Yamaha R1 RN19 08
Autor Wiadomość
Zioomus Offline
Młody
**




Liczba postów: 12
Dołączył: Jul 2021
Reputacja: 0
#1
Yamaha R1 RN19 08
Cześć, 
rozważam sprzedaż RN19 08 r., około 42 tyś. nalotu(ja zrobiłem 5 tyś. ). Kupiłem ponad rok temu, lekko doposazylem- sety ARP, wydechy G.P.R, szyba MRA, dźwignie womet. Dodatki kupowałem nowe. Wymieniłem u konkretnego mechanika rozrząd plus kontrola pieca. Pozostałe czynności robiłem sam jak olej(liqui moly 10w50, 3 razy wymieniłem- po zakupie,  przed i po sezonie), płyn hamulcowy,  chłodniczy.  Czyszczenie i płukanie chłodnicy, filtra K&N.
Kolor czarna, wersja EU (poprzedni właściciel sprowadził z Niemiec). Użytkowany z głową- szybka turystyka.

https://photos.app.goo.gl/GucAAfZ8iJpmKLiE8

Cena: 26500 zł ze wszystkimi akcesoriami.

Zainteresowanych zapraszam na priv.
2023-02-11, 12:57 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Koczis Offline
Moderator - Forumowa Legenda :)
*****

Warszawa
RN32 Twitty

Liczba postów: 10,665
Dołączył: May 2011
Reputacja: 58
#2
RE: Yamaha R1 RN19 08
Mateusz a skąd Ty jesteś?
Napisz jak możesz:
- ile jest kluczyków
- czy było wymienione magneto
- czy masz seryjne części
- stan opon
- stan napędu
- stan tarcz i kloców
- czy są jakieś uszkodzenia
- ile czasu przelatała po torach, bo pisałeś że coś latasz
- masz może jakiś filmik z pracy silnika
---
Jawa TS350 > XJ600s > FZS600 > RN12 2004 > RN09 2002 > FZ1s GT > RN09 2003 > CBR1000RR SC57a > RN12 2006 > RN22 lift > RN32 + RN01



Moje kiepskie filmy na YT: https://www.youtube.com/user/koczis27/videos





2023-02-11, 09:05 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Zioomus Offline
Młody
**




Liczba postów: 12
Dołączył: Jul 2021
Reputacja: 0
#3
RE: Yamaha R1 RN19 08
(2023-02-11, 09:05 PM)Koczis napisał(a): Mateusz a skąd Ty jesteś?
Napisz jak możesz:
- ile jest kluczyków
- czy było wymienione magneto
- czy masz seryjne części
- stan opon
- stan napędu
- stan tarcz i kloców
- czy są jakieś uszkodzenia
- ile czasu przelatała po torach, bo pisałeś że coś latasz
- masz może jakiś filmik z pracy silnika
-2+1 czerwony,
- za mojej kadencji nie było ruszane magneto,
- tak, mam seryjne części oprócz dźwigni sprzęgła i hamulca,  bo były chińczyki założone i pozbyłem się ich na rzecz wometów, te chińczyki posiadam, mogę oddać jako zapas, dla zainteresowanego mogę dosłać zdjęcia seryjnych części jak znajdę chwilę czasu,
- opony 40- 50% tak myślę, ale to diablo rosso III dot 18, zatem warto już zmienić, choć przy drogowej normalnej jeździe można śmigać,
- napęd nie wymaga natychmiastowej zmiany, sezon raczej zrobi, ale jest -1 z przodu i +2 z tyłu, nie każdemu to musi pasować, 
- tarcze przód mierzyłem 3 tyś. temu i miały wymiar około 4.6 [mm], klocki przód brembo czerwone metaliczne, ostatnio jak zaglądałem miały 50%, tył w normie, założony przez poprzedniego właściciela z przodu oplot, z tyłu ja założyłem w momencie zmiany dźwigni na ARP,
- nie ma uszkodzeń, jak na swój rocznik uważam, że jest ładnie, mogę dla zainteresowanego zrobić zdjęcia dokładne wskazanych elementów w dużej rozdzielczości i przesłać,
- jeździłem 1x Poznań w 2021 (speedday), 3x tor Ksielin pod Zieloną Górą(2021), w celach głównie ogarnięcia się na sprzęcie,  do ambitniejszego latania wolałbym zainwestować w torówkę, na co brak czasu- większość trackday na Poznaniu w środku tygodnia...
- mam filmik z października 40 sekund pracy silnika, jak zbliżał się okres zimowania, mogę udostępnić na priv, ze względu na obecną porę roku aktualnego filmu nie mam, teoretycznie do ogarnięcia jakby ktoś od tego uzależniał oględziny na miejscu. 

Podsumowując to tylko fragment z opisu sprzęta, dla zainteresowanego mogę udostępnić więcej info, danych...

Jestem z dolnośląskiego, Lubin
Pzdr.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2023-02-11, 11:07 PM przez Zioomus.)
2023-02-11, 11:06 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
lendi23 Offline
Młody
**




Liczba postów: 15
Dołączył: Jan 2023
Reputacja: 0
#4
RE: Yamaha R1 RN19 08
podeślesz jakieś fotki motocykla lendi23@wp.pl
2023-02-27, 08:12 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Zioomus Offline
Młody
**




Liczba postów: 12
Dołączył: Jul 2021
Reputacja: 0
#5
RE: Yamaha R1 RN19 08
(2023-02-27, 08:12 PM)lendi23 napisał(a): podeślesz jakieś fotki motocykla lendi23@wp.pl

https://photos.app.goo.gl/GucAAfZ8iJpmKLiE8

Jest w poście link do galerii- podsyłam ponownie.
2023-02-28, 04:00 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Zioomus Offline
Młody
**




Liczba postów: 12
Dołączył: Jul 2021
Reputacja: 0
#6
RE: Yamaha R1 RN19 08
Nikt nie szuka Rn19stki ? Cena do negocjacji- przesiadam się na coś bliższego turystyce...
2023-03-28, 04:15 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
żaba Offline
To co Nas kręci
*****

Ostrów Wlkp.
RN19

Liczba postów: 3,126
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 11
#7
RE: Yamaha R1 RN19 08
Kolego mam pytanie, czy ta dźwignia od wybieraka skrzyni biegów jest oryginalna? Jeśli jest, to jak to zrobiłeś, że cięgno nie idzie przez ramę tylko w dół i nie zabrakło miejsca? Red_icon_wink
Setów byś nie chciał sprzedać? Red_icon_cheesygrin
_________________________________________________________________
https://www.youtube.com/watch?v=bYzVCaZ7pOc
2023-03-29, 08:09 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Zioomus Offline
Młody
**




Liczba postów: 12
Dołączył: Jul 2021
Reputacja: 0
#8
RE: Yamaha R1 RN19 08
Montowałem zgodnie z instrukcją producenta setów- miejsce jest pod warunkiem ściągnięcia osłony zębatki zdawczej. Dźwignia jest akurat ARP - producenta setów,  oryginalny jest trzpień przy wybieraku. Dużo setów akcesoryjnych jest właśnie tak prowadzona w RN19.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2023-03-29, 12:28 PM przez Zioomus.)
2023-03-29, 12:24 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
żaba Offline
To co Nas kręci
*****

Ostrów Wlkp.
RN19

Liczba postów: 3,126
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 11
#9
RE: Yamaha R1 RN19 08
Ok, dzięki, już wszystko wiem Red_icon_wink Mam tak samo zrobione tylko dźwignia wybieraka inna Red_icon_wink
_________________________________________________________________
https://www.youtube.com/watch?v=bYzVCaZ7pOc
2023-03-30, 07:54 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Zioomus Offline
Młody
**




Liczba postów: 12
Dołączył: Jul 2021
Reputacja: 0
#10
RE: Yamaha R1 RN19 08
https://zapodaj.net/e6b698355ceff.jpg.html

Nowa cena 25 500 do negocjacji.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2023-04-01, 10:02 AM przez Zioomus.)
2023-04-01, 10:02 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
A.S. Offline
HULK
*****

śląsk
K8 + K63 2021

Liczba postów: 3,205
Dołączył: Nov 2015
Reputacja: 22
#11
RE: Yamaha R1 RN19 08
W PL jeśli nie sprzedajesz Gixxa albo Ducati 1199 "zblokowanego" na A2 to temat prawie nie do zrobienia ...
no chyba że chcesz się zamienić na rzeczy o których istnieniu nawet nie wiedziałeś albo wiedziałeś jeśli oglądasz na History HD taki program : " Starożytni Kosmici " ...

Ogłoś na Otomoto ( to raptem 30 zł ) i jeśli się zgłosi Czech, Słowak, Francuz, Niemiec, Portugalczyk czy Hiszpan to go nie zlewaj tylko umów się i zobaczysz że przyleci czy tam przyjedzie, kupi i jeszcze flaszkę ich lokalnego specjału dostaniesz Red_icon_wink ...
2023-04-04, 08:55 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Bulka Offline
Młody
**




Liczba postów: 40
Dołączył: Jul 2021
Reputacja: 0
#12
RE: Yamaha R1 RN19 08
(2023-04-04, 08:55 AM)A.S. napisał(a): W PL jeśli nie sprzedajesz Gixxa albo Ducati 1199 "zblokowanego" na A2 to temat prawie nie do zrobienia ...
no chyba że chcesz się zamienić na rzeczy o których istnieniu nawet nie wiedziałeś albo wiedziałeś jeśli oglądasz na History HD taki program : " Starożytni Kosmici " ...

Ogłoś na Otomoto ( to raptem 30 zł ) i jeśli się zgłosi Czech, Słowak, Francuz, Niemiec, Portugalczyk czy Hiszpan to go nie zlewaj tylko umów się i zobaczysz że przyleci czy tam przyjedzie, kupi i jeszcze flaszkę ich lokalnego specjału dostaniesz Red_icon_wink ...

Potwierdzam ! znajomy sprzedal ostatnio Ducati V4S  szwedowi ... gość pierw przelał pieniądze Euro na konto a po tygodniu był w Polsce po moto xD pierw płacił później oglądał każdy w szoku był ze gosc w ciemno przelał taką kwote.

Polaki wybrzydzaly bo moto bylo sciagane ze stanow po lekkiej przygodzie i naprawione zgodnie ze sztuką o czym kupujacy byl poinformowany. Odjechał zadowlony Red_icon_cheesygrin
2023-04-04, 01:47 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Zioomus Offline
Młody
**




Liczba postów: 12
Dołączył: Jul 2021
Reputacja: 0
#13
RE: Yamaha R1 RN19 08
Nie mam ogromnego parcia na sprzedaż, ale możliwe, że jak będę mieć trochę wolnego czasu to wrzucę na portal sprzedażowy...
Zawsze może ktoś z forum się zainteresuje, praktycznie nowe akcesoryjne dodatki itd. Z portalami martwi mnie właśnie fakt dzwoniących bez celu zakupu ludzi.. a co do sprzedaży za granicę- nie ma problemu, byle kwota i papiery się zgadzały.
2023-04-04, 03:30 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
szrama86 Offline
Użytkownik
***

Opole
R1 RN19

Liczba postów: 121
Dołączył: Feb 2021
Reputacja: 0
#14
RE: Yamaha R1 RN19 08
(2023-04-04, 03:30 PM)Zioomus napisał(a): Nie mam ogromnego parcia na sprzedaż, ale możliwe, że jak będę mieć trochę wolnego czasu to wrzucę na portal sprzedażowy...
Zawsze może ktoś z forum się zainteresuje, praktycznie nowe akcesoryjne dodatki itd. Z portalami martwi mnie właśnie fakt dzwoniących bez celu zakupu ludzi.. a co do sprzedaży za granicę- nie ma problemu, byle kwota i papiery się zgadzały.

Przerabiałem sprzedaż CBR kilka lat temu w Polsce. Pierwszy przyjechał nie miał nic do zarzucenia motongowi, ale nie dogadalismy się co do ceny i pojechał. Później miałem kolejnego kupca i ten już na wstępie mnie zdenerwował tak że chciałem mu powiedzieć że tam jest furtka, ale że jestem raczej miły to musiałem słuchać dyrdymałów. Mówił że moto szarpie okrutnie. To specjalnie się przy nich przejechałem i narobiłem im tylko wstydu bo byli we dwóch. Wiedziałem co mam i sobie nie dam wcisnąć dziadowskich odzywek. Później przyjechał konkretny kupiec i kupił od razy. Cena dogadana i każdy był szczęśliwy. Jak wystawisz na OLX to musisz liczyć się z upierdliwcami, oglądaczami i januszami biznesu. Do tego każdy by chciał nowe moto używane w jak najniższe cenie. Dużo użerania się jest tutaj w Polsce.
2023-04-04, 04:33 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
ROCES Offline
Użytkownik
***




Liczba postów: 214
Dołączył: May 2015
Reputacja: 1
#15
RE: Yamaha R1 RN19 08
Moim zdaniem to na forum jeszcze trudniej sprzedać rn19 bo każdy ogarnia o co chodzi. Sam kiedyś szukałem ale po wielu rozmowach odpuściłem całkowicie R1 i jak kiedyś wrócę to tylko rn32. Dosłownie każdy kto ogarnia poleca Gixa k7/k8. Trzeba wyłożyć więcej niż za rn19 ale jest to mniej awaryjny motocykl. Wiadomo, że jak dbasz tak masz ale niestety to czasami nie wystarczy bo znam kilka sytuacji, że mimo dbania i tak obróciło panewkę. Wiadomo, że w innym moto może wydarzyć sie to samo ale w rn19 jest dużo większe prawdopodobieństwo.To co trzeba włożyć na start w R1 (kosz, magneto itp) to innym moto kupisz cały pakiet startowy tj. opony, kompletny napęd, płyny z filtrami i jeszcze na paliwo zostanie. Rn19 najładniejsze moto z tamtych lat ale niestety za duże prawdopodobieństwo awarii motoru. Któryś kolega z forum dobrze kiedyś napisał jak chcesz jeździć,a nie naprawiać to kup gix'a ale będzie ciężko bo ludzie tego nie sprzedają. To to jest fakt bo na OLXie tylko 15 sztuk wisi i to te same od dłuższego czasu. Wystaw swoją R1 na facebookowej grupie i tam sprzedasz najszybciej bo co chwilę widzę posty, że ktoś szuka Rn19. PowodzonkaRed_icon_smile
2023-04-05, 07:06 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->