BRAK USZCZELNIACZY ZAWORÓW???
Autor Wiadomość
Motomaniutek Offline
Młody
**




Liczba postów: 46
Dołączył: Apr 2012
Reputacja: 0
#1
BRAK USZCZELNIACZY ZAWORÓW???
Witam
Piszę na forum R1 bo na XT nie udzielono mi odpowiedzi i może ktosik z was kiedyś przerabiał podobny temat mianowicie kupiłem xt 350 z 86r z zatartymi zaworami i po rozebraniu okazało się że na prowadnicy nie ma uszczelniaczy zaworów czy to możliwe czy ja po prostu jestem ślepy na jedno oko i niewidomy na drugie poza tym zamówiłem nowe uszczelniacze w serwisie i nie wiem jak je osadzić na prowadnicy która jest w kształcie stożka może ktoś minie olśni bo jestem głupi Red_icon_scary
2012-09-23, 08:17 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
XoXo
Unregistered




 
#2
RE: BRAK USZCZELNIACZY ZAWORÓW???
Możliwe, może ktoś kombinowal i wyjął uszczelniacze. Według mnie powinieneś wymienić uszczelniacze razem z prowadnica, uszczelniacze założyć pod prasą od strony stozka zaworu ( jak wiesz zawór ma kształt na górze stozka a na dole płaski) a prowadnice od dołu. Generalnie wydaje mi sie, ze sam tego nie zrobisz, powinieneś oddać gdzie, to zrobią Ci to profesjonalnie z planowaniem itp. Bo to przesrana robota a po wszystkim jeszcze trzeba zrobić test szczelnosci...
2012-09-23, 09:10 PM
Odpowiedz cytując ten post
mad666 Offline
kto się odważy ze mną ścigac ?
*****

KRAKOOVIA
RN42

Liczba postów: 1,231
Dołączył: Jul 2012
Reputacja: 4
#3
RE: BRAK USZCZELNIACZY ZAWORÓW???
akurat miałem kolege który kupił RN22 i brała olej w ilości 1 litr na 300 km oraz paliła lekko 11 litrów przy delikatnej jeździe. Rozebrali silnik i okazało się że na jednym cylindrze nie było pierścienia !

I co Wy na to?


Motocykl kupił na dobre pieniądze na Ibeju w Anglii. Dokładni echyba dał 30 tys rok temu. Motocykl miał przejechane może 8 tys km.
Red_icon_tongue2               Red_icon_jump
2012-10-02, 03:39 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
marider Offline
E=mc^2 ;]

Podlasie
Rn22 / EU

Liczba postów: 2,261
Dołączył: Dec 2011
#4
RE: BRAK USZCZELNIACZY ZAWORÓW???
(2012-10-02, 03:39 PM)mad666 napisał(a): I co Wy na to?
http://tinyurl.com/8gbxxfj zeby nie powiedziec, ze niezly kwiatek...
2012-10-02, 05:15 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->