Grande Prémio Algarve czyli czas na WIELKĄ BALANGĘ w Portimao...o-)o
Autor Wiadomość
MReusz Offline
o-)o
***

Warszawa
RN12

Liczba postów: 360
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 4
#1
Grande Prémio Algarve czyli czas na WIELKĄ BALANGĘ w Portimao...o-)o
Cześć wszystkim...o-)o

Na początku chciałem powiedzieć, że nie jestem przekonany, że wszyscy się cieszą, że Yamaha M1 w sezonie 2021 była motocyklem, który pomógł jakby nie było w zdobyciu tytułu Mistrza Świata MotoGP na dwie rundy przed zakończeniem sezonu. Jeśli chodzi o mnie to ja się akurat cieszę do odciny...o-)o 

Stary Mistrz i Legenda Yamahy, zastąpiona nowym, młodym Mistrzem. Chciałoby się powiedzieć ironicznie sytuacja do odciny. A jak już mowa o odcinie to ostatnim razem jak byliśmy w Portimao, a było to na początku sezonu, Yamaha miała jak to wtedy określiłem idylliczny ład, dzisiaj można dodać do odciny. Zastanawiając się jednocześnie ile on potrwa? I czy wyniki obronią się same. Dzisiaj już wiem, że jakby nie nazywany ład może wróci, a wyniki obronił Fabio Quartararo z wartym wspomnienia i zanotowania Diego Gubellinim, szefem mechaników El Diablo. Do tego osoby, które były blisko tego sukcesu. I pisząc blisko, mam na myśli jak było naprawdę, a nie jak teraz myśli Lin, że było. Wracając do wyników to z wiadomych względów wspomnę w tym momencie tylko o wynikach Fabio, który w Portugali zgarnął wszystko. Świetne tempo w treningach, pierwszy w kwalifikacjach Fabio. W wyścigu, na początku poturbowany w przepychankach typowych dla dzikich startów do pierwszego zakrętu. Po paru okrążeniach, łapie oddech, zrywa z kasku nic innego jak zrywkę. W ułamku sekundy na kierownicy Yamahy wciska wyglądający jak mała głowa lucyfera przycisk, który po wciśnięciu bierze całą odpowiedzialność za mapę o błyszczącej na wyświetlaczu czerwonej nazwie Teraz Do Odciny Młody. Młody z całym zaufaniem i doświadczeniem z 2019 i 2020. Wyprzedził wracającego po kontuzji Marqueza, którego powrót w tamten weekend, oceniony został jako udany. Poradził sobie z szalejącym Rinsem i na koniec doprowadził Yamahę do trzeciego zwycięstwa z rzędu na otwarcie sezonu. MM93 przypomniał wtedy o sobie, Pecco był drugi, a Mir trzeci...o-)o 

Dzisiaj w Portimao po osiągnięciu celu, Fabio i Yamaha powinni się w końcu zacząć bawić. Bo gdzie indziej jak nie tutaj. Lunapark Portimao z Rollercoasterami między zakrętami 8 i 9 czy jak to się przepięknie mówi w dół do dwunastki mają potencjał, żeby nam i innym niezadowolonym, radość oka do odciny zapewnić. Szczególnie, że nie wiem jak wy, ale ja w perspektywie sezonu 2022 zaczynam zauważać niepokojące wydarzenia zachodzące w Repsol Honda, która w Misano pokazała ''gest Kozakiewicza'' dosłownie patrz MM93 na mecie i w przenośni 1 i 2 miejsce jak za czasów Daniego Pedrosy, tylko tym razem drugi był Pol, który z kolei jak wiecie jest jak niewyrzucony granat bez zawleczki. Jednak w Misano Repsol wszedł w niepokojący dla konkurencji ład. Ile potrwa? Nie wiadomo, ale wyniki zawsze obronią się same...o-)o 
  
Tymczasem rozkład jazdy na Algarve GP w TV tylko niedziela i tylko Moto2 i MotoGP na żywo, a Moto3 uwaga po Grand Prix Włoch w łyżwiarstwie figurowym. W polstagołgoł od piątku do niedzieli do odciny zalogowania. Link do resztek wolności na polsatsport.pl później jak się uda...o-)o

https://www.teleman.pl/program-tv/stacje...2021-11-07
https://polsatgo.pl/live/0511-godz-0900-...gowa/29624
https://polsatgo.pl/live/0611-godz-0900-...acje/29625
https://polsatgo.pl/live/0711-godz-0900-...scig/29626

Jak tak, o tej odcinie to pozdrawiam Was do odciny uderzając jak klasyk w puchara za balangę w Portugali...o-)o
2021-11-05, 05:02 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
MReusz Offline
o-)o
***

Warszawa
RN12

Liczba postów: 360
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 4
#2
RE: Grande Prémio Algarve czyli czas na WIELKĄ BALANGĘ w Portimao...o-)o
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2021-11-05, 10:10 AM przez MReusz.)
2021-11-05, 10:10 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
żaba Offline
To co Nas kręci
*****

Ostrów Wlkp.
RN19

Liczba postów: 3,126
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 11
#3
RE: Grande Prémio Algarve czyli czas na WIELKĄ BALANGĘ w Portimao...o-)o
Również wierzyłem w Fabio i się nie zawiodłem, chłopak dorósł i pokazał, że tytuł nie jest przypadkiem Red_icon_cheesygrin
Yamaha ma jeszcze szansę na potrójną koronę, ależ by to była historia Red_icon_cheesygrin

MM ze wstrząśnieniem mózgu i kto wie czy nie jest połamany, nie długo się przekonamy ...
Fabio pokazuje w FP, że jest moc..., trzymam kciuki Red_icon_smile
_________________________________________________________________
https://www.youtube.com/watch?v=bYzVCaZ7pOc
2021-11-06, 02:16 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
A.S. Offline
HULK
*****

śląsk
K8 + K63 2021

Liczba postów: 3,205
Dołączył: Nov 2015
Reputacja: 22
#4
RE: Grande Prémio Algarve czyli czas na WIELKĄ BALANGĘ w Portimao...o-)o
MM ma uszkodzenie jakiegoś czwartego nerwu .. efekt taki że widzi podwójnie .. Chyba ma to związek z tą starą glebą kiedy nie widział wcale na jedno oko ... tak że sezon ma pozamiatany już ..
2021-11-09, 07:34 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Kafel Offline
Lubię fajne cycki
*****

Sokołów Podlaski


Liczba postów: 4,271
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 3
#5
RE: Grande Prémio Algarve czyli czas na WIELKĄ BALANGĘ w Portimao...o-)o
tak. odezwało mu się po glebie na treningu motocrossowym

2021-11-10, 11:34 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->