RN22 i odblokowanie ECU - wszelkie informacje.
Autor Wiadomość
waltantau Offline
Świeżak
*




Liczba postów: 6
Dołączył: Apr 2013
Reputacja: 0
#79
Wink  RE: RN22 i odblokowanie ECU - wszelkie informacje.
Witam , przyszła kolej na mnie aby wypowiedzieć się na temat odblokowania ecu w rn 22. Podszedłem do tematu na spokojnie kasa w plecy albo zadowolenie . I co z tego wyszło ? szczerze ani jedno ani drugie. Nie była to na pewno strata kasy , zadowolenie też nie ponieważ zadowolenie to słowo które nawet w 1% nie oddaje stanu w jakim teraz jestem ,to co kawasakizx9r zrobił z moją rn22 to mistrzostwo świata. takiego pierdol...cia jeszcze nie widziałem ( chyba ze u Mika Tysona).Moc teraz R1 zrywa skórę z twarzy ,petarda niesamowita UWAŻAĆ NA RUCHY MANETKĄ .Szczerze powiedziawszy na hamowni jeszcze nie byłem (z czasem pojadę) ale średnio nie to w tej chwili interesuje tak samo jak wykresy i czy jest 10KM więcej czy 8KM mniej ,nie to jest tutaj teraz ważne .Natomiast interesują mnie wrażenia z jazdy a te są nie do opisania jezeli chcecie wiedzieć o jakie wrażenia mi chodzi musicie odblokować swoje ecu jak najszybciej !!!. Kontaktujcie się z kolegą (doktorem) kawasakizx9r a on wam sprawi nowe moto (MENTAL BIKE). Jest to człowiek godny zaufania i znający się na rzeczy,mogę go wam polecić z czystym sumieniem.Także raz jeszcze namawiam na odblokowanie ecu no chyba , że chcecie jeździć dalej na żółwiach !!! Z mojej strony to na razie wszystko i podziękowania dla kolegi kawasakizx9r .
2013-04-18, 10:41 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Wiadomości w tym wątku
RE: RN22 i odblokowanie ECU - wszelkie informacje. - PonuryKlecha78 - 2013-01-17, 01:13 PM
RE: RN22 i odblokowanie ECU - wszelkie informacje. - waltantau - 2013-04-18, 10:41 PM
RE: R1 rn22 - Tomierłan - Siupa - 2016-03-06, 12:49 PM
RE: R1 rn22 - Tomierłan - [Ziutek] - 2016-03-06, 01:15 PM

Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->