Kupię RN09
Autor Wiadomość
żaba Offline
To co Nas kręci
*****

Ostrów Wlkp.
RN19

Liczba postów: 3,126
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 11
RE: Kupię RN09
ja bym odpuścił tą czerwoną Red_icon_wink choć tak naprawdę znaleźć w dobrym stanie RN09 też lekko nie będzie ,mimo wszystko powodzenia Red_icon_wink
_________________________________________________________________
https://www.youtube.com/watch?v=bYzVCaZ7pOc
2018-01-28, 10:35 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
maniakr1 Offline
Młody
**




Liczba postów: 20
Dołączył: May 2013
Reputacja: 0
RE: Kupię RN09
Żaba a mógłbyś zerknąć na tą szarą? Wrzuciłem fot w wątku który założyłem.
2018-01-28, 12:33 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
suchy123 Offline
Świeżak
*




Liczba postów: 1
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 0
RE: Kupię RN09
2018-05-27, 03:26 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
żaba Offline
To co Nas kręci
*****

Ostrów Wlkp.
RN19

Liczba postów: 3,126
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 11
RE: Kupię RN09
Tą z Krosna bym odpuścił, ta z Lublina na pierwszy rzut oka wygląda nie najgorzej, Łańcut mocno śmierdzi, wygląda jak by miała wszystkie plastiki nowe (chińskie) lub malowane , cała jest mocno podpicowana, jednak takie rzeczy mogą wyjść dopiero po oględzinach na miejscu, Red_icon_wink być może się mylę bo nie wiedziałem żadnego na żywo Red_icon_wink
_________________________________________________________________
https://www.youtube.com/watch?v=bYzVCaZ7pOc
2018-05-28, 10:07 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Kornix Offline
Młody
**




Liczba postów: 13
Dołączył: May 2017
Reputacja: 0
RE: Kupię RN09
Chce sprzedać swoja naprawde zadbana nigdy nic nie robione na odpierdol sie.
R1 kupiona w polsce przez porzednich włascicieli w salonie Yamaha w Warszawie, posiadam wszystkie dokumenty typu ksiażka serwisowa, dokumentacje leasingowa. Mechanik który mi serwisuje motocykl twierdzi ze posiada jeszcze ori naped ale nie dam sobie reki uciac bo ktos mogł po prostu kupic go w aso. W zime yamaszka przeszła porządny serwis typu: zawory i uszczelniacze zaworowe ( z uwagi na fakt iz moto stało dłuższy czas u drugiego własciciela bo nie mial czasu na jazde i gumki sie dojechały od starego oleju), regulacja przepustnicy i linek exup ; czyszczenie gardzieli dolotowych bo kolektor jest od sportowego komina. Założone najlepsze gumy supercorsa sp. Posiadam tłumik dominator gp, owiewki torowe, ori tłumik, osłony dekli z carbonu z kewlarem, stomp grip, stalowy oplot przód, amor skrętu Ohlins (oryginalny). Olej Sikolene Comp XP 15W50. i inne dodatki warte uwagi. Motocykl nie jest wystawiony bo cały czas sie waham. Chce by trafil na dobra osobe, która zadba o erlane tak samo jak Ja.
Z uwagi na fakt ze chce zmienic na cos nowszego myśle o sprzedaży. Jednak zostawiłbym ja ale niestety nie spie na hajsie i musze ja sprzedac dolozyc i kupic s1000rr badz cbr 1000rr sc 59. Na priv badz dzis wystawię na aukcje z fotkami. Cena 13tys ze wszystkim. Bez owiewek 12tys.

http://r1-forum.pl/showthread.php?tid=9213 jedno zdjecie po zakupie. Reszte posiadam w prywatnej kolekcji.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2018-05-28, 01:23 PM przez Kornix.)
2018-05-28, 01:20 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->