Rn09 vs Rn12 czy konkurencja? bolączki Rn12
Autor Wiadomość
Reynald Offline
Młody
**




Liczba postów: 26
Dołączył: Jan 2022
Reputacja: 0
#12
RE: Rn09 vs Rn12 czy konkurencja? bolączki Rn12
Ja szanuję, że na tym forum ludzie mimo, że jeżdżą Yamahami biorą te wady na klatę i otwarcie o tym mówią, a nie sami siebie oszukują bo R1 przecież jest najlepsza..

(2023-06-06, 06:36 PM)A.S. napisał(a): kosza sprzęgłowego ( szczególnie po regeneracji Red_icon_wink kiedy rozlatywał się na strzępy)

Coś w tym jest, na jednej grupie motocyklowej lub konkretnie R1 kiedyś ktoś wrzucił zdjęcie ze szpitala, kosz sprzęgłowy się rozerwał, wyszedł przez dekiel i odłamki uszkodziły rajderowi nogę.

Ja poważnie chciałbym R1 bo wg mnie sa najładniejsze, ale w konfrontacji do konkurencji czy awaryjności tych sprzętów to chyba rozsądek wygrywa, aczkolwiek nie szukam niczego konkretnie tylko co się trafi bo sytuacja na rynku obecnie jest tragiczna.

Co do wychodzącej korby. Z tego co wyczytałem było to następstwo gumowanie ze zbyt małą ilością oleju, dobrze jest przerobić smok pompy oleju. Na Rn09 zrobiłem 15 tys, nie raz wracałem z czerwoną lampką oleju i nic jej nigdy nie było. Kręcona była ile się dało. Trochę mnie bawi jak ludzie piszą, żeby nie gazować na posotoju w rn12 bo korba wyjdzie. Nie po to kupujesz sport bika żeby uprawiać eko driving i dmuchać na motocykl, ta klasa motocykli służy do katowania i jazdy na granicach limitu.
2023-06-07, 04:54 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Wiadomości w tym wątku
RE: Rn09 vs Rn12 czy konkurencja? bolączki Rn12 - Reynald - 2023-06-07, 04:54 PM

Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->