PRO IN
Autor Wiadomość
Vader81 Offline
Konkretny
****

Bielsko-Biała
YZF R1 2014

Liczba postów: 752
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 2
#1
buty Dainese TORQUE PRO IN
pytanie do forumowiczów czy ktos śmiga w butach Dainese TORQUE PRO IN ? i jakie wrażenia / opinie ? i jak wypadaja na tle Alpinestrs smx plus lub Sidi ST z góry thx za opinie
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2013-03-27, 01:28 PM przez Vader81.)
2013-03-27, 01:26 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Marki Offline
Los Ami:)
****

Krasnystaw


Liczba postów: 820
Dołączył: Jan 2012
Reputacja: 1
#2
RE: buty Dainese TORQUE PRO IN
ja akurat nie jezdziłem w tych butach ale wizualnie strasznie brzydkie jak dla mnieRed_icon_smile miałem Smx plusy i fajne buciki tyle że te skrzypanie,lecz łatwo temu zaradzićRed_icon_cheesygrin pewnie na forum nikt w takich nie śmigał no ale może akurat się ktoś znajdzie...poczytaj na necie ogólne opinie tych bucików i po problemieRed_icon_wink
2013-03-27, 01:55 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
memo46 Offline
Nie taki Młody
***

Ruda Śląska
RN01

Liczba postów: 104
Dołączył: Mar 2013
Reputacja: 0
#3
RE: buty Dainese TORQUE PRO IN
Ja mam Dainese torque out. Jak dla mnie OK. Mam wysokie podbicie i do jakich sportowych trzewików (z zamkiem z boku) bym się nie wbijał zawsze ugniatały mnie z góry. Do Dainese noga wchodzi elegancko z racji tego że zamek jest z tyłu. Czy wygodne, owszem ale zbyt dużego porównania nie mam, bo to w sumie moje pierwsze tak poważne obuwie motocyklowe. Mam je trzy lata i żadnych objawów zużycia.
2013-03-27, 03:59 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
neek12 Offline
Użytkownik
***




Liczba postów: 118
Dołączył: Dec 2011
Reputacja: 0
#4
RE: buty Dainese TORQUE PRO IN
ja tak samo jezdze w torque pro tylko ze out, i moge polecic duzo lepsze od vertigo corsa ( miałem w tym samym czasie), mega lekkie, wygodne, i zalozenie trwa 3 sekundy, mysle ze poziom bezpieczenstwa oferuja podobny, po jednym sezonie buty sa jak nowe, do alpiny niestety porownania nie mam..
2013-03-27, 08:18 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
bpr1 Offline
ZIOMUS
****

Haugesund/Viken
BMW E46

Liczba postów: 594
Dołączył: Mar 2013
Reputacja: 0
#5
RE: buty Dainese TORQUE PRO IN
Tez mam Pro Out i powiem szczeze ze mierzyłem naprawde duzo par butow, i żadne nie lezały tak jak Dainese. No i maja regulacje obwodu cholewki mam dosc gruba łydke + kombi nie mogłem nic dopiac a te bez problemu
Naprawde polecam
2013-03-27, 08:49 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Vader81 Offline
Konkretny
****

Bielsko-Biała
YZF R1 2014

Liczba postów: 752
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 2
#6
RE: buty Dainese TORQUE PRO IN
thx za wszystkie opinie
2013-03-28, 10:05 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->