[S] Bazzaz Z-Fi TC (reverse) + moduł Z-AMF (do R1 09-11)
Autor Wiadomość
BeMisz Offline
Administrator
*******

Warszawa
brak

Liczba postów: 1,421
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 4
#1
[S] Bazzaz Z-Fi TC (reverse) + moduł Z-AMF (do R1 09-11)
Mam do sprzedania coś, co Tygrysy lubią najbardziej (za wyjątkiem tych co "wolą" Power Commandera):

Bazzaz Z-Fi TC (reverse) wraz z modułem Z-AMF do R1 rocznik 2009-2011

Wybaczcie, że nie chce mi się samemu opisywać tego cuda techniki, tylko sięgnę po gotowe wzory.

Bazzaz Z-Fi TC (reverse):
Cytat:Jednostka sterująca Bazzaz Z-Fi TC to połączenie Bazzaz Z-Fi + quick shifter+kontrola trakcji. Z-Fi TC oferuje technologię kontroli trakcji znaną z najwyższych poziomów profesjonalnych wyścigów motocyklowych dostępną dla każdego motocyklisty. Zastosowania Z-Fi TC nie wymaga montażu żadnych dodatkowych czujników. Ustawienie kontroli następuje na podstawie otwarcia przepustnicy, obrotów silnika oraz używanego biegu dzięki czemu system dopasowuje się do toru, warunków na nim panujących oraz stylu jazdy kierowcy. Szybsze czasy okrązeń i więcej radości z jazdy. Potrzeba coś jeszcze...? Quick Shifter pracujący w trybie odwróconym (1 do góry, reszta biegów na dół)

Dodam tylko, że QS był/jest rewelacyjny, a TC (na ustawieniu 5) dawała poczucie bezpieczeństwa, ale bez szaleństw.


Bazzaz Z-AMF:
Cytat:By wydobyć pełen potencjał z jednostki sterującej takiej jak Bazzaz Z-Fi, Z-AFM sczytuje wszystkie dane i na ich podstawie tworzy mapę paliwa. W przeciwieństwie do swojej konkurecji system ten nie działą na zasadzie obiegu zamkniętego. Eliminuje to konieczność ciągłych ustawień związanych ze zmieniającymi się warunkami atmosferycznym oraz przeprowadzanymi modyfikacjami w motocyklu. Z-AFM może stanowić wspaniałe uzupełnienie bazowych ustawień dokonanych na hamowni.

CENA W PL: taki komplet w Polsce kosztuje 6.000,- zł (sześć tysięcy złotych)
MOJA CENA: ja chcę mniej więcej połowę (szczegóły na PRIV)

Bazzaz był używany przeze mnie przez miesiąc czasu (w sumie przejechał ze mną mniej niż 500 km), a sprzedaję, bo został wymontowany z motocykla, który poszedł do nowego właściciela.


PS.
Wątek zamykam, bo nie chcę spamu, a jest ryzyko, że się pojawi.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2012-11-12, 05:29 PM przez BeMisz.)
2012-11-12, 05:29 PM
Strona WWW Szukaj
BeMisz Offline
Administrator
*******

Warszawa
brak

Liczba postów: 1,421
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 4
#2
RE: [S] Bazzaz Z-Fi TC (reverse) + moduł Z-AMF (do R1 09-11)
Nie aktualne - Bazzaz sprzedany, a nowemu właścicielowi życzę udanych testów i czekamy na opinię na naszym forum Red_icon_smile

Pewnie dopiero w przyszłym roku, ale warto poczekać, bo być może będzie porównanie względem Power Commandera Red_icon_wink

Pzdr!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2012-11-29, 02:34 PM przez BeMisz.)
2012-11-27, 02:34 PM
Strona WWW Szukaj


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->