na turystycznie
Autor Wiadomość
korzen Offline
Użytkownik
***




Liczba postów: 238
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 0
#1
na turystycznie
Cześć

Widział ktoś coś w tym stylu albo miał okazje przelecieć sie na sporcie z takim zestawem ?

http://www.ebay.pl/itm/Superbike-Lenker-...3cb6b84a52

proszę o wrażenia z jazdy tudzież przydatne spostrzeżenia.
Robię długie trasy i wydaje mi się że taki zestaw + podniesiona szyba turystyczna mógłby być dobrym rozwiązaniem
Tym bardziej, że na aukcji piszą, że w RN09 nie trzeba przycinać czachy i szyby

Pozdro
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2012-08-14, 03:03 PM przez korzen.)
2012-08-14, 03:01 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Epke Offline
Młody
**

Zachód / Wlkp
RN19 / RN22

Liczba postów: 48
Dołączył: Aug 2012
Reputacja: 0
#2
RE: na turystycznie
Jechałem w takim zestawie na Hondzie CBR 954 i pozycja jest fajna jeśli się nie przekracza 130-140 km/h ! Dalej trzeba się pochylić bo wystajesz za owiewki jak na NEJKEDZIE.. A jak się pochylisz to tak jak byś robił pompkę. Mi osobiście się jechało nie wygodnie i to bardzo a co mniej ważne to i nie wygląda fajnie :/! Więc jeśli nie przekraczasz granicy 130-140 km/h w trasie to POLECAM. Red_icon_cheesygrin
2012-08-14, 05:12 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
marider Offline
E=mc^2 ;]

Podlasie
Rn22 / EU

Liczba postów: 2,261
Dołączył: Dec 2011
#3
RE: na turystycznie
Na ABM nie latalem (i bym tego nie zalozyl do sporta, strasznie to wyglada Red_icon_wink ) ale mam teraz turystyczne kierownice Heli Bars zamontowane w RN22 i zdecydowanie sa wygodniejsze niz oryginaly, szersze i wyzsze. W RN19 mialem sporo tansze kierownice Gilles GP Light 500 i tez nie powodowaly bolu nadgarstkow po ilustam setek km. Jak chcesz miec wygode w RN09 to zainwestuj w zelowe siedzenie i wyzsza szybe Red_icon_smile
2012-08-14, 06:55 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
korzen Offline
Użytkownik
***




Liczba postów: 238
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 0
#4
RE: na turystycznie
jesli chodzi o siedzenie to ori mi w niczym nie przeszkadza ( pewnie dlatego że nie siedzę na kościach hehe) Szybkę zmieniam jak najbardziej, jeszcze nie wiem na jaką ale będzie wymiana po sezonie i kierownice też chciałem wymienić , bo jak ostatnio zrobiłem 900 km na raz to przez 3 dni nie czułem w obu rękach dwóch palców, także jak będzie wyżej to powinno być dużo lepiej - tak mi się wydaję. Bo nie chcę zmieniać maszyny na typowego turystę.
2012-08-14, 08:58 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
komandosnr1 Offline
Użytkownik
***

Radomsko
YZF r1 rn12 2004r

Liczba postów: 315
Dołączył: Jan 2012
Reputacja: 5
#5
RE: na turystycznie
Ja ostatnio zrobiłem jakieś nie całe 600km w chyba niecałe 8 godz na mojej rn12 i fakt na drugi dzień byłem trochę pokrępowany Red_icon_smile ale nadgarstki mnie nie bolały. Dużo zależy od tego w jakiej pozycji się jedzie, jak w pełnym złożeniu to nadgarstki nie cierpią a jeżeli bardziej turystycznie to na pewno się to odczuje.
Proste drogi są dla szybkich motocykli... kręte drogi są dla szybkich kierowców... ja wole kręte Red_icon_smile
2012-08-14, 09:11 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
korzen Offline
Użytkownik
***




Liczba postów: 238
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 0
#6
RE: na turystycznie
a orientuje się ktoś czy możliwe jest przeszczepienie górnej półki z FZ1 do RN09 ?
2012-10-31, 11:00 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
marider Offline
E=mc^2 ;]

Podlasie
Rn22 / EU

Liczba postów: 2,261
Dołączył: Dec 2011
#7
RE: na turystycznie
Rzuc okiem na kierownice Heli Bars, mam je teraz w RN22 i spisuja sie doskonale. Ewentualnie mozesz tez luknac na Gilles Variobar z riser'ami w roznych wielkosciach (te sportowo-turystyczne kierownice mozna sobie ustawiac AZ w 3D - gora/dol i blizej/dalej czego nie oferuje chyba zadna z konkurencyjnych firm).

Lub najprosciej - ustaw sobie prawidlowo dzwignie tak zeby nadgarstkow nie meczyly.
2012-10-31, 11:36 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->