RN22 i odblokowanie ECU - wszelkie informacje.
Autor Wiadomość
jarzombek007 Offline
Młody
**

W-ch
R1 RN22

Liczba postów: 54
Dołączył: Aug 2014
Reputacja: 0
RE: RN22 i odblokowanie ECU - wszelkie informacje.
Nie widziałem u siebie nic poza PCV. To udało mi się znaleźć pod siedzeniem kierowcy, no chyba że ktoś upychał coś gdzieś pod bakiem, którego jeszcze nie podnosiłem. W najbliższym czasie mam w planach tam zajrzeć, bo motocykl dopiero co kupiłem i tak czy inaczej chcę go dokładniej obejrzeć. Mój egzemplarz przyjechał z Niemiec i tam wszystko było montowane. Mam nadzieję, że Niemiec nie bawił się we wgrywanie gotowych map ze strony Power Commandera Red_icon_smile tylko zrobił to tak jak należy. Tak w ogóle to zanim przeczytałem ten temat, myślałem że PCV jest lepszym rozwiązaniem, bo nie trzeba ingerować w ECU, a tu się okazuje że bez ingerencji w ECU zakładanie PCV mija się z celem.

@motokofeina: co ty byś zrobił w moim przypadku? Odblokowanie ECU, hamownia i strojenie? Czy wyrzucić PCV i robić wszystko z poziomu ECU. Jak to nie jest tajemnica to napisz jakie są koszty " zabawy" z ECU, no chyba że mam się odezwać poprzez PW. Wydaje mi się jednak że nie tylko ja jestem ciekawy cen i fajnie by było taki cennik zamieścić jeżeli można na forum takie rzeczy robić Red_icon_smile
2015-11-30, 10:17 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Wiadomości w tym wątku
RE: RN22 i odblokowanie ECU - wszelkie informacje. - PonuryKlecha78 - 2013-01-17, 01:13 PM
RE: RN22 i odblokowanie ECU - wszelkie informacje. - jarzombek007 - 2015-11-30, 10:17 AM
RE: R1 rn22 - Tomierłan - Siupa - 2016-03-06, 12:49 PM
RE: R1 rn22 - Tomierłan - [Ziutek] - 2016-03-06, 01:15 PM

Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->