Proszę o opinie: wydech MTC
Autor Wiadomość
Młodociany Offline
Użytkownik
***

W-wa
RN09

Liczba postów: 143
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 0
#1
Proszę o opinie: wydech MTC
Co sądzicie o tych wydechach poza tym że nie mają homologacjiRed_icon_cheesygrin

http://www.mtcexhausts.co.uk/
http://www.ebay.co.uk/itm/Yamaha-R1-02-0...128wt_1084
2012-05-16, 09:37 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
XoXo
Unregistered




 
#2
RE: Proszę o opinie: wydech MTC
Dobra jakość wykonania, brzmienie podobne do Arrow, ogólnie ludzie sobie chwalą.
2012-05-16, 10:23 PM
Odpowiedz cytując ten post
Młodociany Offline
Użytkownik
***

W-wa
RN09

Liczba postów: 143
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 0
#3
RE: Proszę o opinie: wydech MTC
XoXo a kojarzysz jak brzmi RN09 na Mivv gp? Czy jest to może coś podobnego-głęboki gardłowy bas?Red_icon_twisted
2012-05-16, 10:33 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
XoXo
Unregistered




 
#4
RE: Proszę o opinie: wydech MTC
Niestety nie słyszałem na żywo mivv akurat w rn09 tylko w innych motocyklach...
2012-05-16, 11:32 PM
Odpowiedz cytując ten post
marider Offline
E=mc^2 ;]

Podlasie
Rn22 / EU

Liczba postów: 2,261
Dołączył: Dec 2011
#5
RE: Proszę o opinie: wydech MTC
Mlodociany - poszukaj gornego Devil'a, rzadko mozna je gdzies dorwac ale do tego modelu to wprost bajka jesli chodzi o dzwiek. Przerzucilem troche tlumikow w mojej 03 (lacznie z 3ma pelnymi ukladami Micron, Yoshi i AKrap) ale akurat Devila nie udalo mi sie nigdzie znalezc za to slyszalem go u kumpla.

Do Rn09 zostala mi tylko carbonowa koncowka Microna w idealnym stanie i jest dodatkowo nieco skrocoona ale nie mam do niej kolanka i trzeba by bylo je sobie dorobic lub dokupic (latwa rzecz a mi sie juz nie chce bawic dlatego sprzedaje sam tlumik).
2012-05-17, 12:34 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Thor Offline
Wariat
*****

Mazowieckie
RN20

Liczba postów: 2,528
Dołączył: Aug 2011
Reputacja: 2
#6
RE: Proszę o opinie: wydech MTC
(2012-05-16, 10:33 PM)Młodociany napisał(a): XoXo a kojarzysz jak brzmi RN09 na Mivv gp? Czy jest to może coś podobnego-głęboki gardłowy bas?Red_icon_twisted

Ja mam mivv gp, ale w rn01 i daje rade

_________________
_________________
www.amstaffazyl.pl

2012-05-17, 05:50 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
XoXo
Unregistered




 
#7
RE: Proszę o opinie: wydech MTC
A no tak zapomniałem... To prawda elegancko chodzi
2012-05-17, 06:41 PM
Odpowiedz cytując ten post
Młodociany Offline
Użytkownik
***

W-wa
RN09

Liczba postów: 143
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 0
#8
RE: Proszę o opinie: wydech MTC
Ja zachorowałem jednak na Mivv Gp. I cena nie jest tak odstraszająca w porównaniu do droższych konkurentów. Dlatego szukam jakieś alternatywy, ale dopiero jak sprzedam swój obecny.

A powiedźcie mi panowie, jak to jest z dopasowaniem wydechu do motocykla. Mianowicie chodzi mi dokładnie o to, że gdy szukamy wydechu do naszych motocykli i opisane jest, że dany wydech (końcówka) przeznaczony jest np do R6, to czy będzie pasował do R1 (po przeróbkach rur dolotowych itp.)? Czy nie będzie to miało wpływu na osiągi spowodowane specyficzną konstrukcją do danej pojemności?

Mam nadzieję, że zrozumiecie co mam na myśłiRed_icon_tongue że wyraziłem się w miarę jasnoRed_icon_smile
2012-05-17, 09:37 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
marider Offline
E=mc^2 ;]

Podlasie
Rn22 / EU

Liczba postów: 2,261
Dołączył: Dec 2011
#9
RE: Proszę o opinie: wydech MTC
W pelnych ukladach koncowki sa wymienne lub co jakis czas je . Przy samych slip on czy bolt on moga sie pogorszyc osiagi motocykla, wzrosnac spalanie itd. W sumie koncowki ludzie sobie skracaja, braciszkowi w F4i tez ucialem z 10cm dla lepszego wygladu i mocniejszego basu. Jak masz kolanko pod dany sprzet to koncowke zawsze jakas dobierzesz do kompletu ale moim zdaniem jak dedykowany, to dedykowany i sam unikam pospawanych patentow.
2012-05-18, 10:57 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->