RN22 i odblokowanie ECU - wszelkie informacje.
Autor Wiadomość
mad666 Offline
kto się odważy ze mną ścigac ?
*****

KRAKOOVIA
RN42

Liczba postów: 1,231
Dołączył: Jul 2012
Reputacja: 4
RE: RN22 i odblokowanie ECU - wszelkie informacje.
moje R1 stroił poprzedni właściciel i ja te mapy trzymam ale wgrywałem mapy na Acrapovic spil +KN + Decat, Graves slipon + Ypipe +KN, Acrapovic full + KN i coś tam jeszcze ze strony dynojet.

NIe wiem co WY nie łapiecie w temacie co napisała Motokokaina. Jak macie zewnętrzny moduł to możecie go zmieniać. Jak macie ECU grzebane to nie da rady bo musicie jeździć potem to ustawać od nowa za kase jak robicie jakieś zmiany w układach. 

Moim zdaniem warto odblokować to co u mnie jest zablokowane na 80%.
Wg mnie nie warto zmieniać reakcji na manete na trybie A bo mimo że to się nie nadaje na cywilne drogi i taka jest prawda to na torze działą to jednak wyśmienicie że mocno daje czadu po lekkim szturchnięciu manetki a dozowanie precyzyjne jest na już prawdziwej jeździe.
QS mam zamiar wsadzić do PC5.

Po powyższych założeniach jeżeli pewnego dnia stwierdzę że sprzedaje QS albo zmieniam rury to sobie zmieniam a nie że musze jeździć ustawiać zapłon w Warszawie za 1500 zł. Proste.
Mając PC5 biore laptopa wgrywam program ze strony i podłączam się kablem USB do PC i moge robić z ustawieniami co chce. NIe mam tej kostroli co na profesjonalnej hamowni która bada pełne parametry ale PC5 i tak eliminuje sądę lamda specjalnie by tego pomiaru nie było tylko sadzi tak jak napisany jest program.
Coż mi da grzebanie w ECU po za zdjęciem blokady ? to kurde nie wiem. 5 koni? Pewnie na PC5 też mam te 5 koni. NIe wiem tego.
Red_icon_tongue2               Red_icon_jump
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2015-11-30, 09:23 PM przez mad666.)
2015-11-30, 09:16 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Wiadomości w tym wątku
RE: RN22 i odblokowanie ECU - wszelkie informacje. - PonuryKlecha78 - 2013-01-17, 01:13 PM
RE: RN22 i odblokowanie ECU - wszelkie informacje. - mad666 - 2015-11-30, 09:16 PM
RE: R1 rn22 - Tomierłan - Siupa - 2016-03-06, 12:49 PM
RE: R1 rn22 - Tomierłan - [Ziutek] - 2016-03-06, 01:15 PM

Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->