RN22 i odblokowanie ECU - wszelkie informacje.
Autor Wiadomość
lukasbmw Offline
Użytkownik
***




Liczba postów: 364
Dołączył: Oct 2012
Reputacja: 0
#10
RE: RN22 i odblokowanie ECU - wszelkie informacje.
Hey.Co do dzwonienia do serwisu Yamaha to mam tam znajomego który nie wciskał by mi kitu...po prostu powiedział co wiedział...he,he czyli nic...
Coraz bardziej zastanawiam sie nad odblokowaniem ECU ale fajnie byłoby najpierw porównac roznice na wlasnej skórze...
odpowiadajac na pytanie kawasakizx9r...
zaznaczam ze swój motor uzytkuje (raczej weekendowo przy tym nie robie duzo kilometrów(niestety praca), nie jezdze po torze itp...)
co do ukladu wydechowego to chce zmienic z oryginału tylko z jednego jak dla mnie powodu-chce zeby był motocykl glosniejszy i przy tym słyszalny przez innych uzytkowników dróg...
co do PCV albo BAZZA nigdy nie miałem tego w motocyklu...nie było potrzeby zakladać)))

Reasumujac , mialem poprzednio rn12 i rn19 i byłem z nich bardzo zadowolony pod wzgledem osiagów(niestety tak sie stało ze rn19 sie uszkodzia i trzeba było szukac nastepcy) Jak juz zostac w YAMAHA to niestety trzeba było zacisnac pasa i uzbierac wieksza sumke na rn22...
wszystko ładnie ,pieknie ale jak sie nasłuchałem o tym ze jest slabsza od poprzedników to rece mi opadły...na szczescie mozna to naprawic))) robiac ten ECU
Wiem ze temat jest walkowany ale jest zima trzeba cos robic w temacie...he,he.
Wkrótce bede miał sie czym pochwalic...)))
POZDRAWIAM !!!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2012-11-30, 09:57 PM przez lukasbmw.)
2012-11-30, 09:44 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Wiadomości w tym wątku
RE: RN22 i odblokowanie ECU - wszelkie informacje. - lukasbmw - 2012-11-30, 09:44 PM
RE: RN22 i odblokowanie ECU - wszelkie informacje. - PonuryKlecha78 - 2013-01-17, 01:13 PM
RE: R1 rn22 - Tomierłan - Siupa - 2016-03-06, 12:49 PM
RE: R1 rn22 - Tomierłan - [Ziutek] - 2016-03-06, 01:15 PM

Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->