RN22 i odblokowanie ECU - wszelkie informacje.
Autor Wiadomość
SupleX Offline
Świeżak
*




Liczba postów: 2
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 0
RE: RN22 i odblokowanie ECU - wszelkie informacje.
Odblokowałem moją rn22, spostrzeżenia i kilka pytań do tych co mają odblokowane rn 22.
Plusy:
Lepszy moment, moto lepiej reaguje na manetke i lepiej idzie na koło ze sprzęgłem jak i bez sprzęgła.
Minusy:
Zamulony strasznie dół i środek, moto dostaje powera dopiero przy około 7800 obrotów.
Jechałem ostatnio rn19 kolegi i miała znacznie lepszy dółmi środek niż moja odblokowana. Kolega polatał na mojej i powiedział że jest zamulona.
Teraz kilka spostrzeżeń.:
Jak wsadziłem odblokowany komputer, to miałem założone tłumiki przelotowe, ale nie wywaliłem katalizatora. Wtedy motorek chodził super na niskich obrotach jak i na wysokich. Pomyślałem że jak wywale katalizator to będzie jeszcze lepiej. Niestety wedle mojej oceny jest gorzej, moto dostaje powera dopiero na wysokich obrotach. Na miasto i w ogóle dla mnie lepiej było jak był katalizator.
Czy ktoś ma podobne spostrzeżenia? Proszę o odpowiedz?
Czy jak wsadze znowu katalizator, czy to nie odbije się źle na silniku przy odblokowanym komputerze?
Może jest ktoś z wawki kto chciałby się jakoś spotkać i porównać swoje odblokowane moto z moim?
Pozdrawiam!
2013-10-04, 10:47 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Wiadomości w tym wątku
RE: RN22 i odblokowanie ECU - wszelkie informacje. - PonuryKlecha78 - 2013-01-17, 01:13 PM
RE: RN22 i odblokowanie ECU - wszelkie informacje. - SupleX - 2013-10-04, 10:47 PM
RE: R1 rn22 - Tomierłan - Siupa - 2016-03-06, 12:49 PM
RE: R1 rn22 - Tomierłan - [Ziutek] - 2016-03-06, 01:15 PM

Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->