RN22 i odblokowanie ECU - wszelkie informacje.
Autor Wiadomość
janekpol Offline
Użytkownik
***

DSW
RN 22

Liczba postów: 107
Dołączył: Dec 2014
Reputacja: 0
RE: RN22 i odblokowanie ECU - wszelkie informacje.
Witam.
Czytam, analizuje wykresy i ......
Po odblokowaniu moc wzrasta ok 15 KM to jest ok. 10% więcej niż seriaRed_icon_smile ale moc mnie nie interesuje. Chodzi o moment obrotowy który wzrasta TYLKO !!!!!!! o kilka Nm. To jest zaledwie przyrost o kilka %.
Gdzieś jeszcze wyczytałem o ciśnieniu atmosferycznym ze ma wpływ na osiągi. Prawda ma ale takie różnice jakie występują w POLSCE to sa minimalne wpływy i jeżeli ktoś się tym podpiera to dla mnie jest to mało wiarygodne naciągane na wyrost.
Z wykresów jasno wynika wzrost jest!! Ale tylko o kilka %. (Nm nas interesuja a nie KM). I jeżeli komuś przybyło kilka procent mocy i on twierdzi że teraz motor zmienił się w petardę to działa tu chyba efekt placebo.Red_icon_smile
W swoim krótkim doświadczeniu z rn22 spotykam coraz to więcej ludzi którzy mieli do czynienia z odblokowanym ECU i twierdza że specjalnej różnicy nie czuli ( gdzie ta petarda która miała się pojawić po odblokowaniu).
Odnoszę wrażenie że jest sposób na zarobienie pary groszy.
Po drugie uważam że moto z nie grzebanym ECU latwiej bedzie sprzedać ( ale to jest tylko moje zdanie Red_icon_smile
2015-04-03, 10:57 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Wiadomości w tym wątku
RE: RN22 i odblokowanie ECU - wszelkie informacje. - PonuryKlecha78 - 2013-01-17, 01:13 PM
RE: RN22 i odblokowanie ECU - wszelkie informacje. - janekpol - 2015-04-03, 10:57 AM
RE: R1 rn22 - Tomierłan - Siupa - 2016-03-06, 12:49 PM
RE: R1 rn22 - Tomierłan - [Ziutek] - 2016-03-06, 01:15 PM

Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->