Ori. Czy podróbka ??? GB racing
Autor Wiadomość
kamil_r1 Offline
Młody
**




Liczba postów: 37
Dołączył: Feb 2022
Reputacja: 0
#1
Ori. Czy podróbka ??? GB racing
Cześć

Jestem na kupnie osłon dekli, teraz pytanie to jest ori. czy podróbka ?
Dobra cena jak na ori, gość podobno przywiózł z Niemiec 

https://www.olx.pl/d/oferta/r1-rn32-rn65...5a8246f412
2022-04-14, 09:03 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
MissieeQ Offline
Użytkownik
***

Warmińsko-Mazurskie
RN22 2013

Liczba postów: 163
Dołączył: Apr 2021
Reputacja: 0
#2
RE: Ori. Czy podróbka ??? GB racing
Bym się nie zdziwił gdyby były z ali, tam możesz kupić za 350zł i nie różnią się niczym od oryginału.
Zamawiałem sam do siebie i możesz zobaczyć jak u mnie wyglądają, a pasowały przy zakładaniu jak ulał. Red_icon_wink

A.S. zamawiał 2-3 razy ori, raz zamówił z ali i również powiedział, że niczym się nie różnią.
Bułka to samo z ali zamawiał i mega zadowolony.

Szkoda przepłacać, bierz z ali, tylko nie jakieś za 20zł tylko poszukaj takich za taką kwotę jak piszę i sprawdź zdjęcia i komentarze ludzi. Red_icon_smile
2022-04-14, 11:04 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
kamil_r1 Offline
Młody
**




Liczba postów: 37
Dołączył: Feb 2022
Reputacja: 0
#3
RE: Ori. Czy podróbka ??? GB racing
[attachment=11162 napisał(a):MissieeQ pid='172660' dateline='1649930699']Bym się nie zdziwił gdyby były z ali, tam możesz kupić za 350zł i nie różnią się niczym od oryginału.
Zamawiałem sam do siebie i możesz zobaczyć jak u mnie wyglądają, a pasowały przy zakładaniu jak ulał. Red_icon_wink

A.S. zamawiał 2-3 razy ori, raz zamówił z ali i również powiedział, że niczym się nie różnią.
Bułka to samo z ali zamawiał i mega zadowolony.

Szkoda przepłacać, bierz z ali, tylko nie jakieś za 20zł tylko poszukaj takich za taką kwotę jak piszę i sprawdź zdjęcia i komentarze ludzi. Red_icon_smile

Dzięki 
Tylko nie wiadomo jak się zachowają podczas upadku ;/
Raczej celuje w ori. czas oczekiwania na przesyłkę z chin długi 
a chce doposażyć moto przed sezonem, 

coś tam się na pewno różnią może rodzajem opakowania ktoś kojarzy jak wyglądają ori opakowanie


Załączone pliki Obrazki
   
2022-04-14, 01:01 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
MissieeQ Offline
Użytkownik
***

Warmińsko-Mazurskie
RN22 2013

Liczba postów: 163
Dołączył: Apr 2021
Reputacja: 0
#4
RE: Ori. Czy podróbka ??? GB racing
W temacie tutaj A.S. pisał, że mając oba zestawy w ręce nie odróżnisz ich. Ani opakowania, ani zawartości, identyko.
http://r1-forum.pl/showthread.php?tid=12072&page=2
Arek napisał, że one nie są P&P, a w mojej RN22 siadły idealnie jakby na miarę były robione bez żadnych kombinacji. Red_icon_smile

W tym temacie są zdjęcia jak siadły u mnie ale nie wiem jak będzie z deklami do innego modelu niż RN22. Red_icon_smile
http://r1-forum.pl/showthread.php?tid=12001&page=2

Co do zdjęcia które wstawiłeś to te które dostałem z ali miały identyczną zawartość, identycznie były zapakowane jak i instrukcja taka sama którą dostałem. Oczywiście dodatkowo przyszły w zwykłym niedużym prostokątnym kartonie do którego wszystkie osłony weszły praktycznie na styk. Red_icon_cheesygrin

A co do upadku to myślę, że A.S. powinien wiedzieć jak się zachowują te i te. No i zgaduję, że pewnie zachowują się tak samo.  Red_icon_wink
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2022-04-14, 01:21 PM przez MissieeQ.)
2022-04-14, 01:14 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Bulka Offline
Młody
**




Liczba postów: 40
Dołączył: Jul 2021
Reputacja: 0
#5
RE: Ori. Czy podróbka ??? GB racing
Kupiłem 2 tygodnie temu z allie do R1 RN49 i udało mi sie kupic za niecałe 300 zł ( urodziny alliexpress ) identyk jak oryginały Red_icon_smile kolejny komplet który kupiłem do motocykla. kupowałem i do Hond i takze jak orygionały przy glebach dobrze sie spisywały bo Hondy jeździły po torze czy tez w zawodach ulicznych
2022-04-14, 05:35 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
A.S. Offline
HULK
*****

śląsk
K8 + K63 2021

Liczba postów: 3,205
Dołączył: Nov 2015
Reputacja: 22
#6
RE: Ori. Czy podróbka ??? GB racing
Ori opakowanie ma papierowe LOGO przyczepione zszywkami do woreczka od góry ..
Przy glebach jeden czort ...
Co do spasowania to fajnie że się poprawiło .. Ja montując oryginały kilka lat temu miałem problem z otworami, tulejki nie siadały idealnie równolegle do dekli itp.... ale dało się ogarnąć - nie był to dramat - tyle tylko że jak na rzecz będącą kawałkiem plastiku za tak astronomiczną kasę to spodziewałem się Maybacha Red_icon_wink ...
2022-04-20, 09:02 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
simon68 Offline
Wariat
*****

Oświęcim
RN22,SX450,dzik

Liczba postów: 2,646
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 9
#7
RE: Ori. Czy podróbka ??? GB racing
tylko chińskie podruby nie ma sensu przepłacać za logo....

sprawdzone nie raz w boju  Red_icon_tongue2

szybkie drogi są dla szybkich motocykli, szybkie zakręty dla szybkich motocyklistów....
na chuj koni kupa jak kierowca dupa.........
GAZU PIZDO..........

2022-04-21, 06:38 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->