[S] Sprzedam RN01
Autor Wiadomość
Artur86
Unregistered




 
#21
RE: [S] Sprzedam RN01 albo RN12
czytaj ze zrozumieniem. Tak to jest ten sam motocykl co w allegro i nikt tu tego nie ukrywał. na allegro jeszcze wisi ale w takiej formie i za taka cene nie bedzie sprzedana. zreszta jak bedzie wystawiona to teraz z mojego konta bo biorę ją jak coś sobie.


** W ramach wyjaśnienia. Rama jest prosta i nie była malowana, lagi tak samo. dekiel pewnie był pomalowany i to gowniano bo się farba łuszczy, a pod spodem widać CZARNY MAT. Będzie poprawiona lakierniczo, wyczyszczona wypucowana, pozmieniam płyny, zrobię sprzęgło wymienię aku i tylną oponę. Jeśli 2 tysiace na te graty to dużo to widze że macie jakieś zajebiste zniżki...
Jeśli mam coś sprzedawać to nie bedzie się do czego przyczepić. Zapytałem co myślicie o takiej ofercie, a doszukujecie sie jakiegoś oszustwa.? Można bylo się zapytać o inne szczegóły ale po co... Lepiej jak ktoś kupi dziada za mała kasę

Jesienia kupiliśmy od jednego z forumowiczów porządnie roztrzaskaną rn09 i po Porządnym zrobieniu została sprzedana. Właściciel jest zadowolony i pewnie jak by wystawił na allegro to wziąłby za nia napewno nie tracąc na niej.
Czy Wy wszyscy jeździcie motorami prosto z salonu bez żadnej historii... Przeglądając motory na zlotach itp. mało który nie miał choc delikatnego ślizgu a właściciele łudzą się tym że ktoś im naściemniał, a później dziwią się że oryginalny lakier na zaprawki nie pasuje

Widząc zainteresowanie odpuszczam sobie pomoc przy jej sprzedaży na forum. Czepcie się teraz rn01
2013-02-01, 11:14 PM
Odpowiedz cytując ten post
Maniek Offline
Użytkownik
***

Koszalin
RN19

Liczba postów: 404
Dołączył: Jul 2012
Reputacja: 0
#22
RE: [S] Sprzedam RN01
Czepili się moim zdaniem. To jest forum a nie strona na której każdy ma robić sobie dobrze;p. Jeśli nawet chłopak chce zarobić to jest jego sprawa i jego sumienie. A straszenie banem trochę na wyrost.
Red_icon_cheesygrin
2013-02-01, 11:41 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Koczis Offline
Moderator - Forumowa Legenda :)
*****

Warszawa
RN32 Twitty

Liczba postów: 10,667
Dołączył: May 2011
Reputacja: 58
#23
RE: [S] Sprzedam RN01
Maniek, ban miał być, ale dla mnie takie wyjaśnienie jakie napisał Kringer wystarczyło i je rozumiem. Nikt tu nikogo nie straszy.
Owszem na początku było to troszkę dziwne i delikatnie mówiąc "nie fer" w stosunku do forumowiczów, gdyby faktycznie była próba "naciągnięcia". Jak dla mnie sprawa jest zakończona.
---
Jawa TS350 > XJ600s > FZS600 > RN12 2004 > RN09 2002 > FZ1s GT > RN09 2003 > CBR1000RR SC57a > RN12 2006 > RN22 lift > RN32 + RN01



Moje kiepskie filmy na YT: https://www.youtube.com/user/koczis27/videos





2013-02-02, 01:08 AM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Thor Offline
Wariat
*****

Mazowieckie
RN20

Liczba postów: 2,526
Dołączył: Aug 2011
Reputacja: 2
#24
RE: [S] Sprzedam RN01
Stary to moto stoi na allegro od zeszlego roku i nikt go nie chce. Popfosilem o wiecej szczegolow nie raczyles nawet odp. I bez wczesniejszego wytlumaczenia propomujesz moto 2tys drozej niz stoi na allegro wiec sie nie dziw ze tak reagujemy.

_________________
_________________
www.amstaffazyl.pl

2013-02-02, 06:14 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Artur86
Unregistered




 
#25
RE: [S] Sprzedam RN01
Tak był raz wystawiny jesienią 2012. Nieudolnie bo pora chujowa i dlatego ja przejmuję tą sprzedaż. sam też nie kupiłbym motorku do którego trzeba odrazu dołożyć żeby latać. Po co mam Ci odpisywać na priv. Wolę opisać wszystko przy wszystkich bo nie mam nic do ukrycia. Tobie bym napisał to zaraz by wyszło że przed innymi coś ukrywam...
2013-02-02, 11:08 AM
Odpowiedz cytując ten post
ryba Offline
Użytkownik
***


zx10rx2 636rn01

Liczba postów: 466
Dołączył: May 2012
Reputacja: 1
#26
RE: [S] Sprzedam RN01
"To jest forum a nie strona na której każdy ma robić sobie dobrze"

Mogę ci napisać że jesteś głupi, że masz brzydki motocykl i że ci nogi śmierdzą-to jest mało ważne... Ale najważniejsze w tego typu forach-obojętnie czy Kawy, Suki, Homdy to bycie kurwa fair. Jakbyś zadzwonił po mój motocykl po ogłoszeniu tutaj zamieszczonym dowiedziałbyś się o każdej zardzewiałej jebanej śrubce. Sranie do własnego podwórka to najgorsza rzecz. Wiem dziwny jestem.
2013-02-02, 11:29 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
żaba Offline
To co Nas kręci
*****

Ostrów Wlkp.
RN19

Liczba postów: 3,126
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 11
#27
RE: [S] Sprzedam RN01
nie zachowujmy się jak dzieci,Koczis napisał dobrze o banie bo sprawa była śmierdząca, zresztą został wybrany jako moderator i ma do tego prawo, Kringer możesz mieć pretensje tylko do siebie, większość zareagowała tak samo ,rypło się, to się tłumaczysz ,nie miej więc pretensji do nas użytkowników bo sam siebie postawiłeś przed tym faktem ,jeszcze piszesz że mamy się czepiać RN01 ,to bardzo nie miłe z Twojej strony,a czy chciałeś nas wprowadzić w błąd czy nie to już Ty wiesz najlepiej, siebie nie oszukasz prawda ?
_________________________________________________________________
https://www.youtube.com/watch?v=bYzVCaZ7pOc
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2013-02-02, 12:24 PM przez żaba.)
2013-02-02, 12:11 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->