RN22 i odblokowanie ECU - wszelkie informacje.
Autor Wiadomość
A.S. Offline
HULK
*****

śląsk
K8 + K63 2021

Liczba postów: 3,205
Dołączył: Nov 2015
Reputacja: 22
RE: RN22 i odblokowanie ECU - wszelkie informacje.
A z praktycznej strony ??
Bo z praktycznej to te wtryskiwacze kiedy się włączają ??
Jeśli mają wprogramowane dane dawki paliwa którymi NIE mogę sterować to w momencie ich włączenia mieszanka powinna być zbyt BOGATA TAK ?? Bo przecież podstawowe wtryski leją paliwo wiadrami ....
A sprawa wygląda tak że w całym zakresie obrotów i pracy przepustnicy PCV ustawiając AFR do wartości w przedziale od 13,2 do 12,2 ( tak na skróty pisząc bo wiesz o co chodzi ) DODAJE paliwo nie ujmuje Red_icon_smile , NO przynajmniej w mapach u mnie .. więc raczej sterowanie nimi nie daje zbyt dużo ..
Dodaje paliwo sesja po sesji .... po każdej akceptacji zmian i zapisaniu w mapie .. tu 3 tam 5 tam 12 ( choć czasem odejmie to fakt kilka procent ) i tak buduje komórka po komórce całość .. Nie zbuduje bez drugiego rzędu wtryskiwaczy ?? Nigdy nie ma sytuacji że mam -20 na przykład a gdyby nawet ?
To tak jak w TC ... można odcinać 4 świece a można tylko jedną jak wynika w najnowszej wersji GripOne .. DZIAŁA ?? A no działa i też można napisać że co tu zrobić z jednym cylindrem ....
No chyba że cylindry rozróżniają które paliwo jest z dolnego rzędu a które z górnego no to wtedy zamawiam moduł sterowania górnym rzędem Red_icon_tongue ..
2017-12-17, 09:12 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Wiadomości w tym wątku
RE: RN22 i odblokowanie ECU - wszelkie informacje. - PonuryKlecha78 - 2013-01-17, 01:13 PM
RE: RN22 i odblokowanie ECU - wszelkie informacje. - A.S. - 2017-12-17, 09:12 PM
RE: R1 rn22 - Tomierłan - Siupa - 2016-03-06, 12:49 PM
RE: R1 rn22 - Tomierłan - [Ziutek] - 2016-03-06, 01:15 PM

Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->