Autor Wiadomość
plemniczek Offline
Świeżak
*

Radom


Liczba postów: 7
Dołączył: Jun 2021
Reputacja: 0
#1
Wink  Siemanko!
Siemanko!

Po 8 latach przerwy od ujeżdzania stunta, przyszedł czas na plastika. O R1 marzyłem w sumie od zawsze. Nie ważne, o której bo każda zawsze przykuwała mój wzrok (aczkolwiek bordowe rn12 chyba najbardziej robi mi w bani największy burdel).

Ostatnio nadszedł czas na powrót na dwa koła. Zastanawiałem się czy chce litra bo na stuncie lubiłem w sumie wachlować biegami, ale że pod nosem pojawiło się czerwono białe rn19 to uznałem, że szkoda nie pojechać - tak oto stałem się jej posiadaczem. 

Obecnie ciąży nad nią klątwa wściekłej żony - w przeciągu 2 tygodni od zakupu pojawiło się kilka problemów. Jako, że od czasu koronaświrusa pracuję zdalnie i czasem konieczna jest wizyta w biurze, to pewnego pięknego dnia wybrałem się R1 do Warszawy. Powrót niestety konieczny był na lawecie przez czujnik położenia przepustnic, który nie pozwolił mi nią wrócić. Później pojawił się problem z paleniem i konieczna była wymiana przekaźnika od rozrusznika - który chyba nie do końca był winny bo na chwilę była poprawa, ale teraz rozgrzana nie bardzo chce kręcić- jak zakładam czeka mnie to czego chciałem początkowo uniknąć, czyli wymiana rozrusznika.

Poza tym zapierdala jak trzeba. Na koło staje, czasem aż za bardzo chętnie. Banan z gęby nie schodzi. Jest fajna choć, choć czasem się dąsa Red_icon_cheesygrin

Pozdro - Jarek, Radom


Załączone pliki Obrazki
               
2021-07-27, 08:49 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
kamo954 Offline
Młody
**

Jastrzębie-Zdrój
RN19

Liczba postów: 48
Dołączył: Jun 2021
Reputacja: 0
#2
RE: Siemanko!
Cześć. Kozak maszyna Red_icon_cheesygrin
2021-07-27, 08:55 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
szrama86 Offline
Użytkownik
***

Opole
R1 RN19

Liczba postów: 123
Dołączył: Feb 2021
Reputacja: 0
#3
RE: Siemanko!
Cześć. Mam taką samą. Powiedz jak to gra na tych Leosiach?
2021-07-27, 11:11 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
MissieeQ Offline
Użytkownik
***

Warmińsko-Mazurskie
RN22 2013

Liczba postów: 163
Dołączył: Apr 2021
Reputacja: 0
#4
RE: Siemanko!
Ładna maszyna, siema i szerokości! Red_icon_cheesygrin
2021-07-27, 06:44 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
plemniczek Offline
Świeżak
*

Radom


Liczba postów: 7
Dołączył: Jun 2021
Reputacja: 0
#5
RE: Siemanko!
(2021-07-27, 11:11 AM)szrama86 napisał(a): Cześć. Mam taką samą. Powiedz jak to gra na tych Leosiach?

Jeżeli chodzi o porównanie względem serii to ciężko powiedzieć - kupiłem ją na tych kominach. 
Sprzedający mówił, że mierzyli go na mieście i się mieściła w granicy - osiągnęła max limit, ale tu chyba za wiele od przypadku zależy (jak daleko urządzenie będzie od wydechu, jak wysoko, czy nie za wysoko będzie zakręcony motor). 
DB killerów do niej nie mam. Mogę powiedzieć, że wg mnie jest głośno. Na interkomie powyżej 100 km/h ciężko posłuchać muzyki, radia czy porozmawiać, ale kask mam też raczej nie najcichszy Red_icon_smile 
Na niskim biegu silnik jest wysoko zakręcony i jest głośny, na wysokim biegu i niskich obrotach potrafi dopaść rezonowanie. Może się zbiorę i galerię założę to coś nagram Red_icon_smile

Jak dla mnie raczej jest spoko, bo zawsze lubiłem pogrzebać przy wydechu, choć przy kumpla CBR650F na seryjnym wydechu (jedyne porównanie, które do tej pory miałem) jest znacznie, znacznie głośniejsza.
2021-07-28, 05:52 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Kafel Offline
Lubię fajne cycki
*****

Sokołów Podlaski


Liczba postów: 4,271
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 3
#6
RE: Siemanko!
Witaj na Forum R1. Legancka

2021-07-28, 12:53 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Artur86 Offline
Użytkownik
***

Brańsk
Kawa ZX10R '09

Liczba postów: 365
Dołączył: Oct 2014
Reputacja: 3
#7
RE: Siemanko!
Cześć

Chronologicznie: 
RN01, RN12, ZX10r'09, RN20, ZX10R'09

http://olx.pl/oferty/uzytkownik/P2cB/
2021-08-03, 07:49 AM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->