Serwis Shoei Warszawa w najbliższą sobotę
Autor Wiadomość
incom Offline
Konkretny
****

Warszawa
R1 Rn xXx

Liczba postów: 558
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 5
#16
RE: Serwis Shoei Warszawa w najbliższą sobotę
A przypadkiem Shoei nie servisuje kasków w każdym sklepie gdzie jest prowadzona ich sprzedaż ? ? ? Shoei chyba takowy servis ma dożywotnio :/ chyba ze mi sie przyśniło ale gdzie nie byłem z swoim kaskiem to servis free .....
Przykład : 1=kibel 2= NAJSSSS 3. de beściak !
1.Podleciałem z swoim mega super zajebiaszczym różowym kaskiem do hal MT na marsa , wlasnie tez było prowadzone takie cos jak WIELKI SERVIS ...... zostawiłem , poleciałem obcinac hostessy , wróciłem po max 10 min .popatrzyłem na kask .... ok był czystszy ...... rzuciłem "dzięki ziom " i ruszyłem podbijac świat z myślą ale servis super jest czysty a nic nie było dalej nawet z mechanizmami robione ....
2.Zajechałem kozą do Moto Stylu , wlatuje tam na skrzydłach miłości niczym robin hood z lasu sherwood , gadałem cos z tamtejszym kramarzem o szybkach shoeia ...... popatrzył na mój garnek , wyciągnoł zza lady ta "Podkładke" shoei i za free wyregulował cały mechanizm szybki , pinL ,nasmarował ...... operacja trwała jakies 15 min więc nie mało ale od razu było czuć różnice chociażby z głupim pinL. .
3. tak jak przedmówca napisał .... samemu zrobicie lepiej ...... chyba ze tego kluczyka nie macie bo np.Uzywke braliscie .
--- R One  is The BesT OnE ---
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2012-11-10, 05:02 AM przez incom.)
2012-11-10, 04:34 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Wiadomości w tym wątku
RE: Serwis Shoei Warszawa w najbliższą sobotę - incom - 2012-11-10, 04:34 AM

Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->