Co "piszyczy" na A2
Autor Wiadomość
BeMisz Offline
Administrator
*******

Warszawa
brak

Liczba postów: 1,421
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 4
#1
Co "piszyczy" na A2
na A2 jeździ ciemno-błękitny (metalic, bez oznaczeń) Ford Mondeo, z 3 antenami Red_icon_smile

przejeżdżając obok, warto zwolnić i sprawdzić, czy w środku nie siedzi 2 panów w koszulach Red_icon_wink
dziś mnie tak chcieli wyhaczyć i bawiliśmy się w "kotka i myszkę" (w granicach 140 - 150 km/h) do momentu, gdy nie zasłoniło mnie z tyłu Audi, a z prawej tir...
no i zbiłem do dwójki i wziu...., co by nie dać im szans, aby mnie na videło nie złapali, gdy już wynurzą się zza samochodów Red_icon_cheesygrin

tak czy inaczej... uwżajcie - ja przezornie zwolniłem i zerknąłem przez szybę kto prowadzi Mondeo, a gdy po chwili się za mną ustawili... to wszystko było jasne i uniknąłem pewnie 10 pkt Red_icon_wink

BTW - niezła beka, bo mi się dziś na autostradzie (gdy wracałem z Łodzi) otworzył się plecak (no wolno nie było) i wywiało kilka rzeczy (na szczęście dokumenty miałem w kieszeni)... rzeczywiście warto zapinać plecaki na "kłódki" czy "cuś" Red_icon_wink
2012-06-29, 06:35 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
griosek Offline
ninja
****

Warszawa
zx10r

Liczba postów: 796
Dołączył: Apr 2012
Reputacja: 0
#2
RE: Co "piszyczy" na A2
(2012-06-29, 06:35 PM)BeMisz napisał(a): BTW - niezła beka, bo mi się dziś na autostradzie (gdy wracałem z Łodzi) otworzył się plecak (no wolno nie było) i wywiało kilka rzeczy (na szczęście dokumenty miałem w kieszeni)... rzeczywiście warto zapinać plecaki na "kłódki" czy "cuś" Red_icon_wink

A dokumenty zawsze trzymać przy sobie lub pod siedzeniem. Od ostatniej przygody nie wkładam do plecaka nic wartościowego Red_icon_smile...
2012-06-29, 06:54 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
malikowy Offline
SŁOŃCE NAWALAJ !!!
*****

Łomianki k. Wawy
RN12

Liczba postów: 3,088
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 12
#3
RE: Co "piszyczy" na A2
ja już szukam w domu małej kłódeczki do plecaka a kluczyk przy kluczach od moto i git!
# # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # #
R1 RN12 + BMC/PC3/Akrapovic Ypipe/A&R Track ExhaustRed_icon_fuckoffdbl
Shoei XR1100 El Capitan + Alpinestars GPPRO/SupertechR
2012-06-29, 07:31 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Pawlor Offline
Użytkownik
***

Gdańsk


Liczba postów: 214
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 0
#4
RE: Co "piszyczy" na A2
BeMisz nie tylko na A2 panowie w koszulach jeżdżą Red_icon_wink
Na A1 np. jeżdżą passatem Red_icon_smile

A tak btw. Nie wiem czy wiesz ale taki mondeo dla drogówki to nie zwykły mondeo. Jeszcze mógłbyś się zdziwić, choć w pogoni za moto jest ciężko, to i tak wersje z większą ilości kucy robią wrażenie dla uciekających Red_icon_cheesygrin
... w trakcie zarabiania na rn22 ;]
2012-06-29, 08:35 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Koczis Offline
Moderator - Forumowa Legenda :)
*****

Warszawa
RN32 Twitty

Liczba postów: 10,665
Dołączył: May 2011
Reputacja: 58
#5
RE: Co "piszyczy" na A2
kiedyś nawet polonezy mieli całkiem nieźle podrasowane i prawie 200 wyciągały Red_icon_smile
---
Jawa TS350 > XJ600s > FZS600 > RN12 2004 > RN09 2002 > FZ1s GT > RN09 2003 > CBR1000RR SC57a > RN12 2006 > RN22 lift > RN32 + RN01



Moje kiepskie filmy na YT: https://www.youtube.com/user/koczis27/videos





2012-06-29, 09:17 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Arukard Offline
Użytkownik
***




Liczba postów: 172
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 0
#6
RE: Co "piszyczy" na A2
Na A4 w okolicach opola jezdza Panowie czarna vectra, wiec rowniez warto zwolnic.
2012-06-30, 08:25 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
godlefas Offline
MaR1usZ
****

łuuu tu tu tut tuuuu
ODWYK

Liczba postów: 997
Dołączył: Apr 2012
Reputacja: 2
#7
RE: Co "piszyczy" na A2
Podlasie czyli Białystok Augustów wiem że jeździ Vectra przyciemniane szyby o numerach BSK-L307 bodajże Red_icon_tongue
___________________________________________________________


—√\~—√\~ - YAMAHA - √\~—√\~
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2012-06-30, 08:51 AM przez godlefas.)
2012-06-30, 08:32 AM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Kafel Offline
Lubię fajne cycki
*****

Sokołów Podlaski


Liczba postów: 4,271
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 3
#8
RE: Co "piszyczy" na A2
Ze swojego doświadczenia wiem że jak zasuniesz plecak na jedna stronę to się nie rozsunie. Jak jest na boku to powietrze nie rozsunie tak jak to się dzieje gdy zasuwamy na środek.

2012-07-02, 01:40 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
marider Offline
E=mc^2 ;]

Podlasie
Rn22 / EU

Liczba postów: 2,261
Dołączył: Dec 2011
#9
RE: Co "piszyczy" na A2
Olewam platne drogi w Pl, daleko im do autostrad. Jak lece przez Slubice na Zachod, to i tak jezdze stara A2 i w Nevadzie wole zjesc dobry obiad Red_icon_wink
2012-07-02, 05:30 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
BeMisz Offline
Administrator
*******

Warszawa
brak

Liczba postów: 1,421
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 4
#10
RE: Co "piszyczy" na A2
Pany... na litościwego... nie piszcie podłapujcie off-topa... tak tylko wrzuciłem "BTW", a widać temat przewodni wątku...
wiem, wiem... niby "ciekawa" sprawa, ale zlitujcie się i nie wracajcie już do sprawy plecaka...

nie pomnę o całkowitym "off-topie" pana maridera... fuck! idzie priv...
2012-07-02, 11:33 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
marider Offline
E=mc^2 ;]

Podlasie
Rn22 / EU

Liczba postów: 2,261
Dołączył: Dec 2011
#11
RE: Co "piszyczy" na A2
OK, luz, proponuje jezdzic +10 czy +20 km/h i problemu z fotoradarami czy Policja w Polszy nie ma, chyba ze musza norme wyrobic bo Komendant kazal podciagnac wyniki lub kreca material pod publiczke w stylu "Pirat drogowy" i inne bzdety, wtedy zatrzymuja za byle co. Jest ryzyko, jest zabawa Red_icon_smile
2012-07-02, 11:39 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
BeMisz Offline
Administrator
*******

Warszawa
brak

Liczba postów: 1,421
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 4
#12
RE: Co "piszyczy" na A2
dokładnie! jak się "mondeowcy" ustawili za jakimś vanem, który jechał około 160 (czyli owe +20 km/h), to chwilkę pojechali za nim i odpouścili...
cHGW czy czekali, aż ja ewentualnie ich minę z prawej czy może, aby van przyspieszył, tak by "widełki" były szersze i więcej kasy do budżetu państwa...

tak swoją drogą... to jak jest z zatrzymywanie przez policję na AUTOSTRADACH... ?
niby nie wolno się zatrzymywać, bo przecież stwarza się zbyt duże ryzyko...?
2012-07-03, 12:05 AM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
marider Offline
E=mc^2 ;]

Podlasie
Rn22 / EU

Liczba postów: 2,261
Dołączył: Dec 2011
#13
RE: Co "piszyczy" na A2
Duzo jezdze po Europie - glownie turystycznie ale tez latam po wystawach z moim psiakiem (http://nobel.info.pl, sorry za off topa Red_icon_wink ) - ostatnie 2 tyg to ok. 7 tys km nawiniete po Wyspach i w Rumunii, wczoraj do domu wrocilem, w piatek znowu gdzies lece. W wielkim skrocie przez ostatnie 3 lata nawinalem jakies 150 tys km po roznych krajach oraz Polska wszerz i wzdluz - glownie autem - wiec z doswiadczenia napisze ze w UK zaden problem z takim zatrzymaniem, w Czechach mi sie zdarzylo zatrzymanie na autostradzie jak rupiec pieprznal z "elyta" w Smolensku za to ze nie mialem winietki przyklejonej (nie dopatrzylem sie na niej instrukcji lepienia wiec lezala sobie za szyba Red_icon_smile) - mandat 800 koron ale kwitka nie dali wiec pewnie wzieli sobie ta kase i tyle. W niemcowni sciagaja na najblizszy parking (przynajmniej tak mnie zalatwili jak jechalem do Danii 2 lata temu na wystawe swiatowa, zaciekawily ich przyciemniane szyby w aucie i polska rejestracja, sprawdzili tylko dokumenty i do widzenia). Po minieciu naszej zachodniej granicy Policji z fotoradarem w krzakach nie zobaczysz, we Wloszech, Austrii czy Francji tez nie widzialem, na Polnocy jeszcze nie bylem ale wszystko przede mna i kto wie. Tam uwazac trzeba bardziej niz w jEwropie Red_icon_wink

Z przepisami w Polsce - policja, przynajmniej tak slyszalem, musi placic na bramkach Red_icon_smile i raczej rzadko zatrzymuja po pierwszym wykroczeniu chyba ze machna lizakiem z krzakow, lotni zazwyczaj klasycznie siadaja na ogon, podpuszcza i poczekaja az spanikujesz ze ktos na zderzaku wisi, przycisniesz i naskrobiesz = zarobisz wiecej mandatu i punktow. Debilizm jak dla mnie poniewaz powinni od razu reagowac na wykroczenie a nie stwarzac dodatkowe zagrozenie w ruchu ladowym i sie czaic zeby dowalic wieksza kase ktora idzie pozniej na premie sobie/komendantowi/urzedasom oraz podbija sztucznie statystyke wykrywalnosci przestepstw drogowych. Zwyczajnie bardziej im sie oplaca walnac kogos kto leci +50 np ale widac tak maja narzucone z gory. Przy okazji ilu puszcza bokiem oczywiscie nie powiedza ani nie napisza publicznie (czyt. speed'ujacy czy nawaleni poslowie, sedziowie, prokuratorzy, ktos z nazwiskiem, policjant, znajomy itd). Czytalem niedawno ze teraz ma wejsc przepis ze jednorazowo nie mozna dostac wiecej niz 10 punktow a moze juz wszedl? Jakkolwiek, jezdzac samochodem trzymam owe "bezpieczne" +10/+20 w miescie/na trasie i jest OK, "pocztowki" zadnej nie dostalem a predkosciomierz tez swoje zawyza dodatkowo.

Raz tylko mnie glupio podpuscili na R6 z 10 lat temu i sie skonczylo przy 140/70 na -8pkt i 300zl (tylko dla tego ze gosc mial swieza policjantke obok i chyba trzasl tylkiem czy moze motocykliste puscic). Najwazniejsza zasada - oczy zawsze dookola glowy, wszystko co podejrzane - noga z gazu i odpuszczamy Red_icon_smile Motocyklem niekoniecznie, zawsze mozna dac w geste osiedle czy do lasu, na prostej moze byc ciezko Red_icon_wink

PS: sie rozpisalem, jak cos to usun i po sprawie ;>
2012-07-03, 10:01 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->