Jaki filtr do rn12
Autor Wiadomość
waldi1 Offline
Użytkownik
***

Warszawa
RN12

Liczba postów: 122
Dołączył: Jul 2012
Reputacja: 0
#21
RE: Jaki filtr do rn12
(2013-02-15, 04:24 PM)malikowy napisał(a): 4 litry styknie, 3,20 wlewasz z wymianą filtra oleju. Ja kupuję w ASO obok domu, mam 7 minut na piechotę Red_icon_wink a 160zł za cztery 1L bańki płaciłem

Dzięki za info. to też tam kupię (poprzednio był podobno motul to zobaczę jak będzie na tym)

Pytanie tylko czy goście z tego serwisu coś nie kombinują i tylko butelki oryginalne (słyszałem o różnych przekrętach w tych serwisach od gości co tam pracowali co prawda to nie był to sewisy Yamahy). Tego serwisu na Połczyńskiej to totalnie nie znam (nie wiem czy goście ok. czy może nie) ...
2013-02-17, 08:20 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
malikowy Offline
SŁOŃCE NAWALAJ !!!
*****

Łomianki k. Wawy
RN12

Liczba postów: 3,088
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 12
#22
RE: Jaki filtr do rn12
Powiedz mi jak można zrobić przekręt z olejem skoro butelka ma korek zaplombowany? Nie wlejesz bez zerwania plomby Red_icon_wink
Jak leją z beczki bo mają takie wielkie to wtedy może być coś innego niż Yamalube bo nie potwierdzisz ale plombowana to już inna historia.
No i ja mam jakiś rabat w swoim ASO więc może być różnica ale nie pamiętam czy na olej mi liczyli czy nie.
# # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # #
R1 RN12 + BMC/PC3/Akrapovic Ypipe/A&R Track ExhaustRed_icon_fuckoffdbl
Shoei XR1100 El Capitan + Alpinestars GPPRO/SupertechR
2013-02-17, 08:29 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
waldi1 Offline
Użytkownik
***

Warszawa
RN12

Liczba postów: 122
Dołączył: Jul 2012
Reputacja: 0
#23
RE: Jaki filtr do rn12
Podejrzewam że takie plomby na butelce to żaden problem (nie takie rzeczy już były kombinowane).

Ponadto takie butelki to też można kupić (podobnie jak np. do innych olei typu mobil1 itp)
2013-02-18, 09:32 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->