Pomocy, RN12 blad 1, niewiem dlaczego, nie odpala motocykl!! a tylko malowalem ja
Autor Wiadomość
hubal-r1 Offline
Świeżak
*




Liczba postów: 1
Dołączył: Mar 2013
Reputacja: 0
#1
Pomocy, RN12 blad 1, niewiem dlaczego, nie odpala motocykl!! a tylko malowalem ja
Witam, Pomalowalem swoja lole na biala perelke, zdjolem tylko owiewki i bak, nic wiecej , przy skladaniu odpalalem ja z kabli i nie daje znaku zycia, po diagnostycje na liczniku wyskakuje ER-1 blad pierwszy, brak komunikacji z komputerem, bezpieczniki dobre, kostki wszystkie, a tu nic,

Problem dochodzi drugi ze mam erke ze stanow i jest bez imobilaisera, wiec ciezko mi bedzie komputer dokupic jesli to on sie uszkodzil.

Moze ktos mial taki przypadeeek, gdzie szukac i czegooooo
dodam ze komputer jest nierozbieralny, jesli to on jest do wymiany, a moze jakis przekazik polecial w zwiazku z paleniem z kabli, ale akumulator byl podlaczonyy nie to zebym odlaczyl prad na zapalonym silniku.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2013-03-19, 10:18 PM przez hubal-r1.)
2013-03-19, 10:10 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
malikowy Offline
SŁOŃCE NAWALAJ !!!
*****

Łomianki k. Wawy
RN12

Liczba postów: 3,088
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 12
#2
RE: Pomocy, RN12 blad 1, niewiem dlaczego, nie odpala motocykl!! a tylko malowalem ja
dam Ci na szybko rozwiązanie czemu jeszcze żadnej odpowiedzi nie dostałeś pomimo tego że było tu kilku użytkowników

http://r1-forum.pl/forumdisplay.php?fid=3 tu zakładasz temat nowy, przedstawiasz się ładnie, a później ktoś Ci pomoże w tym temacie Red_icon_wink
# # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # #
R1 RN12 + BMC/PC3/Akrapovic Ypipe/A&R Track ExhaustRed_icon_fuckoffdbl
Shoei XR1100 El Capitan + Alpinestars GPPRO/SupertechR
2013-03-19, 10:38 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->