Przełącznik , Menu Yamaha r1 rn32
Autor Wiadomość
Bulka Offline
Młody
**




Liczba postów: 40
Dołączył: Jul 2021
Reputacja: 0
#1
Przełącznik , Menu Yamaha r1 rn32
Heya
Mam taki problem z prawym przełącznikiem " scrool "jak kręcenie góra - dół mi działają gdzie zmieniają mi wartości na wyświetlaczu tj temperatury, przebieg itp tak gdy go przytrzymam powinno wejść w menu ale niestety nic się nie dzieje cisZa. Ktoś wie gdzie mogę szukać problemu?

Pozdro


Załączone pliki Obrazki
   
2022-08-01, 03:58 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
A.S. Offline
HULK
*****

śląsk
K8 + K63 2021

Liczba postów: 3,205
Dołączył: Nov 2015
Reputacja: 22
#2
RE: Przełącznik , Menu Yamaha r1 rn32
Czasem ECU blokuje dostęp do MENU kiedy jest jakiś błąd który widzi komputer ... Kasowałeś błędy ? Na górze wyświetla ci normalnie QS,DS, TC itd ?? Bo to znika z byle błędu ...
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2022-08-01, 06:16 PM przez A.S..)
2022-08-01, 06:16 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Bulka Offline
Młody
**




Liczba postów: 40
Dołączył: Jul 2021
Reputacja: 0
#3
RE: Przełącznik , Menu Yamaha r1 rn32
(2022-08-01, 06:16 PM)A.S. napisał(a): Czasem ECU blokuje dostęp do MENU kiedy jest jakiś błąd który widzi komputer ... Kasowałeś błędy ? Na górze wyświetla ci normalnie QS,DS, TC itd ?? Bo to znika z byle błędu ...

O widzisz AS błędy to mam napewno bo check się świeci.i u góry właśnie nie wyświetla się QS itp Myślałem że za pomocą tego obd co mam uda mi się sczytać błędy itp ale nie mogę się połączyć. I jadę w czwartek do gościa co ma ma mi kompa podpiąć. Także mam nadzieję że to od tego tak jak mówisz 

Dzięki bardzo ! Za odpowiedź
Jeszcze muszę się z innymi rzeczami uporać mam nadzieję że komp coś pokaże ?
2022-08-01, 07:10 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
A.S. Offline
HULK
*****

śląsk
K8 + K63 2021

Liczba postów: 3,205
Dołączył: Nov 2015
Reputacja: 22
#4
RE: Przełącznik , Menu Yamaha r1 rn32
No to na bank dlatego ...
A jaki masz KOMP ?? Przyjacielu ten motocykl połączy się ZE WSZYSTKIM Red_icon_smile ... Wrzucałem tu gdzieś taki czerwony komp za 80 zeta ..a możesz kupić kabel ( 40 zł ) + jakikolwiek interfejs po WIFI albo BLUETH... na ELM327 i Panie Red_icon_wink .. idzie jak złoto .. Do tego Torque albo cokolwiek innego do auta czy motocykla i odczytuje, kasuje .. wyświetla parametry na żywo ( ponad 70 live data ) ... to jest najprostszy i najtańszy protokół CAN jaki można w Chinach kupić Red_icon_wink i taki właśnie trafił do R1 Red_icon_wink ..
Chyba pytałem ale nie zapamiętałem kurcze ... ale jak masz blisko do Czewy to wal w sobotę pokażę ci co i jak bo mając ten motocykl MUSISZ mieć skaner OBD bo cię potarga z nerwów .. ALBO reflash Red_icon_wink .. no ale ja mogę zrobić tylko do 2018 roku :/ ....
2022-08-02, 03:50 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Bulka Offline
Młody
**




Liczba postów: 40
Dołączył: Jul 2021
Reputacja: 0
#5
RE: Przełącznik , Menu Yamaha r1 rn32
Czewy czyli Częstochowa ? Red_icon_tongue jakieś 220km nie daleko mi blisko hehe ale zawsze można przyjechać ^^ moze nic mi się po drodze nie rozsypie

Mam jakiś taki jak że zdjęcia , kupiłem kiedyś do auta i z moim fordem be problemu się mogę połączyć z Moto nie no i mam ten kabelek za 40 Zeta co kiedyś wrzucałes


Załączone pliki Obrazki
   
2022-08-02, 05:37 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
A.S. Offline
HULK
*****

śląsk
K8 + K63 2021

Liczba postów: 3,205
Dołączył: Nov 2015
Reputacja: 22
#6
RE: Przełącznik , Menu Yamaha r1 rn32
Bardzo dziwne :/ .. ja mam ich kilka i ten ze zdjęcia też ( dokładnie ten sam ) i śmiga .. mam go też w wersji WIFI i przez dwa punkty dostępowe z LTE + VPN na serwerze w robocie, czytam dane z moto jak lata po torze Red_icon_wink ..
2022-08-03, 01:36 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->