Obracana tablica rejestracyjna
Autor Wiadomość
Pawlor Offline
Użytkownik
***

Gdańsk


Liczba postów: 214
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 0
#21
RE: Obracana tablica rejestracyjna
(2012-08-09, 06:47 PM)malikowy napisał(a): fajnie fajnie Red_icon_wink a bardziej do tyłu nie można jej zamontować tylko tak głęboko w nadkole musi iść?

malikowy można, ale to kwestia gustu. Ja poprzednią blachę miałem tak z tyłu na wylocie kominów ale wtedy latała mi jak szalona, a tu mniejszy opór powietrza, a dwa, że przy cofaniu nie zahaczysz tą tablicą i tym samym nie uszkodzisz mechanizmu Red_icon_wink zależy kto jak wykombinuje...

(2012-08-09, 07:29 PM)komandosnr1 napisał(a): No całkiem całkiem Red_icon_smile jak przyjade z roboty to też wrzuce foty, ten przełącznik zamontowałem przy lewej manetce żeby pod ręką było w razie WRed_icon_smile Tak się właśnie zastanawiałem co zrobić z kierunkowskazami, i widzę zrobiłeś tak samo jak sobie myślałem, tylko zastanawiałem się jak to będzie wyglądało, tragedii nawet nie maRed_icon_smile

Pokaż jak Ci wyszło przy tej manetce, ja już nie chciałem tracić czasu z kombinowaniem. Tak przykręcony jest do lusterka, tym samym schowany pod szybą, może nie jest tak narażony, przy skręcie też nie przeszkadza, ale prawda, że trzeba rękę z manetki oderwać i tu jest minus... co do kierunków to kupiłem pół metra listwy z białymi diodami za 8zł Red_icon_cheesygrin tragedii nie ma, mogę Ci pokazać jak jeszcze świecą ale to jutro Red_icon_smile pozdro
... w trakcie zarabiania na rn22 ;]
2012-08-09, 07:55 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
komandosnr1 Offline
Użytkownik
***

Radomsko
YZF r1 rn12 2004r

Liczba postów: 315
Dołączył: Jan 2012
Reputacja: 5
#22
RE: Obracana tablica rejestracyjna
Spoko wrzucę na pewno tylko w następnym tyg. bo pracuje w weekend, jak byś mógł to zapodaj jak świecąRed_icon_smile a koło manetki nie jest dużo roboty, i na prawde jest w miarę, i źle nie wyglądaRed_icon_smile
Proste drogi są dla szybkich motocykli... kręte drogi są dla szybkich kierowców... ja wole kręte Red_icon_smile
2012-08-09, 08:09 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
marider Offline
E=mc^2 ;]

Podlasie
Rn22 / EU

Liczba postów: 2,261
Dołączył: Dec 2011
#23
RE: Obracana tablica rejestracyjna
Hmm, patrzac na te foty to troche lipka ze caly mechanizm jest na wierzchu. Ciekawe jak to bedzie dzialac po jezdzie w deszczu jak sie woda dostanie czy jak calosc sie zapiaszczy.. Mogli troche lepiej to dopracowac.
2012-08-09, 09:34 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
tajmer Offline
Użytkownik
***

Wielkapolska ZŁOTÓW
ducati

Liczba postów: 197
Dołączył: May 2012
Reputacja: 1
#24
RE: Obracana tablica rejestracyjna
witam miałem to w rn12 tzn mykblachę problem z niekontrolowanym otwieraniem się przy ostrym zapier...
po czasie siłownik zdechł
teraz w rn19 zamontowałem blachę na zawiasie takim do drzwi szopy kupionym w sklepie żelaznym za 4 zł i składam i rozkładam ręcznie w czasie jazdy jutro zrobię fotki
http://www.gt-electric.pl/subpage.php?id=5&title=motury ++++++++++++++++++++++++++++++++
jest ducati monster 800
były: komar 3, ogar 205, shl 175,cbr 600, peugeot 50cm, kawasaki kx125,hornet 900, r1 rn12, BOULEVARD C90, rn19, Fz1 N
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
2012-08-09, 10:18 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Pawlor Offline
Użytkownik
***

Gdańsk


Liczba postów: 214
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 0
#25
RE: Obracana tablica rejestracyjna
marider dlatego na filmiku mam to juz zabezpieczone, choc nie ukrywam, ze i tak nie jest go perfekcyjnie wykonane.
Co do samoczynnego otwierania to jeszcze nie mialem. Magnez dosyc mocno trzyma tablice, obawialem sie ze silowniki nawet nie dadza rady jej oderwac a jest ok.
... w trakcie zarabiania na rn22 ;]
2012-08-10, 08:56 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
tajmer Offline
Użytkownik
***

Wielkapolska ZŁOTÓW
ducati

Liczba postów: 197
Dołączył: May 2012
Reputacja: 1
#26
RE: Obracana tablica rejestracyjna
jak magnes mocny to siłownik nie dawał rady jak słabszy to się otwierała np. po opadaniu z gumy lub po dziurwie
http://www.gt-electric.pl/subpage.php?id=5&title=motury ++++++++++++++++++++++++++++++++
jest ducati monster 800
były: komar 3, ogar 205, shl 175,cbr 600, peugeot 50cm, kawasaki kx125,hornet 900, r1 rn12, BOULEVARD C90, rn19, Fz1 N
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
2012-08-10, 03:54 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
komandosnr1 Offline
Użytkownik
***

Radomsko
YZF r1 rn12 2004r

Liczba postów: 315
Dołączył: Jan 2012
Reputacja: 5
#27
RE: Obracana tablica rejestracyjna
Jeżeli chodzi o same siłowniki to woda i piach się nie dostanie do środka bo jest w miare zabezpieczone.Magnesy są takie sobie, i po to są dwa siłowniki aby przy dużej prędkości było lżej złożyć niż jak by był jeden, magnes można założyć mocniejszy i myśle że też dadzą rade rozłożyć, jak bede w domu to przetestuje wszystko i napisze co i jak, bo nie miałem okazji tego zrobić. Jedyne co mnie trochę irytuje to to że jak jest rozłożona to wisi jak szmataRed_icon_smile a mogła by trochę obstawać do tyłu, ale coś się może zmontuje żeby to ogarnąćRed_icon_smile
Proste drogi są dla szybkich motocykli... kręte drogi są dla szybkich kierowców... ja wole kręte Red_icon_smile
2012-08-10, 07:31 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
komandosnr1 Offline
Użytkownik
***

Radomsko
YZF r1 rn12 2004r

Liczba postów: 315
Dołączył: Jan 2012
Reputacja: 5
#28
RE: Obracana tablica rejestracyjna
JA ZROBIŁEM TO TAK.
A i jeszcze przełącznikRed_icon_smile


Załączone pliki Obrazki
                       
Proste drogi są dla szybkich motocykli... kręte drogi są dla szybkich kierowców... ja wole kręte Red_icon_smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2012-08-17, 05:50 PM przez komandosnr1.)
2012-08-17, 05:47 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
XoXo
Unregistered




 
#29
RE: Obracana tablica rejestracyjna
komandos co ty masz za puchy??!!
2012-08-17, 08:44 PM
Odpowiedz cytując ten post
malikowy Offline
SŁOŃCE NAWALAJ !!!
*****

Łomianki k. Wawy
RN12

Liczba postów: 3,088
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 12
#30
RE: Obracana tablica rejestracyjna
komandos sam robiłeś te wydechy?
dużo bardziej podoba mi się to mocowanie tablicy tylko ten stelaż już lepiej żeby był czarny niż na czerwono pomalowany i nie pasujący do reszty
# # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # #
R1 RN12 + BMC/PC3/Akrapovic Ypipe/A&R Track ExhaustRed_icon_fuckoffdbl
Shoei XR1100 El Capitan + Alpinestars GPPRO/SupertechR
2012-08-17, 09:01 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
komandosnr1 Offline
Użytkownik
***

Radomsko
YZF r1 rn12 2004r

Liczba postów: 315
Dołączył: Jan 2012
Reputacja: 5
#31
RE: Obracana tablica rejestracyjna
Puchy już takie były jak kupiłem, No Name Red_icon_smile Są to przeloty, bez stoperów w dalszą trase sie nie wybieram bo jak z siądę z moto to przez trzy godz w bani huczy Red_icon_smile rewelacji to one ogólnie nie robią ale tragedii też nie ma, a co do koloru Malikowy to może i masz rację, zawsze można przemalować żaden kłopotRed_icon_smile
Proste drogi są dla szybkich motocykli... kręte drogi są dla szybkich kierowców... ja wole kręte Red_icon_smile
2012-08-17, 09:31 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
komandosnr1 Offline
Użytkownik
***

Radomsko
YZF r1 rn12 2004r

Liczba postów: 315
Dołączył: Jan 2012
Reputacja: 5
#32
RE: Obracana tablica rejestracyjna
No i tak, z tymi magnesami co są zamontowane przy tych siłownikach lipaRed_icon_sad po zejściu z koła otwiera się, kupie neodymowy, są takie malutkie myslę że siłowniki dadzą rade rozłożyćRed_icon_smile
Proste drogi są dla szybkich motocykli... kręte drogi są dla szybkich kierowców... ja wole kręte Red_icon_smile
2012-08-21, 07:38 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Pawlor Offline
Użytkownik
***

Gdańsk


Liczba postów: 214
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 0
#33
RE: Obracana tablica rejestracyjna
U mnie magnes nie daje rady przy szybszej prędkości przy przejeździe no. przez torowisko :/ dioda się zapala ale za to zaraz przy przyspieszeniu podmuch wiatru od koła ja domknie.

Dobra rada dla montujacych. Nie mocujcie tego mechanizmu gdzieś głęboko, nad samym kołem. Przy dłuższych trasach, tablica tak nabierze temperatury, a podmuch wiatru z koła ją wygnie. Sam miałem kilka razy z niej zrobiony rogal, a później prostowanie. Teraz praktycznie trzeba cały czas na złożonej jeździć, otwierać sporadycznie.
... w trakcie zarabiania na rn22 ;]
2012-08-22, 10:45 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Suchy Offline
®1
****

Wawa
R1 rn09

Liczba postów: 931
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 5
#34
RE: Obracana tablica rejestracyjna
czyli jednym slowiem "na chuj to sie zdaje" (tzn. pięcioma)!

nie ma to jak zagiąć Red_icon_cheesygrin albo zamontować na wypełnieniu Red_icon_tongue!
LwG!
2012-08-22, 10:56 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
godlefas Offline
MaR1usZ
****

łuuu tu tu tut tuuuu
ODWYK

Liczba postów: 997
Dołączył: Apr 2012
Reputacja: 2
#35
RE: Obracana tablica rejestracyjna
właśnie zamówiłem takową blachę... no ale widze że lipa z niej chyba ?
___________________________________________________________


—√\~—√\~ - YAMAHA - √\~—√\~
2013-03-28, 03:30 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
karpiu Offline
Młody
**

Zielona Góra


Liczba postów: 24
Dołączył: Mar 2013
Reputacja: 0
#36
RE: Obracana tablica rejestracyjna
Patent z siłownikami uniwersalnymi od c. zamka to lipa jakich mało, bez urazy koledzy, ale magnesy + siłowniki to bez sensu.
Przedstawiam patent który oparty jest na silniku krokowym, można zastosować nawet serwo modelarskie które ciągnie nawet 16kg i w sobie ma blokade, wiec nie ma konieczności stosowania magnesów.

programator:
http://allegro.pl/avt1585-b-sterownik-bi...88452.html

przykładowe serwo:
http://allegro.pl/turnigy-servo-serwo-tg...14805.html

Można użyć cyfrowego, wtedy jest b. szybkie.
2013-03-31, 07:51 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
godlefas Offline
MaR1usZ
****

łuuu tu tu tut tuuuu
ODWYK

Liczba postów: 997
Dołączył: Apr 2012
Reputacja: 2
#37
RE: Obracana tablica rejestracyjna
a swoją pomyślałem że zamontuje odwrotnie Red_icon_cheesygrin
___________________________________________________________


—√\~—√\~ - YAMAHA - √\~—√\~
2013-04-01, 10:06 AM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->