Lańcuch ( napend)?
Autor Wiadomość
Cieniu Offline
MotoManiak ;)
*****

W-wa
RN19

Liczba postów: 1,268
Dołączył: May 2011
Reputacja: 3
#21
RE: Lańcuch ( napend)?
Za bardzo sie spinasz, moze zwykly lancuch seryjny jest bardziej narazony, jesli masz najmocniejszy lancuch DID-a to nic sie mu nie stanie ale kazdy dba o swoje jak chce i umie Red_icon_smile
Rn19 + Full Alpinestars + Shoei El capitan Red_icon_smile
2012-05-22, 07:48 AM
Szukaj
marider Offline
E=mc^2 ;]

Podlasie
Rn22 / EU

Liczba postów: 2,261
Dołączył: Dec 2011
#22
RE: Lańcuch ( napend)?
Mnie to rybka bo ja o swoje motocykle dbam jak nalezy, tak mam i juz. Natomiast inni - no coz, albo sluchaja rad bardziej doswiadoczonych uzyszkodnikow albo wyskakuja z kasy i placza ze boli. Wolny wybor Red_icon_smile

PS: nawet najmocniejszego DIDa mozna zalatwic na cacy benzyna, denaturatem czy WD - wrzuc kawalek cienkiej gumy w sloik, zalej, potrzymaj z miesiac i sie przekonaj na wlasne oczy pamietajac ze tam nie ma zadnych obciazen ktore w normalnym uzytkowaniu jeszcze swoje zrobia.
2012-05-22, 08:39 AM
Szukaj
żaba Offline
To co Nas kręci
*****

Ostrów Wlkp.
RN19

Liczba postów: 3,126
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 11
#23
RE: Lańcuch ( napend)?
Panowie możecie mnie zjechać i mieć za hipokrytę ,długo milczałem w tej kwestii ale moja cierpliwość się wyczerpuje,bije się w pierś bo sam tak robiłem na początku działania tego forum,powód moja totalna nie wiedza jak powinno działać forum,nauczyłem się ,wiem,rozumiem,ale co niektórzy z was chyba nie mają zielonego pojęcia dalej,ludzie jeśli chcemy by na tym forum było nas motocyklowej braci typowo R jedynkowej więcej w sensie nie ilości lecz jakości ,to przestańcie w końcu napierdalać te posty bezsensu,kurwa jak ktoś pisze że chce konkretnej odpowiedzi a nie chyba,może a dostaje właśnie chyba może,nosz kurwa jesteśmy dorośli i umiemy czytać czy będziemy się zachowywać kto więcej napisze i więcej się zna od drugiego, żenada,jestem na tym forum od początku praktycznie i szczerze moim zdaniem jak do tej pory było (jest) może 3 prawdziwych fachowców co się znają na rzeczy reszcie się tylko mocno zdaje że się zna,możecie mnie za to jechać mam to głęboko ale taka jest prawda ,mnie też się zdawało że coś wiem a gówno wiem i gówno się znam w porównaniu właśnie z prawdziwymi fachowcami,motocyklowa pasja i poznanie jednego modelu to nie wszystko,róbcie co chcecie nie moja sprawa ale jeśli to ma być forum R1 z prawdziwego zdarzenia to weźcie się co niektórzy ogarnijcie bo już nawet czytać nie raz się nie da,Bemisz możesz nawet dać mi bana ,ja już Tobie mówiłem że zależy mi na tym forum jak nie wiem ,ale w tej postaci jakiej jest teraz powoli traci miano forum,tyle szczerości ode mnie,pozdrawiam
_________________________________________________________________
https://www.youtube.com/watch?v=bYzVCaZ7pOc
2012-05-23, 01:41 PM
Szukaj
lukasz_nr Offline
Konkretny
****

Manchester
R1 2003

Liczba postów: 609
Dołączył: Jun 2011
Reputacja: 2
#24
RE: Lańcuch ( napend)?
hehe fajne wypowiedzi panowie Red_icon_smile Nie oszczedzaj na łancuchu tak dla własnego dobra no i dla moto. Jak pisali wyzej DID i too by było na tyleRed_icon_smile A i smar S100 i nafta do czyszczenia ale o tym w innym watkuRed_icon_smile pozdro
2012-08-13, 08:24 PM
Szukaj
Suchy Offline
®1
****

Wawa
R1 rn09

Liczba postów: 931
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 5
#25
RE: Lańcuch ( napend)?
co to jest napend? : )
LwG!
2012-08-13, 09:54 PM
Szukaj
tomet Offline
Młody
**

Częstochowa
rn. 01

Liczba postów: 41
Dołączył: May 2012
Reputacja: 0
#26
RE: Lańcuch ( napend)?
Witam wszystkich widzę kilku konkretnych coś mają do przekazania reszta to bajer z internetu i biblioteka ,powiem praktyka lata itd.robią swoje a moto to przyjemność do jazdy po to mamy R1.Reszta to doświadczenie które zdobywamy pozdrawiam wszystkich bez urazy.
2012-08-14, 06:56 AM
Szukaj
drzewo Offline
Konkretny
****

Sosnowiec
Hornet 919

Liczba postów: 829
Dołączył: Aug 2012
Reputacja: 2
#27
RE: Lańcuch ( napend)?
Benzyna ekstrakcyjna i WD40 to zabójstwo dla łańcucha. W Lidlu można kupić spray W5 Chain Cleaner za 5 PLN - pięknie rozpuszcza zanieczyszczenia i nie jest groźny dla o/x-ringów.

Napęd do R1 - tylko najmocniejszy DID ZVMX albo odpowiednik od RK - GXW XW-Ring. Inne mogą się za szybko wyciągać przy tej mocy, chociaż ja jestem zwolennikiem kupowania najmocniejszego napędu do każdej maszyny - nawet jakby miała 50 koni Red_icon_smile
moto-opinie.info - Opinie o motocyklach i produktach motocyklowych w jednym miejscu.
2012-08-14, 03:22 PM
Strona WWW Szukaj
Allah84 Offline
Użytkownik
***




Liczba postów: 377
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 0
#28
RE: Lańcuch ( napend)?
ale sie rozwodzicie... ;P poprostu chlopie kup nowke... starego nie ma co zbijac to nie sa te moce zeby sie w zbijanie i rozbijanie lancuszka bawic Red_icon_smile


pozdro
2012-08-20, 10:55 AM
Szukaj
żaba Offline
To co Nas kręci
*****

Ostrów Wlkp.
RN19

Liczba postów: 3,126
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 11
#29
RE: Lańcuch ( napend)?
stare dzieje hehe Red_icon_cheesygrin ,ktoś to odnowił Red_icon_cheesygrin
_________________________________________________________________
https://www.youtube.com/watch?v=bYzVCaZ7pOc
2012-08-20, 06:34 PM
Szukaj


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->