rn12 nie podoba sie jak jezdzi
Autor Wiadomość
Marki Offline
Los Ami:)
****

Krasnystaw


Liczba postów: 820
Dołączył: Jan 2012
Reputacja: 1
#21
RE: rn12 nie podoba sie jak jezdzi
u mnie to 2 gix dopiero a tak to same yamahy prawieRed_icon_smilei bardzo mnie to cieszy bo najpiekniejsze motocykle r6 i r1Red_icon_smileja z nich bylem bardzo zadowolonyRed_icon_smile
2012-05-18, 11:35 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
srubar1 Offline
yamaha r1
*****

starachowice
rn12

Liczba postów: 2,123
Dołączył: Apr 2012
Reputacja: 8
#22
RE: rn12 nie podoba sie jak jezdzi
nie,ja nikogo nie oświecam,od tego sa inni,wolno jeździć uczyłem śie jak na prawko zdawałem 15 lat temu,chodz prawdą jest ze wolna jazda to sztuka.popieram, my motocykliści uczymy śie cały czas,i nawet najbardziej doświadczony zawsze coś nowego odkryje w swej nauce.sam śmigałem po torze lublin,radom to kartingi,nieukrywam jazda jest przednia chodz to wolne tory,poznan inna bajka,do tematu niema porównania gix 750 do litrowej r1,niema szans jak jeźdźcy są sobie równi,i spełniają pewne zasady typu sprzęt dostrojony a nie jakiś ulep,to moje zdanie jak cieniu napisał nie to nie.ja pozostaje przy r1 mimo ze silniki padają,[inne też zresztą] pozostane wierny r1.
2012-05-18, 11:45 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
marider Offline
E=mc^2 ;]

Podlasie
Rn22 / EU

Liczba postów: 2,261
Dołączył: Dec 2011
#23
RE: rn12 nie podoba sie jak jezdzi
Zmien zebatki, wywal kata, wrzuc sportowe tlumiki jakies z K&N plus PC3 z dobrze dostrojona mapa plus lepsze opony niz fabryczne kartoflaki, do tego dobrze ustaw zawiasy i nie bedziesz narzekal ze r1 nie hula... OEM zawsze da sie poprawic :-)
2012-05-18, 11:46 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Cieniu Offline
MotoManiak ;)
*****

W-wa
RN19

Liczba postów: 1,268
Dołączył: May 2011
Reputacja: 3
#24
RE: rn12 nie podoba sie jak jezdzi
1 zab mniej z przodu 2 zeby wiecej z tylu + akrapy w carbonie + PC3 / bazzaz + Michelin diablo supercorsa SC1 lub SC2 lub Michelin Power One = 8 tysi i jestes zadowolony Red_icon_smile do tego jakies sprezyny do lag ohlinsa amor skretu ohlinsa i tylna sprezyne ohlinsa + zestrojenie. bedzie z 15 z zestrojeniem Red_icon_cheesygrin Pewnie ze sie da poprawic ale czy warto ? Skoro seria jest cudowna Red_icon_smile
Rn19 + Full Alpinestars + Shoei El capitan Red_icon_smile
2012-05-18, 04:12 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->