Czym grzejecie dom?
Autor Wiadomość
starm Offline
Banned




Liczba postów: 9
Dołączył: Feb 2022
#1
Czym grzejecie dom?
Ktoś mieszka możę w domu?

Czym aktualnie grzejecie? W jakie ogrzewanie warto jest iść w obecnych czasach? 
2022-07-27, 01:22 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
A.S. Offline
HULK
*****

śląsk
K8 + K63 2021

Liczba postów: 3,205
Dołączył: Nov 2015
Reputacja: 22
#2
RE: Czym grzejecie dom?
W moich terenach zażarci zwolennicy Karypla Mściwego zbierają chrust i odkopują bieda-szyby ( łuskając po wiadrze węgla nocami ) ...
Reszta uzbroiła się w maczety, wiatrówki, proce na żelazne kulki, ci zwani przez władzę oszustami i mafią kupili neutralizatory dronów i ...... i palą palnikami na przepracowany olej ... póki co najtańsze bo w zasadzie można zdobyć taki olej za darmo jeśli ktoś ma kontakty ..
Ja mieszkam w bloku więc tylko czekam na kolejną podwyżkę ( chyba 7 czy 8-ma ) ...
Dalej wolę tematu nie ciągnąć bo zapewne jest tutaj wielu Prawych i Sprawiedliwych karmiących swe sprawne inaczej umysły Telewizją Państwową i zacznie się udowadnianie jakiż to wspaniały i idylliczny mamy w okół nas stan finansów i dobrobyt ogólnonarodowy .... Red_icon_sad ...
2022-07-27, 01:34 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Zygi Offline
Użytkownik
***




Liczba postów: 461
Dołączył: Dec 2017
Reputacja: 0
#3
RE: Czym grzejecie dom?
Szczerze to żałuję, że nie wyjeba..z tego kraju..jak miałem okazję zostać w Anglii.
Mieszkam w bloku i czekam na podwyżki (ogrzewanie miejskie).
W nowym mieszkaniu będzie na gaz.
W tamtym roku jak wykańczałem gościowi dom to miał zamontowaną pompę ciepła.
2022-07-27, 05:54 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Bulka Offline
Młody
**




Liczba postów: 40
Dołączył: Jul 2021
Reputacja: 0
#4
RE: Czym grzejecie dom?
Dom jednorodzinny budownictow komunistyczne ( bliźniak nie ocieplony ) do ostatniej zimy średnio 3-4 tony węgla szło

2 tygodnie temu założony piec gazowe etc ... koszt ponad 15 tys
Łapie sie czego moge 1 tona węgla = 1 moja wypłata
Obstawiam ze gaz za miesiac wydjdzie podobnie ... nic tylko sie pochlastać
********
2022-07-27, 11:11 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
tarial Offline
Banned




Liczba postów: 8
Dołączył: Jul 2021
#5
RE: Czym grzejecie dom?
My mamy na dom w sumie 80m2 parter i pietro ogrzewanie podłogowe wodne + pompa ciepła 4.5kw która odpowiada za co i cwu. Kiedyś ktoś skomentował że mieszkamy w kiosku chyba że mammy pompę 4.5kw. Otóż ten kiosk jest ogrzany porządnie. Pompa daje rade ogrzać ten kiosk  dodam że kiosk nie ma jeszcze elewacji a bloczki h+h są ciepłe jak widać bo temp. W domu 21stopni jest.

https://www.leroymerlin.pl/ogrzewanie/og...a1004.html

Ogólnie grzejniki elektryczne, pompę ciepła i cała instalację kupowalismy w Leroy Merlin (głównie z powodu dostępności, obecnie bardzo wiele osob montuje sobie pompy i często trudno jest dostać w magazynach).
2022-07-28, 06:27 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
pajak72 Offline
Konkretny
****

Kamień Pom Zach-Pom.
R1M

Liczba postów: 881
Dołączył: Apr 2012
Reputacja: 2
#6
RE: Czym grzejecie dom?
Siemka ja mam pompę ciepła 8 kw nibe monoblok w domu zima 22c dom 120m2 dół podłogówka góra grzejniki. Zużycie na podliczniku od września 2021 do czerwca 2022 3480kw dom poroterm +15 styropian.
Yamaha R1M+Nolan+Dainese Yamaha JL+Alpinestars GPPRO+FLM3.0
https://www.youtube.com/watch?v=Cm5Hw96uxIA
https://www.youtube.com/watch?v=Yk4WK0fK6tA&ab
2022-07-28, 08:08 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
MarioCFC Offline
Chicken Trips
*****

Mikołajki
RN19

Liczba postów: 1,511
Dołączył: Aug 2013
Reputacja: 3
#7
RE: Czym grzejecie dom?
Ale wiecie że to jakiś spamer pisze te posty? Starm i Tarial to pewnie ta sama osoba.
2022-07-28, 10:14 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->