Kurtka skórzana JOE ROCKET YAMAHA
Autor Wiadomość
MetalMike Offline
Użytkownik
***




Liczba postów: 173
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 0
#1
Kurtka skórzana JOE ROCKET YAMAHA
Sprzedaje fantastyczna kurtkę skórzaną firmy Joe Rocket.

Rozmiar L. Sprowadzona z USA. Niestety okazała się na mnie ciut za duża.

Mam 185cm wzrostu i 85kg wagi. Raczej szczupłej budowy ciała.

Kurtka jest bardzo wysokiej jakości, sporadycznie używana, bez przetarć czy jakichkolwiek uszkodzeń. W zasadzie wygląda jak nowa. W zestawie podpinka, protektory. Posiada szereg otworów wentylacyjnych z zamkami błyskawicznymi co czyni ja doskonała na każdą porę roku.

Bardzo fajny sportowy design. (mozliwość wymiany na rozmiar M Red_icon_smile ale pewnie to nierealne). No i napis Yamaha. Wg producenta kurtka jest oficjalnym licencjonowanym produktem firmy Yamaha.

Sprzedaje po co cenie jaka wyniósł mnie zakup z przesyłką.

Cena 900zl (z wysylka kurierska po pl po mojej stronie).


http://s1105.photobucket.com/albums/h354...%20Rocket/ - link do zdjec

Opis ze strony producenta:
The bold, yet understated YAMAHA NITRO JACKET from JOE ROCKET isn’t your typical black leather motorcycle jacket. Crafted with super tough1.2-1.4mm cowhide, it features a removable spine pad and C.E. RATED armor in the shoulders and elbows. To keep you comfortable regardless of conditions, we used our VARIABLE FLOW ventilation system and a removable insulated vest liner. The SURE FIT adjustable waistband ensures a custom fit, and an 8” zipper is built in for convenient pant attachment. Features: 1.2mm to 1.4mm Cowhide, C.E. rated protectors in shoulders and elbows, Removable spine pad with pocket for optional C.E. spine protector, Variable Flow ventilation system, Removable insulated vest liner, Sure Fit adjustable waistband, 8" zipper for pant attachment, Reflective stripe, Official licensed Yamaha product.


[Obrazek: joe8011002a.jpg]

[Obrazek: DSC09103.jpg]

[Obrazek: DSC09106.jpg]

[Obrazek: DSC09105.jpg]

[Obrazek: DSC09117.jpg]
2012-08-30, 01:39 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->