RN22 i odblokowanie ECU - wszelkie informacje.
Autor Wiadomość
A.S. Offline
HULK
*****

śląsk
K8 + K63 2021

Liczba postów: 3,205
Dołączył: Nov 2015
Reputacja: 22
RE: RN22 i odblokowanie ECU - wszelkie informacje.
No też już się tu na forum nasłuchałem jak to RN12 robi za odrzutowca .. a na torze z moją Babinką ( ZX-10 ) nie mieli szans .. jedynie na dohamowaniu jebali mnie jak łysą kobyłę i to za każdym razem Red_icon_sad .. Zaraz po wyjściu z winkla doganiałem w połowie prostej łykałem .. ale hamowali DUŻO później niż ja więc leszcze to też nie byli bo i grupen A ... jakby mieli na piecu czym przyjebać to by odwijali manetą ostro a raczej zawadzali na prostych ...
Ja mam standard RN22 i co ważne mam Niemkę nie USAŃSKĄ zblokowaną - u mnie przepustnice mają się otwierać na full .. więc sprawdzimy ( Tak to Albert Idzik Red_icon_smile !!!! Mój mentor, wspaniały kolega i wspaniały człowiek który duszę motocyklom zaprzedał .. ma do niego największy szacunek wśród ludzi których poznałem na torze !!! TO ON UCZYŁ mnie od podstaw na Radomiu.. Pozdrów go od Arka przy okazji .. Red_icon_smile ) ...
Tak że na spokojnie możemy się spotkać - możemy przejechać i zamienić się .. no problem ...
Ja, oglądając filmiki na necie też widzę jak się mocno RN22 wkręca na górze skali .. mam porównanie z ZX-10 którym latałem czy tam nawet wyciskałem ostatnie soki przez kilka lat .. i Kawa się tak nie wkręcała a odejście miała bardzo mocne .. 299 na prostej na Slovaki ... na filmie z Hungaro widac jak odchodzę koledze na 600RR ( a ta 600RR to tylko z nazwy jest bo to maszyna za wór kasy, przebudowana w każdym calu i kolega bardzo mocno tam ciśnie !! ) a ja znikam na prostych jak Startrek .. a tak jak pisałem z filmów widzę że RN22 jeszcze szybciej dociera do 299 .. tak że sam już nie wiem - coś to dziwne jest z tą słabością RN22 ...
2016-03-08, 09:31 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Wiadomości w tym wątku
RE: RN22 i odblokowanie ECU - wszelkie informacje. - PonuryKlecha78 - 2013-01-17, 01:13 PM
RE: RN22 i odblokowanie ECU - wszelkie informacje. - A.S. - 2016-03-08, 09:31 PM
RE: R1 rn22 - Tomierłan - Siupa - 2016-03-06, 12:49 PM
RE: R1 rn22 - Tomierłan - [Ziutek] - 2016-03-06, 01:15 PM

Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->