Info o widoczności postów
Autor Wiadomość
BeMisz Offline
Administrator
*******

Warszawa
brak

Liczba postów: 1,421
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 4
#1
Information  Info o widoczności postów
Aktualnie osoby niezalogowane (goście) widzą wszystkie działy, ale bez możliwości oglądania ilości postów w każdym z nich. (po rejestracji widać wszystko jak na dłoni, że forum żyje - mimo skromnej liczby użytkowników)

Jeżeli jesteście za tym, aby póki co otworzyć forum dla wszystkich, to dajcie znać. Potem zmienię uprawnienia, na takie jak są teraz lub nawet odrobinę bardziej restrykcyjne.

Pzdr!
2010-07-11, 11:27 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
nowak Offline
Użytkownik
***

czytaj wstecz AWW
bialy brzydki

Liczba postów: 367
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 5
#2
RE: Info o widoczności postów
uwazam ze powinny byc widoczne tematy watkow, natomiast zawartosc czyli tresc dopiero po zalogowaniu. mozna wykluczyc gielde & powitalnie, huh?
2010-07-14, 12:59 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
[*]szrek[*] Offline
Młody
**

warszawa
RN09

Liczba postów: 53
Dołączył: Apr 2011
Reputacja: 0
#3
RE: Info o widoczności postów
Mi przeszkadza to ,że za każdym razem jak ktoś dopisze nowego to nie wyświetla dopisanych postów tylko wszystkie od nowa.Red_icon_sad Można coś ztym zrobić.
2011-05-30, 01:48 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
piotrpit Offline
Fortapian-R1
***

Mogilno
RN 09

Liczba postów: 480
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 3
#4
RE: Info o widoczności postów
zgadzam się z nowakiem dla gości powinny być tylko widoczne tematy bez zawartości jeśli ktoś chce się dowiedzieć więcej szczegółów niech się zarejestruje
2011-05-30, 05:00 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
BeMisz Offline
Administrator
*******

Warszawa
brak

Liczba postów: 1,421
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 4
#5
RE: Info o widoczności postów
szrek: możesz to bardziej sprecyzować, bo troszkę nie "zakumałem"?
(na Portalu w oknie "ostatnie wątki" widzimy jakie wątki zostały założone zgodnie z datą ich założenia i odpowiedzi w wątkach, ale kliknięcie wątku przenosi nas na początek całego wątku, ale... w oknie "ostatnie posty" znajduje się informacja o ostatnich postach we wszystkich wątkach [bez wględu na czas założenia samego wątku] z sortowaniem ostatniego wpisu - a po kliknięciu przenosi nas na właśnie do tego postu, czyli na koniec wątku... tak tylko napisałem/wyjaśniłem, ale poczekam na odpowiedź szreka)

EDIT: aha, jeszcze coś - jak przegląda się jakiś dział, to na liście wątków, dla każdego z nich po prawej stronie widać "ostatni post: NICK", jak się kliknie "ostatni post", to przechodzi się na sam koniec wątku - właśnie do ostatniego postu


piotrpit: niestety jest to ciężkie do poprawnego skonfigurowania, mogę jeszcze nad tym przysiąść, ale ... pod waruniem, że uważacie, iż ludzie wchodzący na forum (niezarejetrowani) nie będą chcieli się zarejestrować tylko dlatego, że nie widzą tematów...?

EDIT2: ok, właśnie zainwestowałem w forum $10 i zakupiłem subskrypcję 250 pluginów - jednym z nich jest taki, który powinien umożliwić, to o czym pisze piotrpit Red_icon_wink

EDIT3: zaimplementowałem i skonfigurowałem plugin do widoczności wątków/tematów, ale bez możliwości przeglądania postów (za wyjątkiem działu "Świeżaki" oraz "Jebane złodziejstwo") - możecie sprawdzić wylogowując się z forum i przeglądając je jako Gość Red_icon_smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2011-05-31, 09:22 AM przez BeMisz.)
2011-05-30, 09:48 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
żaba Offline
To co Nas kręci
*****

Ostrów Wlkp.
RN19

Liczba postów: 3,126
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 11
#6
RE: Info o widoczności postów
popieram te działania tylko wszyscy wiemy jak jest na prawdę,zresztą sam szef napisał że nie liczy się ilość a jakość a tej na razie chyba nikomu nie brakuje,wiadomo jak jest teraz ciepło słońce, pewnie większość śmiga i nie ma tyle czasu teraz by zaglądać co mnie nie dziwi bo wiadomo jakie to forum Red_icon_smile jestem dobrej myśli ja tu zostaje i nigdzie się nie wybieram (w zakładkach internetowych FORUM mam na pierwszym miejscu hehe) więc co by nie zmieniać na tym FORUM wydaję mi się że pewien poziom już mamy i trzeba się z tego cieszyć Red_icon_smile a kogo TU nie ma niech żałuje tyle w temacie Red_icon_smile
_________________________________________________________________
https://www.youtube.com/watch?v=bYzVCaZ7pOc
2011-05-31, 02:37 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
[*]szrek[*] Offline
Młody
**

warszawa
RN09

Liczba postów: 53
Dołączył: Apr 2011
Reputacja: 0
#7
RE: Info o widoczności postów
Siema ale ja juz zakumałem
chodziło mi o to że na innych forach wchodziłem w dany temat który już wczesniej czytałem, to za każdym razem kierowało mnie do najnowszego posta w temacie a nie do początku tematu. Ale zatrybiłem i niet problema. Pozdrawiam Red_icon_smile
2011-05-31, 04:04 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->