opłata skarbowa
Autor Wiadomość
Thor Offline
Wariat
*****

Mazowieckie
RN20

Liczba postów: 2,528
Dołączył: Aug 2011
Reputacja: 2
#41
RE: opłata skarbowa
(2013-07-11, 12:04 PM)kubaski1989 napisał(a): I stało się, przyszedł list żeby stawić się w Urzędzie Skarbowym. Z opłatą spóźniłem się 100 kilka dni. Mandat 200 zł.

ja sprzedaż zglosilem w wydziale komunikacji moto zawsze to robie bo juz mialem problemy przez nowego wlasciciela raz z autem. A wiem ze nie przerejestrowales bo przyszly ostatnio dok do mnie z ubezp. tam tez musiałem umowe sprzedazy pokazać

_________________
_________________
www.amstaffazyl.pl

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2013-07-11, 07:07 PM przez Thor.)
2013-07-11, 07:06 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
kubaski1989 Offline
użytkownik
**

Borkowo(mazowieckie)
GSX-R 600 k7

Liczba postów: 67
Dołączył: Aug 2012
Reputacja: 0
#42
RE: opłata skarbowa
(2013-07-11, 07:06 PM)ToR_GT napisał(a): ja sprzedaż zglosilem w wydziale komunikacji moto zawsze to robie bo juz mialem problemy przez nowego wlasciciela raz z autem. A wiem ze nie przerejestrowales bo przyszly ostatnio dok do mnie z ubezp. tam tez musiałem umowe sprzedazy pokazać

Myślałem, że nie będzie żadnych konsekwencji za to, że zwlekałem z opłatą. Ale myślał indyk o niedzieli. Lepiej opłacić wszystko na czas i mieć z bani. Motocykl już mam zarejestrowany na siebie, także sorki jeśli miałeś jakieś nieprzyjemności z mojego zaniedbania.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2013-07-11, 07:25 PM przez kubaski1989.)
2013-07-11, 07:22 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Thor Offline
Wariat
*****

Mazowieckie
RN20

Liczba postów: 2,528
Dołączył: Aug 2011
Reputacja: 2
#43
RE: opłata skarbowa
(2013-07-11, 07:22 PM)kubaski1989 napisał(a):
(2013-07-11, 07:06 PM)ToR_GT napisał(a): ja sprzedaż zglosilem w wydziale komunikacji moto zawsze to robie bo juz mialem problemy przez nowego wlasciciela raz z autem. A wiem ze nie przerejestrowales bo przyszly ostatnio dok do mnie z ubezp. tam tez musiałem umowe sprzedazy pokazać

Myślałem, że nie będzie żadnych konsekwencji za to, że zwlekałem z opłatą. Ale myślał indyk o niedzieli. Lepiej opłacić wszystko na czas i mieć z bani. Motocykl już mam zarejestrowany na siebie, także sorki jeśli miałeś jakieś nieprzyjemności z mojego zaniedbania.

spoko nie mialem z powodu moto tylko kiedys przez sprzedaz auta bo nastepny wlasciciel kombinowal z umowa dlatego od tamtej pory zawsze zglaszam, a za moja teraz juz Twoja przyszlo mi po prostu nowe ubezpieczenie dp placenia i musialem pokazac umowe tylko. Jaw ubezp nie zglaszalem bo nie wycofywalem ubez tylko myslalem ze przerejestrujesz i pdzepiszesz je sobie, a teraz w ogole sa przepisy ze w ubezpieczalni trzeba zglosic sprzedaz w ciagu 14 dni. Jeszcze zwrot mam dostac za NNW bo to nie przechodzi.

_________________
_________________
www.amstaffazyl.pl

2013-07-11, 08:03 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->