[K] silnik do rn04
Autor Wiadomość
qraz Offline
CUKIERNIK
***

Siedlce
R1 RN12

Liczba postów: 232
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 0
#1
[K] silnik do rn04
Witam. Jestem zainteresowany kupnem silnika do modelu rn04.
Jeśli ktoś ma silnik na sprzedaż bądź wie kto ma albo gdzie można kupić proszę o kontakt na priv lub w temacie.
2012-11-24, 12:00 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
feniks_01 Offline
Użytkownik
***

Cieszyn
RN04

Liczba postów: 174
Dołączył: Jul 2012
Reputacja: 0
#2
RE: [K] silnik do rn04
A obecny silnik co? Padł? Czy jakaś domowa konstrukcja R1+Fiat 126P? Red_icon_cheesygrin
RN04 Red_icon_mad

If I go crazy then will you still call me Superman?‎
2012-11-24, 02:34 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
qraz Offline
CUKIERNIK
***

Siedlce
R1 RN12

Liczba postów: 232
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 0
#3
RE: [K] silnik do rn04
(2012-11-24, 02:34 PM)feniks_01 napisał(a): A obecny silnik co? Padł? Czy jakaś domowa konstrukcja R1+Fiat 126P? Red_icon_cheesygrin

A no obecny silnik jak widziałeś pewnie na fotach w dziale "cholerne śruby" To połączenie silnika od rn04 z silnikiem od rometa ogara 50 Red_icon_cheesygrin
Jakiejś kurwie padł drugi bieg więc postanowił to sam naprawić przy pomocy spawarki domowej po czym poskładać cały silnik na sylikon (dużą ilość) i uszczelki docięte z kartonu bo przecież pójść kupić uszczelki to za duży wysiłek. Przy oględzinach cacy, biegi ładnie wchodzą silniczek syka tylko rozrząd do wymiany był. Zrobiłem rozrząd, gaźniki i filtr dałem jej ognia pare razy i się rzemiosło rozpadło mi podczas jazdy. Przy 120km/h silnik mi się zblokował aż cud że się nie wyłożyłem.
2012-11-24, 02:44 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
feniks_01 Offline
Użytkownik
***

Cieszyn
RN04

Liczba postów: 174
Dołączył: Jul 2012
Reputacja: 0
#4
RE: [K] silnik do rn04
I takiego "sprzedającego" warto odwiedzić na "kawe"... NIc tylko człowieka straszycie,że po zakupie silnik poskładany z 13 innych silników, pospawany itd. a ja jeszcze swojej nie rozebrałem Red_icon_wink i nie wiem co w niej siedzi, mam nadzieje,ze to jeszcze dziewica i nikt w nią żadnego "ciała obcego" nie wkładał Red_icon_tongue
RN04 Red_icon_mad

If I go crazy then will you still call me Superman?‎
2012-11-24, 03:45 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Suchy Offline
®1
****

Wawa
R1 rn09

Liczba postów: 931
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 5
#5
RE: [K] silnik do rn04
(2012-11-24, 02:44 PM)qraz napisał(a):
(2012-11-24, 02:34 PM)feniks_01 napisał(a): A obecny silnik co? Padł? Czy jakaś domowa konstrukcja R1+Fiat 126P? Red_icon_cheesygrin

A no obecny silnik jak widziałeś pewnie na fotach w dziale "cholerne śruby" To połączenie silnika od rn04 z silnikiem od rometa ogara 50 Red_icon_cheesygrin
Jakiejś kurwie padł drugi bieg więc postanowił to sam naprawić przy pomocy spawarki domowej po czym poskładać cały silnik na sylikon (dużą ilość) i uszczelki docięte z kartonu bo przecież pójść kupić uszczelki to za duży wysiłek. Przy oględzinach cacy, biegi ładnie wchodzą silniczek syka tylko rozrząd do wymiany był. Zrobiłem rozrząd, gaźniki i filtr dałem jej ognia pare razy i się rzemiosło rozpadło mi podczas jazdy. Przy 120km/h silnik mi się zblokował aż cud że się nie wyłożyłem.



hahahahahaghgahgahhahahahahahhahahahaha
! no kurwa nie wierze Red_icon_cheesygrin
LwG!
2012-11-24, 03:46 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
qraz Offline
CUKIERNIK
***

Siedlce
R1 RN12

Liczba postów: 232
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 0
#6
RE: [K] silnik do rn04
Cytat:hahahahahaghgahgahhahahahahahhahahahaha
! no kurwa nie wierze Red_icon_cheesygrin
No to uwierz Red_icon_cheesygrin Bo takie cudy pierwszy raz widziałem Red_icon_cheesygrin W życiu bym nie podejrzewał że ktoś mógł coś takiego odpierdolić w tym silniku. Red_icon_tongue
2012-11-24, 04:46 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Kamilo Offline
Litr to jest to:D
***

Siedlce
R1 - BRAK

Liczba postów: 411
Dołączył: Nov 2012
Reputacja: 0
#7
RE: [K] silnik do rn04
Proponuje złożyć kurwie takiej wizyte!!!! powiedzieć jasno zwrot części kasy i tyle łaski nie robi. dwa lata temu kupiliśmy silnik do zx12 miałbyć cacy lala 3koła kosztował co się okazało urwany zawór był silnik rozmowa przez tel nic nie dała ale wycieczka 400km rezultat gość po paru minutach zwrocił 2,5 kołaRed_icon_cheesygrin a jak nie to na podstawie umowy kupna dochodzić możesz swojej racji
2012-11-25, 11:57 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
qraz Offline
CUKIERNIK
***

Siedlce
R1 RN12

Liczba postów: 232
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 0
#8
RE: [K] silnik do rn04
(2012-11-25, 11:57 AM)Kamilo napisał(a): Proponuje złożyć kurwie takiej wizyte!!!! powiedzieć jasno zwrot części kasy i tyle łaski nie robi. dwa lata temu kupiliśmy silnik do zx12 miałbyć cacy lala 3koła kosztował co się okazało urwany zawór był silnik rozmowa przez tel nic nie dała ale wycieczka 400km rezultat gość po paru minutach zwrocił 2,5 kołaRed_icon_cheesygrin a jak nie to na podstawie umowy kupna dochodzić możesz swojej racji

I to nie byłby taki głupi pomysł. Gość mieszka niby 200km od Siedlec jest z Pisza ale po wymianie silnika zapakuję ten stary do bagażnika i pojadę tam do niego pokazać mu co się stało po jego lepieniu i niech zwraca przynajmniej połowę kasy którą musiałem wydać na nowy silnik.
2012-11-25, 04:31 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Kamilo Offline
Litr to jest to:D
***

Siedlce
R1 - BRAK

Liczba postów: 411
Dołączył: Nov 2012
Reputacja: 0
#9
RE: [K] silnik do rn04
ja bym się wcale nie zastanawiał nad tym!! Pomyśl tylko, że to i tak dobrze się skończyło zblokowanie skrzyni to poważna sprawa ktoś kto wciska coś takiego musi liczyć się z tym, że świadomie to sprzedaje i wie czym to grozi a 200km to nie tak daleko, dzwoń do niego i stanowczo przedstaw mu sytuację.
2012-11-25, 07:24 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->