Gran Premi de trudna Catalunya...o-)o
Autor Wiadomość
simon68 Offline
Wariat
*****

Oświęcim
RN22,SX450,dzik

Liczba postów: 2,646
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 9
#6
RE: Gran Premi de trudna Catalunya...o-)o
(2021-06-06, 03:20 AM)Pita napisał(a):
(2021-06-05, 08:45 PM)simon68 napisał(a):
(2021-06-05, 03:48 PM)Pita napisał(a): Yamaha w tym sezonie jest rewelacyjna i nie wiem skąd pomysł na narzekanie. Od początku sezonu daje radę poza jedną. Rossi jest gotowy na emeryturę i to widać od kilku lat szkoda ,że chłop szarga swoje nazwisko. Nowe pokolenie będzie go pamiętało właśnie tak. Jestem jego kibicem od początku i zostanę do końca. Jeszcze rok temu wkurzyłem się na wyniki  a teraz jest mi obojętne bo i tak go nie widać. Powinien oddać swój motocykl Morbiemu a sam jeździć na dwu latku bo szkoda fabrycznej Yamahy (najlepszy wynik sezonu to 10 miejsce i to jeszcze po wywrotkach innych zawodników).
Czyli podsumowując Fabio mega, Morbi daje radę, Viniales potrzebuje psychologa bo nie trzyma ciśnienia (zobaczymy jeszcze jak po zmianie ch/mechanika) a Rossi powinien być na wyścigowej emeryturze.

a czy czasem Rossi nie ma lepszych wyników niż mareczek ??? 
przygadywał coś VR46 a sam się wozi i zamiata tyły nie ważne czy kontuzja czy wiek, jedno i drugie osłabia Twój wynik.... a Vale jeszcze pokaże....
Masz racje z Mareczkiem ale on wróci do wygrywania a obawiam się ,że VALE już nie. Honda zrobiła motocykl pod jednego zawodnika który teraz sam nie daje rady na nim jeździć. Cal jeszcze dawał radę ale go pożegnali a Mareczek nie zbyt dobrze skomentował ostatni sezon Brytyjczyka.
Pozostało trzymać kciuki za naszych.

szczerze, jeśli taka kasa jaka tam jest nie poskładała go przez ten ostatni rok, to tam jest coś mocno rozjebane .....
nosił wilk razy kilka ponieśli i wilka....po prostu karma wróciła ......

szybkie drogi są dla szybkich motocykli, szybkie zakręty dla szybkich motocyklistów....
na chuj koni kupa jak kierowca dupa.........
GAZU PIZDO..........

2021-06-06, 06:34 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Wiadomości w tym wątku
RE: Gran Premi de trudna Catalunya...o-)o - simon68 - 2021-06-06, 06:34 AM

Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->