Jak to mówią za zachodnią granicą Motorrad Grand Prix Deutschland...o-)o
Autor Wiadomość
MReusz Offline
o-)o
***

Warszawa
RN12

Liczba postów: 360
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 4
#1
Jak to mówią za zachodnią granicą Motorrad Grand Prix Deutschland...o-)o
Cześć wszystkim...o-)
Jeśli szykujemy się do niemieckiej rundy to na początek trochę prywaty. Od momentu narodzin mojego wyścigowego kumpla-synka, rundę niemiecką traktuję bardzo osobiście i sentymentalnie. Jak się domyślacie, a niektórzy pamiętają w 2019 roku akurat niemiecka runda była pierwszą, którą razem oglądaliśmy jeszcze na porodówce. Od razu padł pomysł, aby w 2020 rok pojechać na Sachsenring. Jak było sami wiecie. W tym sezonie chęci były nadal, ale niepewna sytuacja spowodowała, że odłożyliśmy to na następny raz, ale kiedy on nadejdzie, zobaczymy. Jedno jest pewne pomimo przeciwności pozostajemy wytrwali w tym pomyśle tak jak pozostajemy kibicami Doctora...o-)o

Co ciekawe 2020 rok to brak niemieckiej rundy oraz brak MM93, którego seria wygranych w MotoGP trwała od 2013 roku jeśli wliczymy w to niższe klasy MM93 na tym torze rządził od 2010 roku. Z czystym sumieniem przyznaję, że imponujące osiągnięcie. Pytanie czy i kto odbieżę koronę poobijanemu jeszcze hegemonowi z Sachsenring?

Co do Fabio, Vińiego i samej Yamahy to pomimo różnych głosów niezadowolenia, że narzekam chcę oficjalnie zakomunikować wracam do narzekania...o-)o
W zeszłym roku podejrzewałem, że Lin w ogóle nie panuje nad towarzystwem w boksie mam tu na myśli przestrzeganie zaleceń co do przeciwdziałania zakażeniom, imprezowanie i ogólny brak pomysłu na zdobycie tytułu z wykorzystaniem absencji głównego rywala. Wyrzucił Lorka, wyrzucił Vale, a w Barcelonie wyrzucił szefa mechaników Vińialesa. Ja się pytam, a może by tak zamiast Lorka, Vale, czy Garcii przyznać się do błędu i powiedzieć, że Vińiales to transferowa pomyłka Yamahy. I zrobić co Jarvis potrafi najlepiej, czyli wyrzucić Vińiego i samego siebie z udręczonej jego wizją Yamahy. Fabio przypomina mi trochę mojego synka. Głowa chce, chęci są, ale nadal na krzesło mówi Tata...o-)o

UWAGA: Rozkład jazdy w TV wszystkie wyścigi z retransmisji na kanale PSN w niedzielę od 22:00 godziny!
Idealne warunki dla tych którzy będą akurat wtedy na rybach i telefony zostawią w domu...o-)o
Można śmiało powiedzieć, że Ipla już powoli tradycyjnie od piątku do niedzieli do odcięcia Internetu...o-)o

https://www.teleman.pl/program-tv/stacje...2021-06-20

https://www.ipla.tv/live/GP-Niemiec-Tor-...atna/28216
https://www.ipla.tv/live/GP-Niemiec-Tor-...atna/28217
https://www.ipla.tv/live/GP-Niemiec-Tor-...atna/28218


Dla tych co przegapili BONUS PACK Ipla z CatalanGP ważny do 20.06.2021r.
https://www.ipla.tv/wideo/sport/Moto-GP/5013581

Zaciekawiony kto zgarnie zwycięstwo w GermanGP pozdrawiam Was serdecznie do odciny...o-)o
2021-06-17, 04:46 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
żaba Offline
To co Nas kręci
*****

Ostrów Wlkp.
RN19

Liczba postów: 3,126
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 11
#2
RE: Jak to mówią za zachodnią granicą Motorrad Grand Prix Deutschland...o-)o
"Fabio przypomina mi trochę mojego synka. Głowa chce, chęci są, ale nadal na krzesło mówi Tata...o-)o"
Hahahah śmiechłem Red_icon_cheesygrin Nie bądź tak ostry dla Fabio Maćku Red_icon_wink Trzymamy kciuki za Yamahę Red_icon_cheesygrin
_________________________________________________________________
https://www.youtube.com/watch?v=bYzVCaZ7pOc
2021-06-17, 08:22 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Pita Offline
Użytkownik
***

Gdynia


Liczba postów: 228
Dołączył: Jul 2017
Reputacja: 0
#3
RE: Jak to mówią za zachodnią granicą Motorrad Grand Prix Deutschland...o-)o
Kto wyrzuciła Rossiego? Sam się zgodził do zmiany boksu ale na fabrycznym motocykl ,który i tak marnuje.Zmiana VALE na Fabio to była jedyna szansa na pozyskanie tego zawodnika. Lorek poszedł za kasa a Viniales powiedział ,że Yamaha zmieniła szefa machania a jak w tym prawda. Dobrze ,że dowiedział się od zespołu nie z prasy jak kiedyś jeden szef mechaników.


Go Big or Go Home
2021-06-18, 07:06 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
MReusz Offline
o-)o
***

Warszawa
RN12

Liczba postów: 360
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 4
#4
RE: Jak to mówią za zachodnią granicą Motorrad Grand Prix Deutschland...o-)o
(2021-06-18, 07:06 AM)Pita napisał(a): Kto wyrzuciła Rossiego? Sam się zgodził do zmiany boksu ale na fabrycznym motocykl ,który i tak marnuje.Zmiana VALE na Fabio to była jedyna szansa na pozyskanie tego zawodnika. Lorek poszedł za kasa a Viniales powiedział ,że Yamaha zmieniła szefa machania a jak w tym prawda. Dobrze ,że dowiedział się od zespołu nie z prasy jak kiedyś jeden szef mechaników.

Ludzka pamięć ma to do siebie, że czasem nie tyle zawodzi, co przestaje funkcjonować poprawnie. Podparte to jest naukowymi wnioskami, że bez treningu nawet pamięć wpada w tak zwany w sporcie spadek formy. W takich właśnie przypadkach spadku formy, ludzkość wymyśliła trening zwany potocznie odświeżeniem pamięci.
Spróbujmy więc przeprowadzić jeden z takich treningów:
2015 rok Jorge Lorenzo zostaje mistrzem świata klasy MotoGP i jest jedynym zawodnikiem w stawce, który przerywa serię wygranych tytułów przez Marca Marqueza, a zaraz za nim, jedynie o 5 pkt., jest, zupełnie przypadkowo całkowicie bez formy, Valentino Rossi.
2016 rok obrońca tytułu mistrz świata MotoGP Jorge Lorenzo i jego mistrzowski, skrojony na wygrywanie motocykl Yamahy zaczyna mu przeszkadzać, bo zarabia za mało pieniędzy i jest niebieski. Nawet usłana różami atmosfera w Yamasze po sezonie 2015 rzeczywiście zaczyna mu przeszkadzać, szuka dziury w całym, a Lin jak mentor pomaga mu słowami, albo odejdziesz sam, albo Vińiales cię zastąpi. Jorge Lorenzo jako mistrz świata, z motocyklem idealnym dla niego do wygrywania, co z resztą robił przez całą karierę w MotoGP, staje się z dnia na dzień nie wart nic prócz pieniędzy z Ducati i jeszcze ta omamiająca go czerwień motocykla. To są prawdziwe priorytety wielokrotnego mistrza świata. Mamy kwiecień 2016 roku początek dobrze zapowiadającego się sezonu, a mistrz jest już myślami w Bolonii. Yamaha robi wszystko, aby go zatrzymać i długo ubolewając po jego stracie w maju w wielkiej panice podpisuje kontrakt z Vińialesem na kolejne dwa lata pełne świetności i chwały.
Passa Yamahy z Vińialesem trwa w najlepsze, dzieje się bardzo dużo, Yamaha zdobywa co ma do zdobycia, ale chyba tylko parę osób na świecie jak Lin i inni wtajemniczeni, patrz również Pita, wiedzą co.
Dla Vińialesa jest to okres największych sukcesów w karierze. Zdobywa szacunek, zaufanie kibiców i oczywiście nowy kontrakt do 2022 roku.
W 2019 roku Valentino Rossi zazdrosny o świetne wyniki Vińialesa postanawia zupełnie nieoczekiwanie odejść z fabrycznego zespołu, jednocześnie zabierając miejsce młodemu Fabio Quarrtararo w ekipie SRT Petronas. Zupełnie zdziwiona Yamaha z Jarvisem na czele długo opłakuje jego odejście. Rossi widząc rozpacz fabryki postanawia uśmierzyć ból niebieskim godząc się na zabranie ze sobą fabrycznego motocykla, który przypadkowo jest starym motocyklem wspomnianego już Fabio Quarrtararo.
Nie wiem jak wy, ale dzięki temu treningowi rzeczywiście moja pamięć czuje się jakoś lepiej. Mam jednak nieodparte wrażenie, że chyba jeszcze muszę trochę poćwiczyć.
2021-06-18, 11:46 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Pita Offline
Użytkownik
***

Gdynia


Liczba postów: 228
Dołączył: Jul 2017
Reputacja: 0
#5
RE: Jak to mówią za zachodnią granicą Motorrad Grand Prix Deutschland...o-)o
MReusz pamięć mam jeszcze dobra ale każdy pamięta to co chce a sezon 2015 to był ostatni dobry w wykonaniu Rossiego. Przejście do Ducati Lorka również podkręcał  Valentino masz dobra pamięć to pewnie pamiętasz jak nie to poćwicz. Po odejściu Lorenzo  ,który wygrał wyścig w przeciwieństwie do Rossiego na Ducati fantastyczny Doctor nie dawał kompletnie rady wraz z Vinialcem. Skończyło się na narzekaniach a nawet przeprosinami z Yamahy. Kto był winny?
Nie wspomniałem nic o sukcesach Yamahy bo jak wiesz ich nie było  ale były oczekiwana. Ja fan marki i Rossiego miałem nadzieje że Doctor zdobędzie 10 tytuł i dalej może walczyć ale nadzieja matka głupich.
Przychodzi młody Francuz i uciera nosa fabrycznej ekipie ze złotym dzieckiem (dziadkiem). Nie podpisał byś kontraktu? Po co komu emeryt?  Moim zdaniem to była najlepsza decyzja Yamahy od lat i mam nadzieje ,że Fabio pokaże na co go stać. 
Rossi przechodzi do Petronasa na fabryczny motocykl nie jak jego partner zespołowy dosiadających dwuletniej maszyny. I co pokazuje? Ze nadszedł czas na odwiedzenie kasku. Widać to ewidentne po pierwszych wyścigach! Walka o 17 pozycje! Powinien dostać YZF450 bo jest częstym bywalcem poza torem.


Go Big or Go Home
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2021-06-19, 05:52 AM przez Pita.)
2021-06-19, 05:49 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
MReusz Offline
o-)o
***

Warszawa
RN12

Liczba postów: 360
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 4
#6
RE: Jak to mówią za zachodnią granicą Motorrad Grand Prix Deutschland...o-)o
PitaMReusz pamięć mam jeszcze dobra ale każdy pamięta to co chce a sezon 2015 to był ostatni dobry w wykonaniu Rossiego. Przejście do Ducati Lorka również podkręcał  Valentino masz dobra pamięć to pewnie pamiętasz jak nie to poćwicz. Po odejściu Lorenzo  ,który wygrał wyścig w przeciwieństwie do Rossiego na Ducati fantastyczny Doctor nie dawał kompletnie rady wraz z Vinialcem. Skończyło się na narzekaniach a nawet przeprosinami z Yamahy. Kto był winny?
Nie wspomniałem nic o sukcesach Yamahy bo jak wiesz ich nie było  ale były oczekiwana. Ja fan marki i Rossiego miałem nadzieje że Doctor zdobędzie 10 tytuł i dalej może walczyć ale nadzieja matka głupich.
Przychodzi młody Francuz i uciera nosa fabrycznej ekipie ze złotym dzieckiem (dziadkiem). Nie podpisał byś kontraktu? Po co komu emeryt?  Moim zdaniem to była najlepsza decyzja Yamahy od lat i mam nadzieje ,że Fabio pokaże na co go stać. 
Rossi przechodzi do Petronasa na fabryczny motocykl nie jak jego partner zespołowy dosiadających dwuletniej maszyny. I co pokazuje? Ze nadszedł czas na odwiedzenie kasku. Widać to ewidentne po pierwszych wyścigach! Walka o 17 pozycje! Powinien dostać YZF450 bo jest częstym bywalcem poza torem.

W poprzedniej wypowiedzi odniosłem się do twojego pytania oraz osądów, które jak sam teraz przyznałeś każdy pamięta to co chce. Ok masz do tego prawo dlatego w swojej wypowiedzi pokusiłem się o nutę sarkazmu oraz ironii. Jeśli uważasz, że posłużyłem się tylko i wyłącznie swoimi wyobrażeniami to czuję się zobowiązany, żeby ci wyjaśnić,  że trzymałem się sztywniej faktów, które jednak już wiem, że ci umknęły.
Tym razem bez zbędnego sarkazmu oraz ironii przedstawię ci suche fakty. W najbardziej czytelny prosty sposób jaki mam nadzieję pomoże ci zrozumieć co poszło nie tak w twojej pamięci. W tym celu odniosę się do twojego kolejnego wpisu bardziej szczegółowo cytując autora:
,,sezon 2015 to był ostatni dobry w wykonaniu Rossiego" -ok, ale czy na pewno?

Valentino Rossi wyniki na koniec sezonu:
2015 - vice mistrz
2016 - vice mistrz
2017 - piąty
2018 - drugi vice mistrz
2019 - siódmy
2020 - piętnasty

Gołym okiem widać, że sezon 2015 nie był ostatnim dobrym w wykonaniu Rossiego.
Dla ułatwienia porównajmy wyniki świetnego Mavericka Vińialesa, którego Yamaha wybrała na następcę Jorge Lorenzo, który dla twojej pamięci nie przeszedł do Ducati bo chciał więcej pieniędzy tylko, dlatego, że po wojnie między VR46 i MM93 z sezonu 2015 w Yamasze mieli wielki problem kogo zostawić. Jorge w tamtym czasie w wypowiedziach powtarzał, że to nie była tylko i wyłącznie jego decyzja. Tamtym razem padło na Lorka, wcześniej Yamaha zrezygnowała z Rossiego, który dobrze, że wspomniałeś przeszedł do Ducati.

,,Po odejściu Lorenzo  ,który wygrał wyścig w przeciwieństwie do Rossiego na Ducati fantastyczny Doctor nie dawał kompletnie rady wraz z Vinialcem."
Ok, ale nawet krawężniki w Mugello wiedzą, że porównywanie Ducati Rossiego z tym Ducati jakie miał do dyspozycji Lorezno to jak porównywać Ducati Stonera do obu powyżej. Z całym szacunkiem, ale te motocykle miały ze sobą jedynie wspólny znaczek, nawet kolory motocykli były inne, ale to dłuższa historia, może ci kiedyś przypomnę dlaczego.
Przy okazji Ducati warto wspomnieć, że ich ostatni triumf był w erze 800 setek właśnie kiedy dosiadał je Stoner.

Wróćmy do wyników świetnego transferu Mavericka Vińialesa młodszego od Rossiego o 16 sezonów:
2017 - drugi vice mistrz
2018 - czwarty
2019 - drugi vice mistrz
2020 - szósty

Piszesz o oczekiwaniach, to ci odpowiadam, Lorenzo był mistrzem z krwi i kości, Vale również.
Vińiales nie jest nawet vice mistrzem, a sezony lecą. Yamaha to światowy TOP, więc wymieniamy mistrza na mistrza takie są wymagania, a nie już pięcioletnie niedługo oczekiwania.
Przyczepiłeś się do Rossiego. Nie pozostaje mi nic innego jak pogratulować pomysłu. W ramach podpowiedzi doczytaj z jakimi dorobkami punktowymi kończyli kariery takie legendy jak chociażby Giacomo Agostini, Mick Doohan, Freddie Spencer, Eddie Lawson i inni. Jeszcze jedna podpowiedź schemat jest podobny.

,,Przychodzi młody Francuz i uciera nosa fabrycznej ekipie ze złotym dzieckiem (dziadkiem). Nie podpisał byś kontraktu? Po co komu emeryt?"
O czyim nosie mówisz bo jego wyniki w Yamasze to:
2019 - piąty
2020 - ósmy
Rzeczywiście nos utarty, albo wytarty z mleka, dla porównania Franco Morbidelli:
2019 - dziesiąty
2020 - vice mistrz

Pytasz czy podpisałbym z Fabio kontrakt wyrzucając:
Rossiego - Nie
Vińialesa - Może, tak.
Mówię może, bo dla mnie to chłopiec znikąd, a Yamaha jest tak dobrym motocyklem, że takich jak on w mistrzostwach mamy na pęczki, którzy mogliby zrobić taki sam wynik. Co pokazał już wspomniany Franco.

,,Moim zdaniem to była najlepsza decyzja Yamahy od lat i mam nadzieje ,że Fabio pokaże na co go stać"
Ok, ale ja nie mam zamiaru pokładać nadziei tylko czekam na mistrzostwo. I jak dotąd nie mogę się doczekać z Vińim na pokładzie Yamahy, dlatego krytykuje i będę krytykował Jarvisa choćby za to, że nie poradził sobie z konfliktem z 2015 roku i w przeciwieństwie do Alberto Puig nie ma instynktu do wyłapywania talentów pokroju Vale, Marquez czy Lorenzo. Swoją wypowiedź podpieram słowami samego Lina Jarvisa, który sam o sobie tak powiedział.

A jeśli chodzi o Fabio to zobaczymy. U  mnie ma jeszcze czas, jako nowicjusz. Niestety dla jego partnera cierpliwość się wyczerpała. Kiedy w fabryce jeździł Rossi był Rossi z Yamahą. Teraz jak Rossi powoli wyhamowuje liczy się YAMAHA i jej kolejne tytuły, których jak sam w końcu przyznałeś nie mijając się z faktami. Nie ma.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2021-06-19, 04:19 PM przez MReusz.)
2021-06-19, 04:15 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Pita Offline
Użytkownik
***

Gdynia


Liczba postów: 228
Dołączył: Jul 2017
Reputacja: 0
#7
RE: Jak to mówią za zachodnią granicą Motorrad Grand Prix Deutschland...o-)o
MReusz moja pamięć jest świetami i bardzo dobrze znam statystyki MotoGP. Jestem fanem tego sportu i interesuje się nim od lat. Nic się ciebie nie pytam i nie oczekuje odpowiedzi bo nic nowego od ciebie się nie dowiem.
Ale co z tego ,że Rossi był 2 w klasyfikacji jak nie liczył się w walce o mistrzostwo bo to był rok Marqueza jak kolejne. W 2015 miał szanse na zdobycie tytułu i właśnie o to mi chodzi. O równa walkę. 2015 był rewelacyjnym sezonem który popsuł Marquez.
2016
MM 298pkt
VR  249pkt
2017
MN 298pkt
VR 208pkt
I możemy wypisywać. Nie zmienia to faktu ,że VR to GOAT nowej ery. Nie przyczepiłem się do Rossiego ale powinien odejść na emeryturę ,jego czas się skończył. Oglądam wyścigi z moim synem niestety VR46 będzie zapamiętany jaki dziadek zamykający stawkę. Bo tak młode pokolenie odbiera Rossiego. A tego nie chcemy. Chcemy go pamiętać z takich wyścigów jak z Phillip Island 2006 czy Barcelona 2009.
Nie możemy go porównywać choćby do Agostiniego bo to była inna era. Zawodnicy  ścigali się w różnych klasach w jednym sezonie co z tym idzie większość wygranych tytułów. Co do reszty nikt nigdy nie  był w padoku tak długo jak Valentino dlatego nie mieli szansy zdobyć tylu punktów Red_icon_smile Jedyny który może przebyć dorobek Rossiego jest Marquez. Ale jak mówił Nick Harris głos MotoGP Never say Never.
Viniales jest tragiczny zgadzam się 100% nie powinni przedłużać z nim kontraktu po pierwszych dwóch latach.. Fabio nigdy nie dorówna VR bo nie ma takiego talentu. Może uda mu się wygrać tytuł. Początek ma dobry a wiemy jak kończy ale mam nadzieje ,że mu się uda.
Lorenzo był świetnym zawodnikiem MotoGP ale nikt go nie lubił bo to arogancki typ.
Teraz wracając do Ducati widzisz statystyki  pokazują ,że Lorenzo wygrał na Ducati Rossi nie a miał mistrzowski motocykl. Rossi i jego mechanicy mówili ,że każdy motocykl można ustawić bardzo szybko i tu się pomylili. Nawet szefostwo hondy w tym czasie było zadowolone bo uważali ,że motocykl jest ważniejszy niż zawodnik. Utarł im nosa po przejściu do Yamahy natomiast z Ducati skończyli już znacznie gorzej i musiał przełknąć gorzka pigułkę.

To samo jest z punktacja itd.
Wiec możemy dyskutować i zasypywać się statystykami ale każdy ma swoje zdanie. To dyskusja do siedzenia przy piwie. Może kiedyś się uda Red_icon_smile
 
14:00 przed telewizor! Trzymamy  kciuki za niebieskich oby zamek nie pościł.


Go Big or Go Home
2021-06-20, 02:09 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Zygi Offline
Użytkownik
***




Liczba postów: 461
Dołączył: Dec 2017
Reputacja: 0
#8
RE: Jak to mówią za zachodnią granicą Motorrad Grand Prix Deutschland...o-)o
Gdyby nie Fabio to nie widzielibyśmy tyle niebieskiego na czubie...według mnie Yamaha za mało się rozwija, nie słucha zawodników. Robi się przeciętna poprzez brak rozwoju
2021-06-20, 07:33 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
żaba Offline
To co Nas kręci
*****

Ostrów Wlkp.
RN19

Liczba postów: 3,126
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 11
#9
RE: Jak to mówią za zachodnią granicą Motorrad Grand Prix Deutschland...o-)o
Zygi jak Lorek nic nie zrobił jako kierowca testowy to plecy są, przyjście Cala dało ten promyk nadziei Red_icon_wink
Yamaha powinna zmienić Lina bo ewidentnie stagnacja się robi i tak jak wspomniał wyżej MReusz, Vini to już zaczyna się kompromitować, powinien opuścić fabrykę.
Zobaczcie jak Honda sobie strzeliła w kolano rozwijając motocykl pod styl jednego zawodnika. Yamaha dalej nie znalazła pomysłu na prędkość maksymalną choć wyjścia z zakrętów poprawiła od ostatniego sezonu. Myślę, że to właśnie zasługa Cala Red_icon_wink
Inżynierowie z Yamahy muszą bardziej ruszyć zwoje mózgowe bo za chwilkę połowa stawki pojedzie na Ducati i będzie coraz trudniej. Red_icon_wink Fabio dajesz... Red_icon_smile
_________________________________________________________________
https://www.youtube.com/watch?v=bYzVCaZ7pOc
2021-06-20, 11:14 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Draco Offline
88
***

unknown


Liczba postów: 322
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 2
#10
RE: Jak to mówią za zachodnią granicą Motorrad Grand Prix Deutschland...o-)o
Pita weź się juz chlopie nie ośmieszaj tymi argumentami napisanymi jak nabuzowany 15-latek bez pokory.
Wiedza MReusza i merytoryka jego wypowiedzi jest na zupełnie innej planecie niż Twoja.
I nie wbijaj już szpileczek bo to wygląda jak szambiarka która próbuje wyprzedzić prom kosmiczny ?
2021-06-20, 01:27 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
żaba Offline
To co Nas kręci
*****

Ostrów Wlkp.
RN19

Liczba postów: 3,126
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 11
#11
RE: Jak to mówią za zachodnią granicą Motorrad Grand Prix Deutschland...o-)o
Gratulacje dla MM, 11 raz z rzędu szacunek. Myślę, że Fabio zrobił co mógł, widać coraz większą dojrzałość w jego jeździeRed_icon_smile Oby tak dalej bo jest szansa coś ugrać w tym sezonie Red_icon_smile
Vini ostatni, Franco przedostatni, czternasta pozycja Doctora to spory wyczyn w takim układzie Red_icon_wink
Odnoszę wrażenie, że Vini nie potrafi jechać w kontakcie z innymi zawodnikami, jak widzi obok siebie innych zawodników to gubi się jak dziecko we mgle i traci szybko pozycję, zresztą wyprzedzanie też mu jakoś nie idzie.
Miguel Oliveira wraz z KTM się rozpędza no no no, kto by pomyślał, ależ Pol musi sobie pluć w brodę, że odszedł Red_icon_wink
_________________________________________________________________
https://www.youtube.com/watch?v=bYzVCaZ7pOc
2021-06-20, 02:21 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->