RN22 i odblokowanie ECU - wszelkie informacje.
Autor Wiadomość
Draco Offline
88
***

unknown


Liczba postów: 322
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 2
RE: RN22 i odblokowanie ECU - wszelkie informacje.
Ciężki przypadek i straszny,nic nie wnoszący trolling.
Temat jest dość długi i Twoje posty Janekpol po prostu przeszkadzają w lekturze.
Człowiek sie chce dowiedzieć wszystko o odblokowaywaniu restrykcji yamahy,zmiany hamowania silnikiem i regulacji przepustnicy,a tu ciągle przewija sie "to nie działa bo nie macie wiecej mocy bo ja tak myśle i obaliłem Wasz mit"...

ja dzisiaj oddaje swoje ECU wiec za pare dni wydam swoją opinie i nawet jeśli w mocy nie wyczuje różnicy w mieście to bardzo będe zadowolony z reszty odblokowanych udogodnień i zmian.

PS: Janekpol ja sprowadzam ciężki sprzęt budowlany oraz maszyny do spawania stali i aluminum i powiem Ci apropo chwalenia swojego,że często musze kontrahentom przypominać,że dzisiaj mamy takie czasy,że muszą sie liczyć z serwisem co pół roku bo na tym teraz się najwiecej zarabia mimo,że maszyny potrafią oscylować w granicy 20-30 sztuk najnowszych Rjedynek i również w wersji R1M Red_icon_smile
PS2:Wystarczy wejsc za forum yamahy.com i poczytać tam opinie,żeby być do końca pewnym,że to nie tylko "polacy próbują na każdym zarobić" ,ale jednak coś w tym odblokowywaniu ECU jest Red_icon_smile

Pozdrawiam
2015-05-04, 02:46 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Wiadomości w tym wątku
RE: RN22 i odblokowanie ECU - wszelkie informacje. - PonuryKlecha78 - 2013-01-17, 01:13 PM
RE: RN22 i odblokowanie ECU - wszelkie informacje. - Draco - 2015-05-04, 02:46 PM
RE: R1 rn22 - Tomierłan - Siupa - 2016-03-06, 12:49 PM
RE: R1 rn22 - Tomierłan - [Ziutek] - 2016-03-06, 01:15 PM

Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->