Jak podniesc przednie zawieszenie??
Autor Wiadomość
przemko27vr4 Offline
Użytkownik
***




Liczba postów: 126
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 0
#1
Jak podniesc przednie zawieszenie??
Mam nielada klopot poniewaz szykuje mi sie wymiana ogumienia,opony juz sa wszystko cacy lecz najblizszy termin w ktorym moga mi je wymienic to 11 maja,opcja druga gdy sam zdejme kola i zawioze zmienia oponki na momecie. Tylne kolo juz zdjete bo mam podnosnik niestety przodu nie mam jak uniesc,macie moze jakies sprawdzone pomysly lub sposoby jak moge sie z tym uporac???
2011-04-17, 11:59 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
żaba Offline
To co Nas kręci
*****

Ostrów Wlkp.
RN19

Liczba postów: 3,126
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 11
#2
RE: Jak podniesc przednie zawieszenie??
można ściągnąć z jednej strony plastiki,motocykl niech stoi na tylnym wózku,poproś w mirę silnego kolege by podniósł Tobie przód i podłóż drewniany klocek po silnik i gotowe lub np.jeśli masz belke gdzieś w garażu i trochę linki mocnej przerzucasz nad belke linke łapiesz za półki z drugiej strony i wyciągarka na szybko gotowa ,tyle mogę podpowiedzieć z mojej strony ,wiadomo najlepiej jest mieć podnośnik no ale trzeba sobie radzić i bez hehe
_________________________________________________________________
https://www.youtube.com/watch?v=bYzVCaZ7pOc
2011-04-17, 06:59 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
piotrpit Offline
Fortapian-R1
***

Mogilno
RN 09

Liczba postów: 480
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 3
#3
RE: Jak podniesc przednie zawieszenie??
dokładnie w moim przypadku to wyglądało tak że poprosiłem drugą osobę podnieśliśmy przód i podłożyłem klocek pod silnik jakoś się trzymało i koło przełożyłem
2011-04-18, 08:50 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
przemko27vr4 Offline
Użytkownik
***




Liczba postów: 126
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 0
#4
RE: Jak podniesc przednie zawieszenie??
Juz problem rozwiazany ,kawalek deski ,lewarek samochodowy i heja,Dzieki wszystkim za zainteresowanie
2011-04-19, 09:06 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
lukasz_nr Offline
Konkretny
****

Manchester
R1 2003

Liczba postów: 609
Dołączył: Jun 2011
Reputacja: 2
#5
RE: Jak podniesc przednie zawieszenie??
ja mam pospawany specjalny stojak pod przednie lagi motor stawiam i zdejmuje koło. niestety jedyny problem to taki ze potrzebuje kogos kto pomoze mi go postawic na stojaku. ale dalej bez problemuRed_icon_smile
2011-07-20, 09:07 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->