R1 RN 65 Tor jak przygotować
Autor Wiadomość
A.S. Offline
HULK
*****

śląsk
K8 + K63 2021

Liczba postów: 3,205
Dołączył: Nov 2015
Reputacja: 22
#21
RE: R1 RN 65 Tor jak przygotować
Bo to jest seryjna chłodnica .. przedtem była inna a chodziło o ŚRODEK chłodnicy nie lamele z wierzchu ...
Góra czyli uszczelka pod głowicą tak ?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2022-12-11, 08:34 PM przez A.S..)
2022-12-11, 08:07 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
kamil_r1 Offline
Młody
**




Liczba postów: 37
Dołączył: Feb 2022
Reputacja: 0
#22
RE: R1 RN 65 Tor jak przygotować
Wyjdę trochę na ignoranta ale Sławek powiedział ze robili górę silnika i jest lekko doprezony tyle wiem,
Z mechanika to ja raczej tak słabo, chodzi ci żeby przez korek do środka zerknąć tak ?
2022-12-11, 09:10 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
żaba Offline
To co Nas kręci
*****

Ostrów Wlkp.
RN19

Liczba postów: 3,126
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 11
#23
RE: R1 RN 65 Tor jak przygotować
Gratulacje, dobrej zabawy życzę Red_icon_smile Też mi się marzy pobawić w torowanie..., może kiedyś będzie na to siano Red_icon_wink
Arkowi pewnie chodzi o to byś otwarł korek chodnicy i zbiorniczka wyrównawczego i sprawdził czy zamiast płynu chłodniczego znajduję się tam tzw. kakao, czyli zmieszany płyn chłodnicy z olejem Red_icon_wink
_________________________________________________________________
https://www.youtube.com/watch?v=bYzVCaZ7pOc
2022-12-12, 04:50 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
kamil_r1 Offline
Młody
**




Liczba postów: 37
Dołączył: Feb 2022
Reputacja: 0
#24
RE: R1 RN 65 Tor jak przygotować
Dzisiaj zerknę Red_icon_wink
Moto będą przygotowywać chłopaki z Kielc od Arka, Będę im zrzucał moto, myślę że bez problemu ogarną
Moto na sezon,
Silnik był wymieniany na nowy w połowie zeszłego sezonu, ale czy jest to ta jednostka to się okaże
2022-12-14, 09:49 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
A.S. Offline
HULK
*****

śląsk
K8 + K63 2021

Liczba postów: 3,205
Dołączył: Nov 2015
Reputacja: 22
#25
RE: R1 RN 65 Tor jak przygotować
Red_icon_smile .. silnik zakładali oni ( Przemek i Paweł - ja deczko pomagałem ) w Poznaniu na ostatniej rundzie Arturowi ..
Jeśli to ten, to powiem ci że masz PETARDA PIEC - jeśli nie no to raczej będzie do roboty uszczelka ale nie wiem i nie wyrokuję bo nie ma opcji dowiedzieć się co i jak więc Red_icon_wink ..
ReVtec ogarnie ci bajka na tip-top .. Artur wywalczył co wywalczył + zrobił życiówkę i to ZAJEBISTĄ na tym ( chyba ) moto .. zresztą ten ostatni wyjazd z chłopakami ( raczej odpuszczam WRT ) będę wspominał do końca życia bo takiej atmosfery i takiej mega pracy i takich mega zakończeń jak rekord Toru Poznań to życzę każdemu Red_icon_smile ... Kiedy ekipa jest zgrana i składa się z entuzjastów to SKY IS THE LIMIT Red_icon_smile !!! No tylko nie zawsze się tak wszystko składa Red_icon_tongue ... ale to inny temat ..
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2022-12-14, 06:45 PM przez A.S..)
2022-12-14, 06:44 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->