Decat do R1 RN22
Autor Wiadomość
MissieeQ Offline
Użytkownik
***

Warmińsko-Mazurskie
RN22 2013

Liczba postów: 163
Dołączył: Apr 2021
Reputacja: 0
#1
Decat do R1 RN22
Siemano.  Red_icon_smile
Szukam DECAT do R1 RN22 2013. Póki co oglądałem dominatora i ten z aliexpress.
Mam wydechy Yoshi(ze zdjęć) i nie chodzi o kasę czy wydam 400zł czy 800zł.
Co polecicie żeby wszystko ładnie się spasowało i pięknie gadało? Red_icon_cheesygrin

Chętnie posłucham wasze zdanie jeszcze odnośnie decata, co za, a co przeciw.

I wstępnie myślałem, żeby na jakieś zloty itp. go instalować, a na co dzień jeździć tak jak jeżdżę, na samych końcowych. Red_icon_smile


   

   
2022-09-03, 07:03 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
żaba Offline
To co Nas kręci
*****

Ostrów Wlkp.
RN19

Liczba postów: 3,126
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 11
#2
RE: Decat do R1 RN22
Jak chcesz mieć porządny to Akrapa na pewno będzie pasował, ja kupiłem do RN19 Dominatora i jest dosłownie skopiowany z Akrapa, jakość wykonania bardzo dobra jestem zadowolony. Jednak ktoś na forum pisał, że do RN22 Dominator słabo pasuje, nie wiem nie widziałem, może kiedyś robili szajs... z tego co wiem to teraz mocno się poprawiliRed_icon_wink
Jednak najważniejsze jest to, że po usunięciu kata powinieneś stroić motocykl. Dźwięk się aż tak mocno nie zmieni więc nie ma potrzeby zakładać na drogę kata Red_icon_wink
_________________________________________________________________
https://www.youtube.com/watch?v=bYzVCaZ7pOc
2022-09-04, 10:55 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
nerVousBEAST Offline
Użytkownik
***

Śląsk, Orzesze
R1 RN23

Liczba postów: 306
Dołączył: Jun 2018
Reputacja: 3
#3
RE: Decat do R1 RN22
To dodam też coś od siebie....
Z racji tego, że ktoś gdzieś chwalił tego dekata z ali to postanowiłem kupić. Jakość dobra, pasowanie hmm niby pasuje, ale jest krótszy od orginalnego kata rn22 i musialem cofnac wydechy... pasuje na styk. Dzwiek... po zmianie kata wybebeszonego na dekat z ali moto strzela mniej przy schodzeniu z obrotow, wiec to na minus. Dolna oslona (ta blaszka) nie pasuje pod dekat i latam bez niej. No i czas na mega PLUS! Ustapily brzeczki, ktore mialem w pustym kacie... cos jakby rezonans Red_icon_smile
2022-09-04, 01:10 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
MissieeQ Offline
Użytkownik
***

Warmińsko-Mazurskie
RN22 2013

Liczba postów: 163
Dołączył: Apr 2021
Reputacja: 0
#4
RE: Decat do R1 RN22
Gdzie mogę kupić decat akrapa lub yoshi?
I na decat'cie nie gada dużo głośniej? Jak latam z ziomkami to moja RN22 to pierdzik przy ich R1, a mają głównie wywalone katy. Red_icon_cheesygrin
2022-09-05, 01:29 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
nerVousBEAST Offline
Użytkownik
***

Śląsk, Orzesze
R1 RN23

Liczba postów: 306
Dołączył: Jun 2018
Reputacja: 3
#5
RE: Decat do R1 RN22
Zalezy od komintow tez :}
2022-09-05, 01:38 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
MissieeQ Offline
Użytkownik
***

Warmińsko-Mazurskie
RN22 2013

Liczba postów: 163
Dołączył: Apr 2021
Reputacja: 0
#6
RE: Decat do R1 RN22
Mominy jak widzisz mam Yoshi także drą już japę ładnie i fajnie. Ziomek też lata z Yoshi, inne niż moje i słyszałem te jego jak gadają z decatem, były cichsze i nie tak fajne jak moje. A temu mojemu kumplowi na decat'cie tak drą że nawet mnie nie słychać jak gazujemy razem. Red_icon_cheesygrin
2022-09-05, 03:20 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
żaba Offline
To co Nas kręci
*****

Ostrów Wlkp.
RN19

Liczba postów: 3,126
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 11
#7
RE: Decat do R1 RN22
MissieeQ miałem okazję chwilkę pojeździć Twoją R1 jak była jeszcze u mojego kumpla, moim zdaniem to nie są mocno ryczące wydechy, są akurat Red_icon_wink Simona są głośne ale on ma cały układ, Szymka Bodisy Fajnie mruczały Red_icon_wink
_________________________________________________________________
https://www.youtube.com/watch?v=bYzVCaZ7pOc
2022-09-07, 07:51 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
simon68 Offline
Wariat
*****

Oświęcim
RN22,SX450,dzik

Liczba postów: 2,646
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 9
#8
RE: Decat do R1 RN22
(2022-09-07, 07:51 PM)żaba napisał(a): MissieeQ miałem okazję chwilkę pojeździć Twoją R1 jak była jeszcze u mojego kumpla, moim zdaniem to nie są mocno ryczące wydechy, są akurat Red_icon_wink Simona są głośne ale on ma cały układ, Szymka Bodisy Fajnie mruczały Red_icon_wink

a tam co mówisz że głośne... ja już ich pomału nie słyszę  Red_icon_cheesygrin  ....

szybkie drogi są dla szybkich motocykli, szybkie zakręty dla szybkich motocyklistów....
na chuj koni kupa jak kierowca dupa.........
GAZU PIZDO..........

2022-09-08, 06:18 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
MissieeQ Offline
Użytkownik
***

Warmińsko-Mazurskie
RN22 2013

Liczba postów: 163
Dołączył: Apr 2021
Reputacja: 0
#9
RE: Decat do R1 RN22
(2022-09-07, 07:51 PM)żaba napisał(a): MissieeQ miałem okazję chwilkę pojeździć Twoją R1 jak była jeszcze u mojego kumpla, moim zdaniem to nie są mocno ryczące wydechy, są akurat Red_icon_wink Simona są głośne ale on ma cały układ, Szymka Bodisy Fajnie mruczały Red_icon_wink

Pisząc to miałem na myśli, że fajnie drą i gadają jak na same końcówki, bo w innych postach podkreśliłem, że jak latam z kumplami na decatach itp.(nie wiem co tam mają pomoncone) to nawet nie słychać mojego pierdzika. Red_icon_LOL Red_icon_LOL 
Gdzie jak kupowałem to też miałem takie zdanie, że pięknie brzmią i w sam raz. Red_icon_cheesygrin
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2022-09-08, 01:08 PM przez MissieeQ.)
2022-09-08, 01:07 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->