Ustawienie odcinki
Autor Wiadomość
Cieniu Offline
MotoManiak ;)
*****

W-wa
RN19

Liczba postów: 1,268
Dołączył: May 2011
Reputacja: 3
#1
Ustawienie odcinki
hejo, kojarzycie czy jest mozliwosc ustawienia obrotow na ktorych jest odciecie na wcisnietym sprzegle? Kumpel w gixie podlubal w kompie i trzymajac sprzeglo odciecie ma na 6 albo 7 tys obrotow dzieki czemu moze sobie stac i puszczac marchewki jedna za druga Red_icon_tongue tez tak chce!!! Red_icon_tongue
Rn19 + Full Alpinestars + Shoei El capitan Red_icon_smile
2012-06-28, 12:44 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
marider Offline
E=mc^2 ;]

Podlasie
Rn22 / EU

Liczba postów: 2,261
Dołączył: Dec 2011
#2
RE: Ustawienie odcinki
Sorry ale ja bym od Ciebie motocykla nie nabyl Red_icon_smile PS: takiej mozliwosci w r1 nie ma, i bardzo dobrze.
2012-06-28, 09:13 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Cieniu Offline
MotoManiak ;)
*****

W-wa
RN19

Liczba postów: 1,268
Dołączył: May 2011
Reputacja: 3
#3
RE: Ustawienie odcinki
nie wiem marider co robisz na tym forum, a;le jesli zalogowales sie tylko po to zeby wkurwiac ludzi takimi komentarzami to naprawde zmien forum ... mysle ze malo kogo interesuje Twoje zdanie na temat ktory motocykl bys kupil a ktory nie chyba ze w postach "co myslicie o". Moj motocykl jest w 100% sprawny zarowno pod wzgledem silnika , skrzyni, zawieszenia itp. "Marchewki" tworza sie w ukladzie wydechowym w momencie gdy masz otwarty zaworek eko, wtedy dostaje sie tlen i zachodzi spalanie, jak masz ustawiona nisko odcinke nie niszczysz silnika w zaden sposob tylko przyspieszasz zbieranie sie paliwa i powietrza w wydechu dzieki czemu pojawia sie marchewka, wiec nie rozumiem Twojego dennego komentarza dlaczego bys nie kupil motocykla.
Rn19 + Full Alpinestars + Shoei El capitan Red_icon_smile
2012-06-28, 09:41 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
gruch Offline
Użytkownik
***

Leśnica (Opolska)
R1 RN09

Liczba postów: 315
Dołączył: Jan 2012
Reputacja: 2
#4
RE: Ustawienie odcinki
Wydaje mi się, że jest możliwość ustawienia odcięcia ogólnie, ale czy na sprzęgle..? nie mam pojęcia Red_icon_smile
2012-06-28, 05:47 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
viper1987 Offline
R1 4 Ever
***

Rzeszów


Liczba postów: 300
Dołączył: Oct 2011
Reputacja: 0
#5
RE: Ustawienie odcinki
Panowie troche spokojniej Red_icon_smileRed_icon_smileRed_icon_smile a tak propo marchewek ja w rn09 zrobie bez odcinki wystarczy dwa trzy razy przegazowac i takie ladne wychodzo ze ho ho Red_icon_smileRed_icon_smileRed_icon_smile
Motocyklistow dzielimy na :


na tych ktorzy lezeli i na tych ktorzy beda lezec Red_icon_tongue ja juz mam za soba Red_icon_tongue
2012-06-28, 06:36 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
marider Offline
E=mc^2 ;]

Podlasie
Rn22 / EU

Liczba postów: 2,261
Dołączył: Dec 2011
#6
RE: Ustawienie odcinki
To Cieniu sie spina i zadaje pytania glupawe jak wyzej po ktorych widac ze raczej male ma pojecie o motocyklach Red_icon_smile Musi byc mlody, nerwowy z natury i stad wsciekanie sie na odpowiedzi nie po jego mysli, coz, bywa albo tak Warszawka wplywa na ludzi.
2012-06-28, 09:37 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Koczis Offline
Moderator - Forumowa Legenda :)
*****

Warszawa
RN32 Twitty

Liczba postów: 10,667
Dołączył: May 2011
Reputacja: 58
#7
RE: Ustawienie odcinki
(2012-06-28, 09:37 PM)marider napisał(a): albo tak Warszawka wplywa na ludzi.

No no, od Warszawy ręce precz hehe. Ja Kocham Naszą stolice.
---
Jawa TS350 > XJ600s > FZS600 > RN12 2004 > RN09 2002 > FZ1s GT > RN09 2003 > CBR1000RR SC57a > RN12 2006 > RN22 lift > RN32 + RN01



Moje kiepskie filmy na YT: https://www.youtube.com/user/koczis27/videos





2012-06-28, 10:40 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Cieniu Offline
MotoManiak ;)
*****

W-wa
RN19

Liczba postów: 1,268
Dołączył: May 2011
Reputacja: 3
#8
RE: Ustawienie odcinki
nie ma glupich pytan tylko bezsensowne odpowiedzi, spinam sie bo zawsze masz najwiecej do powiedzenia nie na temat, nie wiesz co powiedziec to po prostu sie nie wypowiadaj, juz chyba to kiedys mowilem. Czasami lepiej nic nie mowic niz powiedziec za duzo. w GSXR k7 kumpel ustawil sobie w interface mozliwosc ze na wcisnietym sprzegle odciecie ma na 6 albo 7 tys obrotow, zadalem proste pytanie czy ktos orientuje sie czy da sie tak zrobic w R1, nie widze tu nic dziwnego w pytaniu. Zaloz moze odrazu posta "Takiego motocykla bym nie kupil" i wrzucaj tam fotki, tylko nie zapomnij tez o swojej Red_icon_smile
Rn19 + Full Alpinestars + Shoei El capitan Red_icon_smile
2012-06-29, 01:34 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Allah84 Offline
Użytkownik
***




Liczba postów: 377
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 0
#9
RE: Ustawienie odcinki
ale na biegu i z wcisnietym sprzeglem i gaz do odciecia ? niepolecam tarcze sprzegla sie skleja jak dluzej potrzymasz... doswiadczylem... nie fajne sposob ---> wyluzowac, odpalic moto, wkopnac jedynke. Drugi raz juz tego nie probowalem Red_icon_smile
2012-06-29, 10:19 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Cieniu Offline
MotoManiak ;)
*****

W-wa
RN19

Liczba postów: 1,268
Dołączył: May 2011
Reputacja: 3
#10
RE: Ustawienie odcinki
nie no , normalnie masz luz, wciskasz sprzeglo i odkrecasz, przy 7 tys Ci odcina zaplon, po prostu samo wcisniecie sprzegla ogranicza obroty. Taki interface, gosc jest naprawde szanowanym mechanikiem w Warszawie ktory bardzo dba o swoje sprzety i raczej jakby to szkodzilo motocyklowi w jakis sposob to by tego nie zrobil.
Rn19 + Full Alpinestars + Shoei El capitan Red_icon_smile
2012-06-29, 11:00 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->