Warszawa - Starówka -Mandat
Autor Wiadomość
FonioR1 Offline
Użytkownik
***


RN19

Liczba postów: 208
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 0
#21
RE: Warszawa - Starówka -Mandat
No i wczoraj podjechałem na zwiady sprawdzić jak sprawnie Panowie Policjanci pilnują wjazdu na kostkę starówki. oczywiście zero reakcji. Przed wczoraj to był beznadziejny pokaz i popisywanie się .. które musiało kosztować Mnie 5 pkt i 100 zł... Fujary !!!!
2013-04-24, 08:51 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Allah84 Offline
Użytkownik
***




Liczba postów: 377
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 0
#22
RE: Warszawa - Starówka -Mandat
hehe tez mi sie podobna sytuacja przypomniala... u nas jest taki parking lesny i wszyscy sie w weekend zjezdzaja dochodzi nawet do 50 maszyn. Zawsze jakies male wyglupy sa z serii palenie gumy, stopie czy guma i zawsze interwencja bo ktos uprzejmy zadzwoni. Z regoly policjanci jak juz jada jest ucieczka jak grupka liczy ponizej 20 moto, raz byla taka sytuacje ze bylo wlasnie ok 40-50 maszyn i dziarscy policjanci w liczbie 4 wyskakuja z kijanki ze wszyscy maja przygotowac dokumenty... czesc z miejsca zyebala (ci co niemieli) ci co pozostali w nadal licznej grupie poczuli sie pewnie siebie i mozna bylo uslyszec z tlumu soczyste "spierda@3j" pan policjant na to "ktory to" ktos cos tam odburknal a on nato ze zaraz do nas zejdzie (bo bylo to w takim zaglebieniu). Ten co krzyknal 1 kwestie dodal no chyba sie skulasz a nie zejdziesz grubasie... w tym momencie "gruby" sie wkurzyl i zaczal szarze.... wszyscy uciekli nikogo niespisali nikomu niedali mandatu.... zwala... bylo ich 4 ;]
2013-04-24, 10:43 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->