elektryka przód rn09
Autor Wiadomość
rZi Offline
Młody
**




Liczba postów: 16
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 0
#1
elektryka przód rn09
jak juz pisałem w powitalni kupilem rn09 torowa , i teraz mam jakies jaja z przednią wiązką , dostałem od kumpla przełączniki lewe ktory mial r1 z tego rocznika ale nie pasuje kostka , niewiem czy mam złe przełączniki czy coś namieszane jest z ta wiązka , patrzyłem na allegro przełączniki ze starszych modeli i wygląda jakby miały pasować ( sa 2 kostki do wpięcia nie 1 i tak jest własnie u mnie w wiązce ) jak jest ze światłami ? mijania sie maja swiecic po włączeniu stacyjki ? nie ma prądu w obydwu kostkach od żarówek ... powinny być 2 kostki przekażnika świateł czy 1 mam 1 przekaźnik wpięty i 2 wolna taka sama kostka kostka jakby do przekaźnika ... czy z przełącznikow maja wychodzic 2 kostki do wpięcia ? ponadto sa 2 podłuzne szare styki z 3 kabelkami byłem pewny ze to do kierunków , ale widzac 3 kable w niej pomyslałem ze to nie kierunki :> chyba ze sie myle ? proszę wyjaśnijcie jak to powinno wygladac wszysrttko , wiem ze mogę wszystko sprawdzic w manualu lecz to zabiera czas a pogoda az sie prosi aby polatac ,
2012-09-25, 02:44 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
marider Offline
E=mc^2 ;]

Podlasie
Rn22 / EU

Liczba postów: 2,261
Dołączył: Dec 2011
#2
RE: elektryka przód rn09
Wersja USA czy EU? Instalacja sie rozni a potorowka to juz wogole moze miec nacudowane w przewodach w zaleznosci co do niej bylo podlaczone i kto grzebal. Przejrzyj schemat na koncu service manual do 2002-2003 R1, 5 min Ci nie zbawi Red_icon_smile (ktos linka do niego niedawno podawal w odpowiednim dziale). Pzdr
2012-09-25, 09:57 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
rZi Offline
Młody
**




Liczba postów: 16
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 0
#3
RE: elektryka przód rn09
wersja chyba EU , jak to sprawdzic :>?

juz go przegladalem przed pisaniem posta , niby rozkminiłem jakie kable co i jak , ale jakos niebardzo działa , powiem tak , wiązka nie zgadza sie chyba z manualem .

mogłby ktos porobic fotki jak to wyglada w rn09 , please !! :>
2012-09-25, 03:06 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
viper1987 Offline
R1 4 Ever
***

Rzeszów


Liczba postów: 300
Dołączył: Oct 2011
Reputacja: 0
#4
RE: elektryka przód rn09
jutro zrobie i wrzuce
powinienes miec przy lampie dwa przekazniki osobno na kazda strone miedzy lampami
mijania nie swieca sie od razu po wlaczeniu zaplonu nawet postojowe sa wylaczone jesli sie swieci to sa dwie wersje albo zwarcie albo uszkodzony ktorys przalacznik przy kierownicy nic wiecej nie powinno byc przyczyna
Motocyklistow dzielimy na :


na tych ktorzy lezeli i na tych ktorzy beda lezec Red_icon_tongue ja juz mam za soba Red_icon_tongue
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2012-09-25, 09:06 PM przez viper1987.)
2012-09-25, 09:00 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
rZi Offline
Młody
**




Liczba postów: 16
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 0
#5
RE: elektryka przód rn09
(2012-09-25, 09:57 AM)marider napisał(a): Wersja USA czy EU? Instalacja sie rozni a potorowka to juz wogole moze miec nacudowane w przewodach w zaleznosci co do niej bylo podlaczone i kto grzebal. Przejrzyj schemat na koncu service manual do 2002-2003 R1, 5 min Ci nie zbawi Red_icon_smile (ktos linka do niego niedawno podawal w odpowiednim dziale). Pzdr

(2012-09-25, 09:00 PM)viper1987 napisał(a): jutro zrobie i wrzuce
powinienes miec przy lampie dwa przekazniki osobno na kazda strone miedzy lampami
mijania nie swieca sie od razu po wlaczeniu zaplonu nawet postojowe sa wylaczone jesli sie swieci to sa dwie wersje albo zwarcie albo uszkodzony ktorys przalacznik przy kierownicy nic wiecej nie powinno byc przyczyna


więc macie wszyscy w rn09 przełącznik do właczania postojowych i mijania ? , kumpel mi dal przełączniki z rn09 i nie ma takiego przełącznika tylko do właczania swiateł drogowych.
ps. juz ogarnąłem tą eletryke , było bardzo namieszane ale z pomoca diagramów dałem rade to wszystko podłaczyc na krótko i wszystko działa , światła mijania swieca mi sie po wlaczeniu stacyjki .
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2012-09-27, 11:44 PM przez rZi.)
2012-09-27, 11:42 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
żaba Offline
To co Nas kręci
*****

Ostrów Wlkp.
RN19

Liczba postów: 3,126
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 11
#6
RE: elektryka przód rn09
to dobrze że świecą Red_icon_cheesygrin tylko po włączeniu stacyjki ? światła w RN09 zapalają się same,jak odpalisz silnik automatycznie włączają się światła,przełącznik jest tylko krótkie,długie
_________________________________________________________________
https://www.youtube.com/watch?v=bYzVCaZ7pOc
2012-09-28, 09:52 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->