Naprawa ;)
Autor Wiadomość
Pawson Offline
Młody
**

Białystok
R1 rn09

Liczba postów: 36
Dołączył: Dec 2010
Reputacja: 0
#1
Naprawa ;)
Mam pytanie Nie wiecie ile moze kosztowac skrzynia do R1 rn09 I nie wiecie co to moze byc jak na wolnych obrotach pracuje elegancko cicho i w ogole a jak podkrece do 7 tysiecy to slychac jakies szumy jak by lancuszek rozrzadu ale nie wiem czy to napewno jest to i jakie koszty sa naprawy :d
2010-12-12, 03:42 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
żaba Offline
To co Nas kręci
*****

Ostrów Wlkp.
RN19

Liczba postów: 3,126
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 11
#2
RE: Naprawa ;)
widzisz szumy to za bardzo ogólnie i najlepiej było by to usłyszeć (wiadomo) rozrząd to koszt w granicach 650 700 zł plus mechanik chyba że sam podołasz Red_icon_smile skrzynia znajomy ma silnik na części i podejrzewam że skrzynie by mógł sprzedać zapytam jak byś nie znalazł to daj znać
_________________________________________________________________
https://www.youtube.com/watch?v=bYzVCaZ7pOc
2010-12-12, 05:47 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Pawson Offline
Młody
**

Białystok
R1 rn09

Liczba postów: 36
Dołączył: Dec 2010
Reputacja: 0
#3
RE: Naprawa ;)
No spoko jak cos to bede sie odzywal A w jakim stanie ta skrzynia ?? nie zajechana?? ile km na niej zrobione ?? Bozastanawiam sie czy uzywana mi sie oplaca kupowac bo znajomy mi odradzil kupowania samej 2 bo wiadomo moze nie wspolpracowac z reszta biegow a jak sie kupi cala skrzynie to wszytkie nowe tryby to powinno dzialac elegancko i nie wiem czy moja jazde wytrzyma dlugo taka uzywana skrzynia :p A co do tych szumow to masz racje trzeba to uslyszec :p zajade do znajomego on mi powie co to takiego :p A zaczelo sie to wszystko od strzelania ze sprzegla na 2 Red_icon_wink Dzieki za info :d
2010-12-12, 06:06 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
żaba Offline
To co Nas kręci
*****

Ostrów Wlkp.
RN19

Liczba postów: 3,126
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 11
#4
RE: Naprawa ;)
ano jak już chyba wiadomo to w naszych modelach jest dość słabo ze skrzynią jak się zmienia biegi na kole więc tego nie radze,ja strzelam ze sprzęgła już drugi sezon i nie mam problemu zresztą mój silnik jest rozebrany w drobny mak bo się skończył przez sprzęgło i to pewnie od strzelania poszło to sprzęgło ale oglądałem skrzynie i jest gitara Red_icon_smile ale zawsze coś od tego koła się dzieje niedobrego nie ma Red_icon_sad a skrzynia nie mam pojęcia w jakim jest stanie bo ten silnik jest złożony więc lipa nie znam też jego przebiegu niestety Red_icon_sad
_________________________________________________________________
https://www.youtube.com/watch?v=bYzVCaZ7pOc
2010-12-12, 11:18 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Pawson Offline
Młody
**

Białystok
R1 rn09

Liczba postów: 36
Dołączył: Dec 2010
Reputacja: 0
#5
RE: Naprawa ;)
u mnie to jak zaczelem strzelac ze sprzegalt o zaczelo wlasnie cos szelescic w silniku bo wiadomo jak leci strzal to i silnik jest obciazony no i ta 2 mi poszla No tak jest taka legenda ze skrzynie siadaja Ale to we wszystkich motorach 2 jest najbardziej narazonym biegiem bo jak sie przelacza z 1 na 2 to musi przeskoczyc jak by 2 biegi i nie zawsze sie pozadnie zapnie znajomy w gsx-r torowce juz nie raz zmienial skrzynie poprostu zalezy od uzytkowania Red_icon_wink
2010-12-12, 11:25 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
żaba Offline
To co Nas kręci
*****

Ostrów Wlkp.
RN19

Liczba postów: 3,126
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 11
#6
RE: Naprawa ;)
pewnie tak człowiek się uczy całe życie motocyklista o jeden dzień dłużej hiih
_________________________________________________________________
https://www.youtube.com/watch?v=bYzVCaZ7pOc
2010-12-13, 12:12 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->