Motocyklem w Chinach...
Autor Wiadomość
MikiRikiTiki Offline
Użytkownik
***

Warszawa
rn01

Liczba postów: 498
Dołączył: Oct 2012
Reputacja: 1
#1
Rainbow  Motocyklem w Chinach...
Przeglądałem niedawno zdjęcia z różnych wypadów i trafiło mi się kilka fotek (parę sztuk zamieszczam) jak na moto o - uwaga - pojemności 125cc i mocy całych 16 jurnych kucy jeżdżę ze znajomymi w okolicach wioski Baoji w prowincji Shaanxi.
Hehe... przypomniały mi się stare dobre czasy....

Oto rumaki, jakie mieliśmy do dyspozycji
   

Miałem dosiąść czarnucha. A było to po prawdzie bardzo dobre moto. Zamontowany licznik zmiany biegów (z tego co pamiętam niedziałający), do tego skrzynia w inwersji, tzn. pierwszy bieg w górę, reszta w dół Red_icon_smile No i nie mieliśmy ani kasków, ani odpowiednich ubrań... jak widać w krótkich spodenkach jechałem. Przez całą wyprawkę(bo to był jednodniowy przejazd) udało mi się nie wyglebić. Teren był przepiękny, górzysty. Na drogach tyle kamieni, że praktycznie cały czas musiałem zamiatać sprzęgłem, żeby nie musieć zapuszczać od nowa motoru. Do tego wszystkiego trochę się ślizgało, więc zanim w ogóle wyjechaliśmy na pierwszą serpentynę pod górę, musiałem chwilę poćwiczyć, żeby się przyzwyczaić i do skrzyni i w ogóle do chińskiej konstrukcji.
   

Za to widoki były piękne...
   

a żeby nie było, że sam tam sobie jeździłem...
   

Przejażdżka sympatyczna, w sam raz na weekend. Pogoda też się udała wtedy. Cieplutko, słonecznie. Chociaż nie powiem, jak zjeżdżałem drogą ze szczytu praktycznie pionowo po jakichś otoczakach i motocykl się na nich ślizgał, muszę przyznać że cieszyłem się, nie musząc szukać sklepu z bielizną we wsi, a jedynie monopolowego. Na wieczór było piwko i lokalna kuchnia....Red_icon_smile Aż szkoda, że człowiek nie jest już studentem..
________________________________________________________________

rn01 - Dziadziuś, ale lubi sport Red_icon_smoke
2013-02-26, 12:27 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Koczis Offline
Moderator - Forumowa Legenda :)
*****

Warszawa
RN32 Twitty

Liczba postów: 10,667
Dołączył: May 2011
Reputacja: 58
#2
RE: Motocyklem w Chinach...
Kurcze, a co TY żeś tam robił. Dalej od domu się nie dało Red_icon_smile
---
Jawa TS350 > XJ600s > FZS600 > RN12 2004 > RN09 2002 > FZ1s GT > RN09 2003 > CBR1000RR SC57a > RN12 2006 > RN22 lift > RN32 + RN01



Moje kiepskie filmy na YT: https://www.youtube.com/user/koczis27/videos





2013-02-26, 12:34 AM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
ziolek Offline
Użytkownik
***

ZMY


Liczba postów: 297
Dołączył: Dec 2012
Reputacja: 0
#3
RE: Motocyklem w Chinach...
niezla wycieczka, studenckie czasy- cos pieknego. a po co zamazales twarze?
2013-02-26, 06:37 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
MikiRikiTiki Offline
Użytkownik
***

Warszawa
rn01

Liczba postów: 498
Dołączył: Oct 2012
Reputacja: 1
#4
RE: Motocyklem w Chinach...
Ziolek zamazałem, żeby mnie potem kolega z Chin o prawa autorskie nie posądził.Red_icon_tongue Poza tym to "tylko internet". Zapewniam, że w realu swojej gęby się nie wstydzę Red_icon_wink

Koczis, dałoby się dalej od domu, ale akurat tamtejsze warunki mi odpowiadały (tzn. mentalność ludzi, język) Red_icon_wink
________________________________________________________________

rn01 - Dziadziuś, ale lubi sport Red_icon_smoke
2013-02-26, 10:41 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->