Nakładka na śrube od amortyzatora
Autor Wiadomość
jezior188 Offline
Młody
**




Liczba postów: 43
Dołączył: Oct 2012
Reputacja: 0
#1
Nakładka na śrube od amortyzatora
Witam wszystkich gorąco jak na aurę za oknem
Jezior, Koluszki. Aktualnie latam na rn 12
Mam do was pytanie a raczej chce sie poradzić. Wymieniałem dziś w amortyzatorach uszczelniacze i przy odkręcaniu górnego korka od amortyzatora trochę po uszkadzałem śruby tzn cholerny klucz sie ślizgnął Red_icon_sad
Powiedzcie czy występują jakieś nakładki na te korki lub maskownice żeby sie tak w oczy to nie rzucało. Poradzie coś....
2012-12-08, 09:36 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
marider Offline
E=mc^2 ;]

Podlasie
Rn22 / EU

Liczba postów: 2,261
Dołączył: Dec 2011
#2
RE: Nakładka na śrube od amortyzatora
Nie ma nic, tylko oryginalne korki. Chyba ze mowisz o tych malych srubkach to mozna kupic specjalne regulatory napiecia wstepnego sprezyn ale po ich zdjeciu i tak bedzie widac... Na przyszlosc - podstawa kolego, to dobre markowe klucze lub technika Red_icon_wink
2012-12-08, 10:57 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
komandosnr1 Offline
Użytkownik
***

Radomsko
YZF r1 rn12 2004r

Liczba postów: 315
Dołączył: Jan 2012
Reputacja: 5
#3
RE: Nakładka na śrube od amortyzatora
Siema też tak miałem za pierwszym razem jak rozkręcałem lagi, po obrabiałem śruby, ale kupiłem drugie lagi skrzywione i wymieniłem korki, teraz juz podchodzę do tego bardzo ostrożnie i jak to Marider powiedział z "techniką" Red_icon_cheesygrin
Proste drogi są dla szybkich motocykli... kręte drogi są dla szybkich kierowców... ja wole kręte Red_icon_smile
2012-12-09, 11:10 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
konusmarcin Offline
Marcin
***

Łódź
RN 12

Liczba postów: 108
Dołączył: May 2012
Reputacja: 0
#4
RE: Nakładka na śrube od amortyzatora
Tak jak napisał marider regulatory zawieszenia zasłonią wszystko i pomogą w trakcie jazdy dostroić zawieszenie.
Tu przykładowe regulatory i jak to wygląda
http://moto.allegro.pl/pokretla-regulato...86380.html
2012-12-10, 08:56 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
marider Offline
E=mc^2 ;]

Podlasie
Rn22 / EU

Liczba postów: 2,261
Dołączył: Dec 2011
#5
RE: Nakładka na śrube od amortyzatora
A przypomnialem sobie - leza u mnie w garazu czarne lagi od RN12 ktore kiedys kupilem u jednego cwaniaka na Allegro jako cale proste i bezwypadkowe za 800zl do zmiany w RN09 jako upgrade zawiasow. Tymczasem gnoj przyslal mi zonka- pokrzywione maja gory- znaczy te czesci ktore wchodza w polki (srodki, korki, sprezyny i flaki w srodku cale, to samo kielichy i same rury po ktorych slizgaja sie uszczelniacze ale tych juz nie sprawdzalem). Jak ktos chce, oddam to wszystko za 500zl, moze ktos ma cale gory a rozpieprzona reszte, to sobie zrobi tani przeszczep. Chetni? Dokladne foty moge wyslac na maila.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2012-12-10, 02:38 PM przez marider.)
2012-12-10, 02:37 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->