RN22 wersja USA
Autor Wiadomość
Suchy Offline
®1
****

Wawa
R1 rn09

Liczba postów: 931
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 5
#61
RE: RN22 wersja USA
... z tym google to bez kitu jaja Red_icon_tongue! Myślałem ze to zwykly joke czy zwykly fake Red_icon_tongue a jednak nie ;//
LwG!
2013-03-14, 08:44 PM
Szukaj
kawasakizx9r Offline
Użytkownik
***




Liczba postów: 373
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 1
#62
RE: RN22 wersja USA
Klecha XoXo jedziecie z mariderem po calosci, a kolega robi kawal dobrej roboty dla tego forum i pokazuje swoja pasje. Sorry ale wlaczcie sie jakos w dyskusje. Nie podoba sie wam ze stara sie pokazac jak mozna pracowac na hamownii i co do czego sluza rozne uklady i jak sie je ustawia, itd?. Potraktujcie to jak darmowe lekcje i zadajcie jakies konkretne pytanie a nie ciagle sie nasmiewaj z ludzi. Ten dzial ma sluzyc do zupelnie czegos innego.

Ean buduje sprzeta macie jakies Pytania do niego ? bo narazie nic nie widzialem z tematu silnikowego...
2013-03-14, 08:48 PM
Szukaj
PonuryKlecha78
Unregistered




 
#63
RE: RN22 wersja USA
Kawa usuń swój post , nie jest częścią merytorycznej dyskusji. Dziękuje,dobranoc...
2013-03-14, 08:51 PM
malikowy Offline
SŁOŃCE NAWALAJ !!!
*****

Łomianki k. Wawy
RN12

Liczba postów: 3,088
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 12
#64
RE: RN22 wersja USA
ee tam Suchy wpisz Malikowy R1 Red_icon_wink

ja mam pytanie, na które nie dostałem odpowiedzi
"Ean pytanie, czemu moc na Twoim wykresie max osiąga przy 10,5tys obrotów, a nie jak na większości wykresów innych rn22 przy około 12,5-12,7tys. ?"
# # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # #
R1 RN12 + BMC/PC3/Akrapovic Ypipe/A&R Track ExhaustRed_icon_fuckoffdbl
Shoei XR1100 El Capitan + Alpinestars GPPRO/SupertechR
2013-03-14, 08:51 PM
Szukaj
XoXo
Unregistered




 
#65
RE: RN22 wersja USA
Kawa niestety nie należę do osób co na mnie leją a ja mówię, ze ciepły deszcz pada Red_icon_smileskoro Tobie nie przeszkadzało jak w przywiatniu jakiegoś nowego użytkownika rn22 pisałeś, żeby odblokować!odblokować! lub w kupię rn19 ktoś pytal o szpeja a Ty mu wciskales owiewki od siebie co było zupełnie nie na temat... Więc skąd ta zmiana ja sie pytam ?

Eanowi jak widać to nie przeszkadza, Klecha zapytał jak tam jego sprzęt czy to tez nie na temat? A odnośnie jarania się mocą maridera i tymi wykresami to szczerze ale to szczerze (powiem jak na prostaczka przystało) smyra mnie to po sutach. Jestem zwolennikiem jazdy po asfalcie a nie na rolkach...
2013-03-14, 09:10 PM
kawasakizx9r Offline
Użytkownik
***




Liczba postów: 373
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 1
#66
RE: RN22 wersja USA
Tak nadal uwazam ze w rn22 to jest najwazniejsza rzecz do zrobienia w rn19 nie ma tego problemu. No moze sie zapytalem raz o owiewki ale nie robie tego w takim natezeniu jak wy tutaj no litosci.

Padly pytania do Eana od malikowego, maridera, ja tez zadalem pytanie no jedno od was bo rozumiem chyba jestescie bracmi i tak to powinno wygladac.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2013-03-14, 09:21 PM przez kawasakizx9r.)
2013-03-14, 09:21 PM
Szukaj
PonuryKlecha78
Unregistered




 
#67
RE: RN22 wersja USA
Zgłoś się kawa do Bartka że chcesz być adminem/mecenasem maridera i wtedy kasuj to co ci nie w smak ( o zgrozo przepraszam Kuba Red_icon_smile ) albo użyj głowy i sprawdzaj czy ean odpowiedział na twoje pytania a pomijaj wszystko inne , albo daj sobie na wstrzymanie i przełknij to że nie każdy MUSI się z tobą zgadzać. Ean widać szkłem dupy nie podciera i zamiast jakiegoś niepewnego grzebania w kompie wybrał drogę ze wszech miar słuszna i kupił YECa , bo nie zależy mu żeby jego moto lśniło pod remizą dodatkami na bogatosci jak kolega Marider , on sobie szykuje moto do konkretnej jazdy, a nie do rozsiewania po necie wykresów z hamowni.
2013-03-14, 09:40 PM
kawasakizx9r Offline
Użytkownik
***




Liczba postów: 373
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 1
#68
RE: RN22 wersja USA
(2013-03-14, 09:40 PM)PonuryKlecha78 napisał(a): Zgłoś się kawa do Bartka że chcesz być adminem/mecenasem maridera i wtedy kasuj to co ci nie w smak ( o zgrozo przepraszam Kuba Red_icon_smile ) albo użyj głowy i sprawdzaj czy ean odpowiedział na twoje pytania a pomijaj wszystko inne , albo daj sobie na wstrzymanie i przełknij to że nie każdy MUSI się z tobą zgadzać. Ean widać szkłem dupy nie podciera i zamiast jakiegoś niepewnego grzebania w kompie wybrał drogę ze wszech miar słuszna i kupił YECa , bo nie zależy mu żeby jego moto lśniło pod remizą dodatkami na bogatosci jak kolega Marider , on sobie szykuje moto do konkretnej jazdy, a nie do rozsiewania po necie wykresów z hamowni.

Widze ze sie znasz na Yec-ach Red_icon_wink to milo. Masz jakies pytanie do Eana apropo jego wykresu z hamownii co bedzie robione itd( sa to chyba ciekawe pytania) ? A moze masz pytanie apropo jego Yeca, masz okazje zeby sie podpytac i troche liznac wiedzy... wiec zejdz juz z utyskiwania i generowania problemow natury personalnej.

Zapewniam ze jak kupisz sobie rn22 kiedys napewno zglosisz sie do mnie w sprawie Yeca w twoim fabrycznym kompie. A jak nie do mnie to do innych ludzi ktorzy znaja sie na tym.

Co do maridera to nie szlifuje r1 dynki a stara sie usprawnic jednoste napedowa pod siebie. A ze ma ochote sobie wstawic jakies dodatki zewnetrzne jego wybor..
2013-03-14, 10:03 PM
Szukaj
marider Offline
E=mc^2 ;]

Podlasie
Rn22 / EU

Liczba postów: 2,261
Dołączył: Dec 2011
#69
RE: RN22 wersja USA
Hehehe... Klecha, zmien nick na "ostre pioro" lub "mistrz dennej riposty", jak do tej pory nic a nic sensownego nie napisales (XoXo tez). Moze popros tatusia i kup sobie w koncu jakis porzadny motocykl zamiast tapety w kompie hehe... Jedyne co udowodniles to to, ze nie masz bladego pojecia o motocyklach a tymbardziej o tuningu.

Ean, nie unikaj tematu i odpowiedz malikowemu na proste pytanie ktore Ci zadal. Gon tez szybciej swoich specow, skladaj ta r1 i jedziemy z koksem nawet za tydzien bo niektorzy wyzej juz popuszczaja na sama mysl o tych magicznych 140 czy 160 konikach z wersji USA i cisnienie im rosnie na sama mysl o YECu i pelnym Akrapie, lol. Zaplace za Twoj pomiar jak bedziesz mial lepszy wynik, nie pekaj, pojawie sie chocby po to zeby obejrzec Twoje jamerykanskie cudo na zywo Red_icon_wink

I oswiec swoich niekumatych kibicow po co Ci Bazzaz Z-Fi TC do ECU YECa, tylko bez wyglupow, same konkrety prosze (moglem to kupic za grosze wieki temu tylko to jest zupelnie zbedne na ulice a ja wole jednak praktyczne dodatki - takie hobby Red_icon_smile ).
2013-03-14, 10:35 PM
Szukaj
PonuryKlecha78
Unregistered




 
#70
RE: RN22 wersja USA
Jedynym praktycznym dodatkiem dla Ciebie byłby ... mózg. Ale tego za pieniądze nie kupisz. Poza tym nie mogę się doczekać żeby cię ugoscić tak jak na to zasługujesz Red_icon_smile

Pozdrawiam.

Ps. Nie sil się na zgryzliwe komentarze bo to że jesteś małym skurwysynkiem z kompleksami już zauważyłem Red_icon_smile
2013-03-14, 10:56 PM
XoXo
Unregistered




 
#71
RE: RN22 wersja USA
(2013-03-14, 10:35 PM)marider napisał(a): Moze popros tatusia i kup sobie w koncu jakis porzadny motocykl zamiast tapety w kompie hehe... Jedyne co udowodniles to to, ze nie masz bladego pojecia o motocyklach a tymbardziej o tuningu.

Obiecaj mi,że się weźmiesz z jego "nieporządnym" motocyklem swoją choinką na dwóch kołach w kwietniu ? i weź chusteczki. Chyba, że nadal nóżka boli lub zaliczysz pajdę na pierwszym lepszym zakręcie.


No nieeeee ty masz pojęcie siedząc w domu i napi.. w kalwiaturę, doskonale znasz już trasę google - wikipedia - google.

(2013-03-14, 10:35 PM)marider napisał(a): ... tylko to jest zupelnie zbedne na ulice a ja wole jednak praktyczne dodatki - takie hobby Red_icon_smile ).

może kobiete znajdź...
2013-03-14, 10:57 PM
marider Offline
E=mc^2 ;]

Podlasie
Rn22 / EU

Liczba postów: 2,261
Dołączył: Dec 2011
#72
RE: RN22 wersja USA
XoXo, nastepny? Wez Ty sie chlopie od..stosunkuj jak tez nie masz nic sensownego do powiedzenia, OK? Co za ludzie... Ta Wawa to wam do reszty mozgi wyzarla. Wyrazy wspolczucia i kondolencje dla rodziny.

Co do mojej kobiety, to nic Ci do tego. Pilnuj swojej dziury, jak masz.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2013-03-14, 11:16 PM przez marider.)
2013-03-14, 11:13 PM
Szukaj
PonuryKlecha78
Unregistered




 
#73
RE: RN22 wersja USA
Lubisz Marider gliny ręcznie nakopać jak widzę ... Red_icon_smile
2013-03-14, 11:18 PM
Koczis Offline
Moderator - Forumowa Legenda :)
*****

Warszawa
RN32 Twitty

Liczba postów: 10,667
Dołączył: May 2011
Reputacja: 58
#74
RE: RN22 wersja USA
Panowie sorki bardzo, ale ta dyskusja zmierza w złym kierunku.
Obrzucacie się epitetami, które nie mają związku z tematem.

Zamykam temat.

EANa proszę o PW jak będzie ustalony termin pomiarów(spotkania) lub będzie chciał coś dodać od siebie.
---
Jawa TS350 > XJ600s > FZS600 > RN12 2004 > RN09 2002 > FZ1s GT > RN09 2003 > CBR1000RR SC57a > RN12 2006 > RN22 lift > RN32 + RN01



Moje kiepskie filmy na YT: https://www.youtube.com/user/koczis27/videos





2013-03-14, 11:20 PM
Strona WWW Szukaj


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->