Autor Wiadomość
Suchy Offline
®1
****

Wawa
R1 rn09

Liczba postów: 931
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 5
#1
Praca
... panowie, zycie zmusiło Mnie do zmiany profesji ;P! A raczej zeby zająć sie jakąś konkretną wreszcie robotą.

Ma ktos coś ciekawego do zaproponowania? Jakąś możliwość aby gdzieś polecić? (fajnie by bylo jakies sklepy motocyklowe- ale to sfera marzeń).
Przeglądam oferty pracy... i naprawde jest tragedia, same call center i jakieś prace bez przyszłości (call- bedzie jak nic innego nie wpadnie w łapki).


Jak ktoś ma jakas propozycje/opcje czy cos innego; pisać proszę Red_icon_tongue (jak coś ktoś załatwi rzecz jasna- łycha do obalenia bedzie porządna)
Podejme każda prace (nawet grabarz Red_icon_cheesygrin)


Oferty tylko WWA.

pozdro Red_icon_tongue
LwG!
2012-09-27, 06:30 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
malikowy Offline
SŁOŃCE NAWALAJ !!!
*****

Łomianki k. Wawy
RN12

Liczba postów: 3,088
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 12
#2
RE: Praca
Suchy Ty sobie poradzisz moim zdaniem, http://www.moto-akcesoria.pl/praca.html
tylko jeszcze pytanie w którym salonie w Wawie, jak przy Prymasa to dzwoń, dobijaj się! fajna ekipa tam jest i co jakiś czas bym Cię odwiedzał bo często się kręcę w tych okolicach Red_icon_wink
# # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # #
R1 RN12 + BMC/PC3/Akrapovic Ypipe/A&R Track ExhaustRed_icon_fuckoffdbl
Shoei XR1100 El Capitan + Alpinestars GPPRO/SupertechR
2012-09-27, 06:43 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
ryba Offline
Użytkownik
***


zx10rx2 636rn01

Liczba postów: 466
Dołączył: May 2012
Reputacja: 1
#3
RE: Praca
moto akcesoria to praca dla kawalera bez rodziny i to w dodatku mało imprezującego Red_icon_smile i nie chodzi mi o to że potrzebna jest duża dyspozycyjność a o zarobki... na paliwo nie zarobi.
2012-09-27, 08:03 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
malikowy Offline
SŁOŃCE NAWALAJ !!!
*****

Łomianki k. Wawy
RN12

Liczba postów: 3,088
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 12
#4
RE: Praca
ryba ale to chociaż naprostuje trochę Suchego
# # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # #
R1 RN12 + BMC/PC3/Akrapovic Ypipe/A&R Track ExhaustRed_icon_fuckoffdbl
Shoei XR1100 El Capitan + Alpinestars GPPRO/SupertechR
2012-09-27, 08:21 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
XoXo
Unregistered




 
#5
RE: Praca
Eeeee nieeee tylko nie moto-akcesoria ! Pracowałem tam kiedyś ale przez 2 dni bo nie wytrzymalemRed_icon_smile Suchy kelnerowales kiedyś ? Red_icon_smile
2012-09-27, 08:57 PM
Odpowiedz cytując ten post
Koczis Offline
Moderator - Forumowa Legenda :)
*****

Warszawa
RN32 Twitty

Liczba postów: 10,667
Dołączył: May 2011
Reputacja: 58
#6
RE: Praca
Suchy to ja się podepnę, jak pozwolisz. Nie szukam roboty, ale gdyby ktoś słyszał o jakieś dorywczej lub na nocki to dajcie znać na PW. Jak coś to mogę jeździć A i B, ks. sanepid. też jest, wózki widłowe i podnośniki wolnobieżnie z wysokością podnoszenia do 46m. Dzięki.
---
Jawa TS350 > XJ600s > FZS600 > RN12 2004 > RN09 2002 > FZ1s GT > RN09 2003 > CBR1000RR SC57a > RN12 2006 > RN22 lift > RN32 + RN01



Moje kiepskie filmy na YT: https://www.youtube.com/user/koczis27/videos





2012-09-27, 09:44 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Suchy Offline
®1
****

Wawa
R1 rn09

Liczba postów: 931
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 5
#7
RE: Praca
Xoxo- czemu nie wytrzymałeś? Kurde z chęcią bym sie rozwinął w temacie motocyklowym, bez kitu. A na jakim poziomie mają tam zarobki? W sumie przedzwonię jutro do nich i najwyżej umowię sie na rozmowe (za to sie nie płaci).

Ryba? Co wiesz więcej o tym? : )))

Xoxo- w sumie nie kelnerowałem, ale szybko sie uczę xdd!
LwG!
2012-09-27, 09:55 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Koczis Offline
Moderator - Forumowa Legenda :)
*****

Warszawa
RN32 Twitty

Liczba postów: 10,667
Dołączył: May 2011
Reputacja: 58
#8
RE: Praca
Nie wiem jak w M-A, ale 2 lata temu (coś około) miałem pracować w nowym salonie Motorista i na start zaproponowali mi 1800zł netto więc faktycznie, jak tyle płacą w branży moto to ciężko wyżyć.
---
Jawa TS350 > XJ600s > FZS600 > RN12 2004 > RN09 2002 > FZ1s GT > RN09 2003 > CBR1000RR SC57a > RN12 2006 > RN22 lift > RN32 + RN01



Moje kiepskie filmy na YT: https://www.youtube.com/user/koczis27/videos





(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2012-09-27, 10:04 PM przez Koczis.)
2012-09-27, 10:03 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
XoXo
Unregistered




 
#9
RE: Praca
Suchy to były grosze dosłownie za godzinę nie pamietam dokładnie. Ale za dzień x lat temu miałem ponad 50 zł za dzień. Generalnie jeżeli chcesz mogę mieć Cię na oku odnośnie kelnerowania, ja początkującym kelnerom płace 12 zł / h - chrzest, urodziny, Komunie itp. na rękę, 15 zł wesela i nocki. Doświadczonym to 15 zł chrzest, komunie itp. A 20 zł za wesela i jakieś imprezy nocne ew. Czasami tipy (napiwki) Red_icon_smile . Minus takiej roboty ze niestety banan na ryju, miły dla wszystkich no i jest czasami zapier**ol. Plusy to prawie zawsze brechty, pelny brzuch itp Red_icon_smile jak narazie nie narzekam na ilośc pracownikow ale jak ktoś chętny to mogę mieć kogoś w zapasie Red_icon_smile
2012-09-27, 10:56 PM
Odpowiedz cytując ten post
kubaski1989 Offline
użytkownik
**

Borkowo(mazowieckie)
GSX-R 600 k7

Liczba postów: 67
Dołączył: Aug 2012
Reputacja: 0
#10
RE: Praca
Jestem studentem dziennym i bym chciał pracować w weekendy. Byłaby taka możliwość?
2012-09-28, 10:11 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
XoXo
Unregistered




 
#11
RE: Praca
Możliwość jest zawszeale tak jak wspomniałem jak narazie ludzi mam, trzeba brać pod uwagę, ze oni tez nie zawsze mogą więc wtedy będę dzwonił Red_icon_smile
2012-09-28, 11:39 PM
Odpowiedz cytując ten post
MikiRikiTiki Offline
Użytkownik
***

Warszawa
rn01

Liczba postów: 498
Dołączył: Oct 2012
Reputacja: 1
#12
RE: Praca
Generalnie z dobrą pracą jest trudno... tzn. jak nie zarobki niezadowalające, to praca przytłaczająca....i w kółko Macieju...
Może jak nie możesz znaleźć dobrej pracy to ew. własna działalność i jakaś franczyza? Tylko to się wiąże z posiadaniem kilku do kilkunastu tyś. na rozruch, a nawet kilkuset w zależności jaka branża.

Powiem szczerze, że mi nawet ze znajomością j. chińskiego nie jest łatwo się ogarnąć na polskim rynku. Ktoś może stwierdzić, że sobie tego nie wyobraża, ale fakty mówią same za siebie. Jak oferta się pojawia, to przeważnie stanowisko już i tak jest z góry zaklepane przez kogoś ze znajomych prezesa, ale nie mających kwalifikacji. Cóż... Jak nic, trzeba będzie wracać do Kitaju i u nich popracować, albo na studia pojechać znowu i dorabiać.

Aha, zawsze też można za inną granicę pojechać. W Belgii etc. na pewno pracę się znajdzie, jeżeli ktoś ogarnia dosyć fajną i neskomplikowaną budowlankę. Red_icon_smile
________________________________________________________________

rn01 - Dziadziuś, ale lubi sport Red_icon_smoke
2012-10-17, 02:18 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
vulen1 Offline
Młody
**

Płock


Liczba postów: 47
Dołączył: Nov 2012
Reputacja: 0
#13
RE: Praca
Witam!
Odświeżę troszkę Red_icon_smile
Jestem z Płocka i myślałem o pracy w Warszawie żeby coś znaleźć i tam coś wynająć z dziewczyną ale...no właśnie zawsze jest jakieś ale. Czy warto myśleć w ogóle o Warszawie? można dostać jakąś dobrze płatną pracę (nie muszę chodzić pod krawatem oczywiście ) czy to tylko trochę taki stereotyp ?
Pozdrawiam wszystkich
2012-11-27, 05:02 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
malikowy Offline
SŁOŃCE NAWALAJ !!!
*****

Łomianki k. Wawy
RN12

Liczba postów: 3,088
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 12
#14
RE: Praca
Vulen powiem tak, jeśli zanim przyjedziesz do Wawy znajdziesz tutaj pracę to warto się ruszyć. W przeciwnym wypadku możesz się zawieść. Znam parę osób co aktualnie szukają pracy jedna jej szuka już kolejne miesiące, a weźmie wszystko byle na ludzkich warunkach, a nie tyranie po 12h przez 7 dni w tygodniu za minimalną krajową bez ubezpieczenia. Druga jest po dobrych studiach kierunek marketing, w tym też szuka pracy i podobnie przez długi czas na rodzicach musi polegać.
# # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # #
R1 RN12 + BMC/PC3/Akrapovic Ypipe/A&R Track ExhaustRed_icon_fuckoffdbl
Shoei XR1100 El Capitan + Alpinestars GPPRO/SupertechR
2012-11-27, 05:09 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
vulen1 Offline
Młody
**

Płock


Liczba postów: 47
Dołączył: Nov 2012
Reputacja: 0
#15
RE: Praca
Teraz strasznie ciezko o prace... Zal mi sie robi ze nie urodzilem sie w latach 70tych hehe no ale wtedy nie bylo r1 wiec nie wiem co gorsze Red_icon_smile Wracajac do tematu w sumie z Plocka nie mam daleko moge CV wysylac i jak cos konkretnego bedzie to jechac na rozmowe itd. Na wszystko trzeba czasu :/
2012-11-28, 01:20 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
malikowy Offline
SŁOŃCE NAWALAJ !!!
*****

Łomianki k. Wawy
RN12

Liczba postów: 3,088
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 12
#16
RE: Praca
No wiesz ale znam też przypadki osób, które ledwo studia skończyły a już zarabiają ponad 2 czy 5 tysięcy miesięcznie. Tylko wtedy wszystko opiera się na zasadzie złóż podanie do 20-30 firm bo cały rocznik studiów wtedy szuka pracy na raz, potrafi być po 200 i więcej osób na stanowisko. Najpierw dokumenty z CV + ankiety internetowe z testami małymi połączonymi otwartymi i zamkniętymi w dodatku wszystko po angielsku i odpowiedzi też tylko takie mają być, potem według wyników są zapraszane już konkretne osoby na rozmowę na zasadzie badania zachowań osoby takie testy psychologiczne z pytaniami dotyczącymi firmy do której aplikujesz, pracy w zespole itp. itd., miesiąc/dwa czekania i jest odpowiedź.
Koledzy tak sobie pracę załatwiali i tyle czasu co poświęcili na wypełnianie ankiet internetowych (potrafią być 2 etapy takich ankiet i każdy to nie jest 10min przed kompem tylko nawet godzina) to im współczułem, całe weekendy spędzone przed kompem żeby kilka ankiet wypełnić do firm, które mogą ich nawet nie brać pod uwagę bo szukają konkretnych osób ale aplikować może każd, potem umawianie się i odwiedzanie firm na rozmowy, a to wszystko jednocześnie w czasie trwania sesji na uczelni. Cały proces zajął im ponad pół roku i jak ferie się skończyły tak zaczeli pisać ankiety, a zaczęli pracować od października. Ale jak już dostali odpowiedzi to teraz są zadowoleni bo każdy trafił do tej firmy do której chciał i robi to czego się uczył na studiach i wiąże swoją przyszłość, a trafić na taką pierwszą pracę gdzie dostajesz co najmniej 2,5 raza tyle co minimalna krajowa, ubezpieczenie, normalna umowa i 8h pracy nie jest wcale tak łatwo.
# # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # #
R1 RN12 + BMC/PC3/Akrapovic Ypipe/A&R Track ExhaustRed_icon_fuckoffdbl
Shoei XR1100 El Capitan + Alpinestars GPPRO/SupertechR
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2012-11-28, 02:13 AM przez malikowy.)
2012-11-28, 02:09 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
vulen1 Offline
Młody
**

Płock


Liczba postów: 47
Dołączył: Nov 2012
Reputacja: 0
#17
RE: Praca
Nieraz trzeba sie poswiecic niestety. Teraz to zadkosc dostac prace w zawodzie w jakim konczylo sie studia. Ja jestem po informatyce ale co z tego i tak nie pracuje w tym i juz duzo pozapominalem, a nawet bardzooo duzo a liczylem chociaz na jakis staz i tez nic. Nadal nie trace nadzieji i moze los sie do mnie usmiechnie Red_icon_smile
2012-11-28, 02:48 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Suchy Offline
®1
****

Wawa
R1 rn09

Liczba postów: 931
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 5
#18
RE: Praca
Ze znalezieniem dobrej roboty jest podobnie jak z igłą w stogu siana (nie mówiąc o robocie w zawodzie). Jak ktoś jest naprawde zajebisty w czymś na studiach, to już wtedy zostaje wyławiany przez konkretną firme która bd. mu sponorowała różne wyjazdy na szklenia i inne pierdoły a do tego dadzą mu ze 3- 4tys zeby wpadł na kilka godzin żeby nabierał powoli jakiegoś doświadczenia (praca oczywiście nie może wadzić ze szkoła)... a potem tylko świetlana przyszłość jak ktoś głupi nie jest.

Reszta studenciaków musi nakurwiać po 100 CV'łek i Listów motywujących tygodniowo. Oczywiście na każde stanowisko jest po 10 chętnych minimum z czego i co jest jeszcze bardziej oczywiste każdy ma mieć minimum 10lat doświadczenia Red_icon_cheesygrin!
Jak juz sie taki chujek odezwie do Cb. to albo napierdalasz za minimalną krajową jak murzyn, albo za darmo bo `muszą cie sprawdzić` : )))).

Takie kurwa życie- jak samego sie czegoś nie otworzy, albo nie zapierdoli- ciężko bedzie sie dorobić Red_icon_smile)).
Ja powoli zastanawiam sie czy nie związać przyszłości z Lotosem (tam jak ktoś jest ogarnięty naprawdę jest ciągnięty do góry).
Ale to tylko gdybanie...
Jeszcze dobrze jest wkręcić sie po zanajomości
... a jak nie to nakurwiaj CV'łki dalej ;P albo napisz program ktory sam bd wysyłał Red_icon_cheesygrin
LwG!
2012-11-28, 12:45 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Koczis Offline
Moderator - Forumowa Legenda :)
*****

Warszawa
RN32 Twitty

Liczba postów: 10,667
Dołączył: May 2011
Reputacja: 58
#19
RE: Praca
Troszkę odświeżę, bo nadal chętnie podejmę się jakieś dodatkowej roboty. Gdyby Ktoś słyszał o pracy w Warszawie lub niedalekiej okolicy, ale dorywczej to dajcie znać. Stałą pracę mam, ale chętnie bym coś dorobił bez umowy Red_icon_smile Dzięki.

Jak nic się nie trafi to chyba zacznę skręcać długopisy.
---
Jawa TS350 > XJ600s > FZS600 > RN12 2004 > RN09 2002 > FZ1s GT > RN09 2003 > CBR1000RR SC57a > RN12 2006 > RN22 lift > RN32 + RN01



Moje kiepskie filmy na YT: https://www.youtube.com/user/koczis27/videos





2013-02-28, 11:56 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
rubyR1 Offline
Konkretny
****

Mysłowice
pięta palec

Liczba postów: 794
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 8
#20
RE: Praca
Szkoda ze nie mieszkacie na ślasku bo tu o prace nie jest tak trudno, zawsze sie cos trafi bo firm jest tu od zajebania a caly czas powstaja centra logistyczne
Red_icon_mad
2013-03-01, 03:00 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->