Szukam zadbanego moto R1 RN19 / GSXR 1000 / ZX10R
Autor Wiadomość
szrama86 Offline
Użytkownik
***

Opole
R1 RN19

Liczba postów: 123
Dołączył: Feb 2021
Reputacja: 0
#27
RE: Szukam zadbanego moto R1 RN19 / GSXR 1000 / ZX10R
(2023-01-07, 06:06 PM)ROCES napisał(a): Właśnie tak widziałem, na zdjęciach, że te lagi coś nie ten kolor ale z drugiej strony znalazłem też kilka zdjęć z takimi lagami. Generalnie te tabele ze zdjęciami malowań w damym roczniku to są pewne, że tylko takie konfigurację wychodziły?
Z tym kołem magnesowym to już sam nie wiem co jest lepsze, bo pewniej jest kupić i wymienić samemu bo jak ktoś już wymienił to nie wiadomo czy wymienił bo dba czy wymienił bo reszta magnesów lata po silniku. Jest ryzyko z tymi Rn19 ale ten model jak tak piękny jak na ten rok produkcji, że ciężko jest mu się oprzeć. Generalnie to nie rozumiem dlaczego w motocyklach z np. z 2014r nie montowano soczewek w lampach, może to jest bzdura ale ja patrzę na takie drobiazgi akurat.

Według mnie te tabele to pewniaczki. Tak że tutaj było coś nie teges. A co do koła magnesowego to masz rację. Mi się akurat trafiła sztuka gdzie koleś od 2010 ją miał. Mało najechane i co więcej koło magnesowe też nie ruszane. Po oględzinach koło było w bardzo dobrym stanie, ale wiesz że to cykająca bomba. Dlatego ja wymieniłem od razu. Sporo latam na moto dlatego nie chcę mieć żadnych niespodzianek. A co wyglądu to masz rację. Praktycznie nie ma dnia jak gdzieś bym nie stał to zawsze ktoś podejdzie i zagai o moto lub podziwia.
2023-01-07, 06:31 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Wiadomości w tym wątku
RE: Szukam zadbanego moto R1 RN19 / GSXR 1000 / ZX10R - szrama86 - 2023-01-07, 06:31 PM

Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->