xena blokada
Autor Wiadomość
incom Offline
Konkretny
****

Warszawa
R1 Rn xXx

Liczba postów: 558
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 5
#1
xena blokada
no hej hejka heeej....
chcialbym sie tutaj podzielic swoja dygreja na temat tego urzadzenia.
cena 165zl kupilem 20 min temu ....
blokada sama w sobie jak klodka (15zl)...
alarm ktory mnie interesowal .... ok jest glosny ale czulosc ... spokojnie mozna usiasc na moto i sie nie wlaczy .... dopiero po wiekszym ruchu kierownica sie odpala syrena z wczesniejszym ostrzezeniem .... tak wiec za 165zl srednie zadowolenie ale zawsze lepsza taka opcja niz nic.
czyli jednak musze sobie kupic gaz i jakas gazrurke wozic ze soba , gdyz do oporu irytuje mnie jak ktos na ulicy dotyka moj sprzet .... kur... mac Red_icon_sad
ale wydaje mi sie ze w razie co po opaleniu sie alarmu zdaze dobiec do zloczyncy i ogryzc mu krtań Red_icon_smile

a jak jest z alarmami instalowanymi do moto jak z ta czuloscia ?


czesc i czolem Red_icon_smile
--- R One  is The BesT OnE ---
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2012-07-14, 12:44 PM przez incom.)
2012-07-14, 12:28 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
markizz Offline
Użytkownik
***

Warszawa
Yamaha R1 rn12

Liczba postów: 245
Dołączył: Apr 2012
Reputacja: 0
#2
RE: xena blokada
Incom pare dni temu zalozylem alarm spy 5000. Alarm ten reaguje na wibracje.
Jego dzialanie jest różne... dam przyklad:

Przechodził jakis chłop z kublem po śmieciach i przeciskał się miedzy moto i autem i lekko pacnal moto kublem i zaczał wyć
Natomiast jak delikatnie usiądziesz na moto to potrafi nawet nie zareagowac. Dziwnie troche dziala.
Najlepsze jest to ze raz polozylem okulary na siedzeniu i zaczal wyc

Powiem ze nie rozumiem tego alarmu Red_icon_smile
2012-07-14, 12:44 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
incom Offline
Konkretny
****

Warszawa
R1 Rn xXx

Liczba postów: 558
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 5
#3
RE: xena blokada
hmmmm chlop z kublem zyje czy cialo wrzuciles do dolka z wapnem by po tygodniu nic z niego nie bylo ?
--- R One  is The BesT OnE ---
2012-07-14, 12:51 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
markizz Offline
Użytkownik
***

Warszawa
Yamaha R1 rn12

Liczba postów: 245
Dołączył: Apr 2012
Reputacja: 0
#4
RE: xena blokada
Powiem Ci że czekał wystraszony az się alarm wyłaczy i jak zszedłem pod blok to się tlumaczyl ze on nie chcial i ze nie chcacy ze nie mial jak przejsc bo samochod zle stal itp itd...
Taki straszy chlopina.

Darowałem mu życie Red_icon_smile
2012-07-14, 01:00 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
incom Offline
Konkretny
****

Warszawa
R1 Rn xXx

Liczba postów: 558
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 5
#5
RE: xena blokada
ehhhhh ja wpierw z balkonu ciskalbym w niego piorunami .... Red_icon_smile Red_icon_smile Red_icon_smile
--- R One  is The BesT OnE ---
2012-07-14, 01:02 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
marider Offline
E=mc^2 ;]

Podlasie
Rn22 / EU

Liczba postów: 2,261
Dołączył: Dec 2011
#6
RE: xena blokada
Xena uratowala mi R1 przed wyciagnieciem z garazu w 2007, kupilem ja za 220zl wiec niemalo ale bylo warto. Kolesie od 5 lat siedza (wyrok zapadl dopiero w listopadzie 2011) a komornik musi ich jeszcze scignac za zniszona Xene ktora rozwalili i pogieta tarcze hamulcowa. A zwiali dlatego ze sie wlasnie Xena rozwyla ale i tak Policja dopadla i do wiezienia recydywa poszla... Choc raz plus dla niebieskich! Red_icon_smile

Alarmy maja regulowana ustawiana czulosc. Z tych lepszych polecam Patrol Line (fabrycznie montowane w ASO Yamaha), z tych najdrozszych Datatool i Scorpio. Kupno alarmu taniej wychodzi niz skladka AC Red_icon_wink

http://moto.allegro.pl/alarm-motocyklowy...82255.html
2012-07-14, 01:04 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
incom Offline
Konkretny
****

Warszawa
R1 Rn xXx

Liczba postów: 558
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 5
#7
RE: xena blokada
ta moja xena chyba sie nie reguluje .... opakowanie wrzucilem juz sklepie do smieci Red_icon_smile i lecialem z bananem na twarzy zapiac "nelsona" na tarcze Red_icon_smile

taka mam .... http://moto.allegro.pl/blokada-tarczy-z-...12419.html
--- R One  is The BesT OnE ---
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2012-07-14, 01:10 PM przez incom.)
2012-07-14, 01:08 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
malikowy Offline
SŁOŃCE NAWALAJ !!!
*****

Łomianki k. Wawy
RN12

Liczba postów: 3,088
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 12
#8
RE: xena blokada
podłącz pod 230V, jak ktoś dotknie to jebud go! Red_icon_bggrin
a tak poważnie to sam nienawidzę jak dotykają motocykl, chce to może sobie popaczyć ale łapy z dala. Chyba że sam pozwolę. Już myślałem nad jakąś naklejką czy czymś żeby zaczepiać do moto o zakaz palcowania/siadania/szturchania bo alarm jest! Red_icon_bggrin
Sam też unikam żeby aut nie dotykać to po chuj ma mi do motocykla ktoś się przymierzać. Ale wiadomo zawsze znajdzie się jakiś cfaniaczek "oo jaki ładny chodź sobie po dotykamy" raz przyuważyłem jak jakaś parka pod CH na Bemowie robiła sobie zdjęcia przy moim moto.. Podszedłem z kaskiem w dłoni, a oni jak nigdy nic odeszli bez słowa.

ps. malutkie to coś
# # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # #
R1 RN12 + BMC/PC3/Akrapovic Ypipe/A&R Track ExhaustRed_icon_fuckoffdbl
Shoei XR1100 El Capitan + Alpinestars GPPRO/SupertechR
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2012-07-14, 01:13 PM przez malikowy.)
2012-07-14, 01:10 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
incom Offline
Konkretny
****

Warszawa
R1 Rn xXx

Liczba postów: 558
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 5
#9
RE: xena blokada
hehehehehe jest jeszcze jedna kwestia musze sobie ten przypominacz kupic bo jak znam samego siebie to o chomikach z kosmosu a nie o disclocku bede myslal przed ruszaniem Red_icon_smile
--- R One  is The BesT OnE ---
2012-07-14, 01:36 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
marider Offline
E=mc^2 ;]

Podlasie
Rn22 / EU

Liczba postów: 2,261
Dołączył: Dec 2011
#10
RE: xena blokada
Oczojebna Sprezynka - przydatna rzecz dla zapominalskich, inaczej mozna sie zdziwic przy ruszaniu Red_icon_smile Nie zapomnij od czasu do czasu wyczyscic fotokomorke w Xenie, jak zacznie slabiej wyc czy pikac - baterie do wymiany.

I obowiazowo naklejka: http://grafnet.eu/?234,serwisowka-smieszna-001 hehe...
2012-07-14, 02:21 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
incom Offline
Konkretny
****

Warszawa
R1 Rn xXx

Liczba postów: 558
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 5
#11
RE: xena blokada
hehehehehe dobre Red_icon_smile
dzieki
--- R One  is The BesT OnE ---
2012-07-14, 03:00 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
viper1987 Offline
R1 4 Ever
***

Rzeszów


Liczba postów: 300
Dołączył: Oct 2011
Reputacja: 0
#12
RE: xena blokada
incom ja posiadam datatoola ponoc najgorsze co moze byc ale ja jak na razie jestem bardzo zadowolony wystarczy dmuchnac na moto i od razu straszy dzieci z pod bloku szybka uciekaja Red_icon_smileRed_icon_smileRed_icon_smile więc jak nie mam problemu i mimo wszystko polecilbym ten alarm
Motocyklistow dzielimy na :


na tych ktorzy lezeli i na tych ktorzy beda lezec Red_icon_tongue ja juz mam za soba Red_icon_tongue
2012-07-14, 06:04 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
MetalMike Offline
Użytkownik
***




Liczba postów: 173
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 0
#13
RE: xena blokada
Xene posiadam od 2 lat i muszę przyznać ze daje rade. Bardzo solidnie zbudowana. Bardzo czuła i ryczy bardzo głośno.
W R1 dostałem z alarmem Meta System z immo. Tutaj trzeba dość mocno motocykl poruszyć aby alarm zaskoczył. Nawet mogę go przestawić i nie zaczyna od razy wyć, muszę w instrukcji poszukać czy da rade zwiększyć czułość. Fajna sprawa ze po 50 sekundach od zgaszenia silnika sam się uzbraja.
Jeszcze jedna wada. Umieszczony mam go pod siedzeniem pasażera. Yoshimury potrafią podgrzać dość mocno te rejony i immo. potrafi się zaciąć. Tj po zgaszeniu, normalnie odblokowuje alarm a moto niechce zapalić. Wystarczy zdjąć zadupek i poruszać alarmem i wszystko wraca do normy ale może być to mocno kłopotliwe w niektórych sytuacjach. Może go obłoże czymś pochłaniającym ciepło.
W każdym razie 2 alarmy myślę ze niezle mi zabezpieczają moto. Red_icon_smile
2012-07-15, 11:47 AM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
marider Offline
E=mc^2 ;]

Podlasie
Rn22 / EU

Liczba postów: 2,261
Dołączył: Dec 2011
#14
RE: xena blokada
Mozesz podkleic tylny stelaz pod plastikami folia ktora cieplo odbija. Na Allegro widzialem takie maty, moze dadza rade. Albo przeloz centralke od alarmu w inne, chlodniejsze miejsce. Pzdr ze szpitala Red_icon_wink
2012-07-15, 02:14 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
incom Offline
Konkretny
****

Warszawa
R1 Rn xXx

Liczba postów: 558
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 5
#15
RE: xena blokada
marider latasz na gumie po operacyjnej ? czy co ?
--- R One  is The BesT OnE ---
2012-07-15, 02:16 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
marider Offline
E=mc^2 ;]

Podlasie
Rn22 / EU

Liczba postów: 2,261
Dołączył: Dec 2011
#16
RE: xena blokada
Nie-e, koles mnie na ex rn19 skasowal 206tka 2 lata temu i wiezadla poszly sie ... Jutro mam 2ga operacje kolana wiec dzis ganiam pielegniarki po ortopedii MSWiA hehe. A z moto - dobrze ze choc troche polatalem i geba sie cieszy, po pierwszej operacji w marcu myslalem ze r1 korzenie zapusci w tym roku. A tak ten sezon zakonczylem wczoraj z przebiegiem niecale 1500km chyba ze za jakies 2 miechy przed zima jeszcze cos nakrece jak sie troche wylize, zobaczymy. Poki co rn22 znowu odstawiona, Xena zapieta i garaz pod nadzorem Red_icon_bggrin

A od jutra znowu kule, lezenie jak kloda, internet, tv i rehabilitacja jak najszybciej Red_icon_wink Zajebiste te wakacje hiehie...
2012-07-15, 06:08 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
incom Offline
Konkretny
****

Warszawa
R1 Rn xXx

Liczba postów: 558
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 5
#17
RE: xena blokada
uuuuuuuu Red_icon_sad przykra sprawa .... szybkiego powrotu do zdrowia ! mswia w warszawce? mam tam znajomosci w razie co mozemy forumowo z browarem napasc i rollgazem do przymocowania gdzies do łóżka Red_icon_smile

p.s
wracaj do formy !Red_icon_smile
--- R One  is The BesT OnE ---
2012-07-15, 06:39 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
marider Offline
E=mc^2 ;]

Podlasie
Rn22 / EU

Liczba postów: 2,261
Dołączył: Dec 2011
#18
RE: xena blokada
E-e, nie Wawka, dzieki za checi. Takie to hobby i sport troche kontaktowy ze czasem i szpital sie trafia Red_icon_wink
2012-07-15, 08:19 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->